Meklēšanas rezultāti

Bite - SLIKTA KVALITĀTE ( Komentārs)

SLIKTA KVALITĀTE Spokoinoi no4i podruga!Ar labunakti cīņubiedri! Vstretimsja zavtra ve4erom!

Bite - SLIKTA KVALITĀTE ( Komentārs)

SLIKTA KVALITĀTE Ja serjozno.Pered tem, kak na6i tūdaliņi stali priezzatj na zarabotki, evropeici daze kvartiri ne zapirali na zamki, kogda uhodili.Nedavno iz Anglii vernulsja sin moego druga, privjoz celuju ma6inu ve64ei, kotorih spjor v magazinah, perekleivaja kodi.

Acai Berry Thin - māna cilvēkus ( Komentārs)

Arī es veca pensionāre uzrāvos uz Lāsmas bloga-noticēju!Pirmās trīs dienas dzēru nekas, bet ceturtā sākā grūtības ar sirdi, piektā jau bija tik smagi, ka knapi nodzīvoju neizsaucot ārstu.Vīrs saka, ka Brīnumlīdzeklis vainīgs, tad sāku meklēties Googlē lai atrastu ko vairāk, vairāk informācijas, un turpat Lāsmas bloga pašā apakšā atradu burtu salikumu BUJ, atvēru un izrādās, ka šis saīsinājums nozīmē biežāk uzdotie jautājumi.Tiku skaidrībā, ka vecums no15-60, nedrīkst lietot sirds un asinsvadu...

Valmieras Slimnīca - attieksme ( Komentārs)

attieksme Piekrītu Čangalam, jo ir bijusi pieredze ar Austrālijas ārstiem, ieradāmies 9no rīta bet prom tikām pēc septiņiem vakarā. Un tas viss tikai tāpēc ka vajadzēja uzlikt divas šuves:(( Izlaidušies esam mēs nevis mediķi. Tas pats ir veikalā tur viņi stāv un gaida neviens nekliedz un nepārmet pārdevējam.

K Katt25 26.03.2011
Komentāri 15 Slimnīcas

po4emu? (Atbilde uz jautājumu)

Ti zalostnaja tvarj isportila druguju zalobu,i teperj noi6,tebja nelzja blizko podpuskatj k internetu.Ja v4era tebe govoril,4tob pisala pro pornografiju,a ti 4to delae6j?

č Čoms 24.03.2011
Komentāri 6 Internets

Vid - nelaipna apkalposana ( Komentārs)

nelaipna apkalposana Im nuzni tolko na6i dengi.Nu i panos u tebja Čangal!

Vid - nelaipna apkalposana ( Komentārs)

nelaipna apkalposana Da vezde tak! Zalovatsja nado, srazu na meste! Oni rabotajut za na6i denjgi! I mi imeem pravo na uvazenie!

kretini - delatj ne4ego ( Komentārs)

Zinka, kuda namililasj?Ja ne hodila! Novosti posmotrela! Vesj mir, protiv fa6izma! Daze v Germanii! A na6i!!! Urodi!

Supernetto - nekvalitatīva prece ( Komentārs)

nekvalitatīva prece u tebja 4uvstvo jumora deistvitelno estj.Ko6ki vedj samie umnie zivotnie.U menja gde to v odnom diske imeetsja ogromnaja kollekcija raznoi tufti, tolko ne ohota iskatj.A ti istoriju na6ei 4udo strani znae6j?

Supernetto - nekvalitatīva prece ( Komentārs)

nekvalitatīva prece A u menja ko6ki celie tri!A kak ti otnosi6sja k ko6kam?Interesno, kuda na6 tovari64 Bigs is4ez?

Supernetto - nekvalitatīva prece ( Komentārs)

nekvalitatīva prece A ti sama podumai.Naprimer-čmo.Eto slovo 4isto lagernogo proishozdenija.4em zanimalasj segodnja?Horo60, hotj segodnja na6ih "druzei"net, hotj o nih ni4ego predugadatj nevozmozno.

Komentāri 46 Veikali

I.U " Mirklis- K.R " - Мошенник ( Komentārs)

Spokoinoi no4i dorogaja! Ja e64o povojuju!

Z Zinaida 10.03.2011
Komentāri 20 Pārējās

Sexdraugiem.com - Krapjas negodigums ( Komentārs)

Spasibo za prekrasnij ve4er! Spokoinoi no4i vam vsem!

Z Zinaida 08.03.2011
Komentāri 40 Internets

Rīgas 89.vidusskola - Skolotāju attieksme ( Komentārs)

Sam v nei uchilsja, menja tam Vladlen Aleekseevich, nu v svitere olenja kotorij, unizhal i primenjal fizicheskuju silu, bil golovoi ob dosku, kidal stulom po golove, a tak zhe kidalsja melkami !! :) A tak to norm kn4 .

A Anton 07.03.2011
Komentāri 33 Apģērbs

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā ( Komentārs)

Spokoinoi no4i ! Prijatno bilo s toboi pobesedovatj!

Z Zinaida 06.03.2011
Komentāri 155 Pārējās

Gerlina Gunta - bernu tirdznieciba ( Komentārs)

Nu8 vari baby-boxaa par brīvu atstāt vai Guntai Gerlinai par 5000 Ls. Izdomā pati.

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi ( Komentārs)

Ja prosto pointeresovalsja, a ti kak ko6ka uze firkae6j!Spokoinoi no4i mali6i!

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi ( Komentārs)

Nu, ne ho4e6 ob64atsja, i ne nado!Spokoinoi no4i!

Исполнения наказания в МЛС (Открытая тюрьма) (Atbilde uz jautājumu)

Voobcse to ja sama pla4u za kommunaljnie,za po4tu i td! I ja ne sizu! A vi soderzitesj na na6i nalogi! A lu46e bi za svoj s4et sideli! Rabotaja tam i posle esce otrabativali! Nahlebniki!

Aquatic Sia Un Venden Sia - Saimnieki ( Komentārs)

Tak a chto ze ti tam rabotal ??? Idi v pravitel`stvo k latisham ti takojze tupoj kak oni chto krome kak vorovat` i nit` ja neznaju kak eto delaetsja sdelajte za menja ti ni4e i ne moze6!