Meklēšanas rezultāti

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi ( Komentārs)

No esli ne ho4e6, ne nado!Spokoinoi no4i vam vsem!

Daugavgrivas ielas iecirknis - Jaunie praktikanti ( Komentārs)

Na6a policija, samaja gumannaja v mire!

Z Zinaida 20.02.2011
Komentāri 14 Drošība

Spoki.lv degradē - Slikts portās ( Komentārs)

Nu, raz ne ho4e6, i ne nado! Spokoinoi no4i!

Z Zinaida 19.02.2011
Komentāri 110 Internets

Double Coffee - apkalpošana ( Komentārs)

apkalpošana Interesno 4to vi tam delali v 3 4asa no4i? Normalnie ljudi v eto vremja vse spjat.Sami hodite po bordeljam, potom drugie vinovati.

Aquatic Sia Un Venden Sia - Saimnieki ( Komentārs)

Tak kakogo hera ti tam rabotal, esli tam toljko na russkom govorjat? A sej4as noe6 zdesj! Idi ichi rabotu u lati6ej! Uda4i tebe!

newoutlaw.org - pirātisms ( Komentārs)

Tetris 1001in1 the best.

R RalfVigum. 07.02.2011
Komentāri 19 Internets

PDS Portatīvo Datoru Serviss - Datora profilaktiskā apkope tikai LVL 9,99 ( Komentārs)

Datora profilaktiskā apkope tikai LVL 9,99 Preiļos vai tuvumā nav ne1 kas spētu salabot kompi? Nu savācieties kāds bariņš ar lūžņiem un uzaiciniet mani, aizbraukšu sataisīt :)

MacBeton 06.02.2011
Komentāri 9 Datori

Čili Pica - Veci ēdieni ( Komentārs)

Veci ēdieni Spokoinoi no4i mali6i, poceluite menja v zopu!

PBK - nejēdzīgā tulkošana ( Komentārs)

Spokoinoi no4i mali6i!

Valsts nodarbinātiības aģentūra - Nelaipni darbinieki ( Komentārs)

Za na6i nalogi, k nam takoe otno6enie! Zalovatsja na meste nado! Tam dolzna bitj zavedujucsaja! Sovsem ohreneli!

pelnīšana inetrentā (Atbilde uz jautājumu)

Bila va6e,stalo na6e,bilo rubolj,stali dva!

Z Zinaida 02.02.2011
Komentāri 2 Internets

Nakts klubs Pulkvedimneviens neraksta - Aizvainojoša attieksme no darbiniekiem ( Komentārs)

Ruji pro4j ot Polkana!Oni na6a kri6a!

www.ss.lv - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana V kakoi hui armii, ti posmotri 4to delaet na6e pravitelstvo-vot eto bespredel!

www.ss.lv - sludinajums ( Komentārs)

sludinajums Ti ob etom v na6ei 4udo strane moze6 tolko me4tatj, skoree sma ostane6sja goloi zopoi, 4em dobjo6ska kakogo nibudj rezultata!

Speak English 3 un 1 - Kvīts un 1 kartīšu komplektu ( Komentārs)

Zasun v zopu svoi latviski!Na6i novije hozjaeva budut govoritj tolko po angliiski!

Z Zinaida 01.02.2011
Komentāri 25 Izglītība

codes pagasta soicialais dienests - socialais dienests ( Komentārs)

Da zdravstvuet "trucigie'-budu6caja na6ei 4udo strani!

nauda - krāpšana ( Komentārs)

FINANCE CAPITAL LOAN COMPANY Address: No8, Royal Market, Edo-state Nigeria. Sazināties ar E-pasta adrese: finance.capital @ live.com Tiešā saskarē numurs: +2347060551922 Attn, Mēs saņēmām jūsu e-pastu un mēs esam ļoti gatavi palīdzēt Jums ar aizdevumu. Jūs meklējat, jo mēs piedāvājam kredītu uz visām valstīm. Mēs esam nodrošinot, ka jums ir pienācis īstajā vietā, kurā varat saņemt savu aizdevumu ātri un viegli, mēs esam patiesi aizdevumu uzņēmumam, un mēs ceram, ka jums ir likumīgas aizņēmēj...

TV-5 - ziņas 22.00 ( Komentārs)

Toljko s odnim ja i bila soglasna! Tam govorjat o na6ih politikah! A ne o lati6ah! I govorjat, kak estj!

TV-5 - ziņas 22.00 ( Komentārs)

Spokojnoj no4i!

Valsts - Niecīgie pabalsti ( Komentārs)

Vezde v evrope bila! I zila tam! No tak kak ti uze znae6, 4to ja patriot, poetomu ja zdejs! Ljublju na6u stranu!

Z zinaida 19.01.2011
Komentāri 46 Pārējās