Maxima - Kasiere

Šodien 22. martā Zasulauka rajonā, Stendes ielā 1/4 veikalā Maxima...
Mana meita (13 gadi) prasīja nopirkt viņai skolai lineālu, dzīvojam uz Šampētera ielas un tuvākais veikals ir maxima, iedevu bērnam 20 lati un ļāvu iet uz veikalu vienai, jo viekals mums ir pāri ielai, 2 minūšu attālumā. Pēc desmit minūtēm bērns atskrēja atpakaļ ar sarkanu sasistu vaigu, asarām acīs... Biju mazliet šokā, pagāja 20 minūtes kamēr nomierināju, tad pati 20 sēdēju meģināju nomierināties. Bērns pastāstīja šausmu lietas. Meitiņa iegājusi veikalā, izvēlējusies lineālu un devusies pie kases, lineāls maksājis 0.90 sant., meitiņa iedevusi 20 lati, atpakaļ saņēmusi 9 lati 10 santīmi.(uz čeka arī bija norādīts ka iedots 10 lati, čeku nodevu jau policijā) Lai arī bērns, bet nu tik glupa ar nav, teikusi uzreiz kasierei ka nepareizi izdota naudiņa, uz ko kasiere esot pārliekusies pāri letei, iecirtusi pļauku manai meita un pateikusi-"pošla otsjuda melkaja narkomanka i skazi spasibo wto vse dengi ne tobrala"!!! Gājām abas ar meitu atpakaļ uz veikalu, tur tik viena kasiere strādājusi, meita jautāju vai ta ir tā, uz ko viņa atbildēja apstiprinoši. Tur sēdēja blonds krāsots pirādziņš, ar brilēm uz acīm ap 55 gadi. Kad nācu klāt sajutu stipru alkohola smaku, sākumam mierīgi pajautāju, ar kādām tiesībām viņa sita manam bērnam!?! Kasiere ar savu zaļā pūķā dvaku nobļāvusi man virsū- " a nečevo iz menja varovku delatq pri vseh" Bez komentāriem... Iecirtu kasierei labu pļauku un devāmies uz policiju rakstīt iesniegumu. Vērsīšos arī tiesā pret maximu. Ļoti vajadzīgi liecinieki kas redzēja kā pārdevēja iesita manai meitiņai, ļoti ļūdzu atsauksties visus kas redzēja konfliktu. Neļausim tādiem cilvēkiem, kas avr pacelt roku pret svešu bērnu, nemaz nerunājot par zagšanu palikt nesodītiem, vēlos lai arī maxima atbild par savu bezatbildību. Kasieres vārds uzvārds- Natalija Omeļčuka. Lūdzu atsaukties lieciniekiem un visiem kas var palīdzēt šinī lietā [slēpt]@inbox.lv Iepriekš paldies.

L Liene 09.10.2011

Nelasīju visus komentārus.. Vajadzēja pasaukt veikala vadītāju.. Tā būtu, ar apsargu un to kasieri pie kases, pārskaitījusi visu naudu.. Ja kasē būtu +10ls, tad jūsu meitai taisnība.. Video novērošanai pie kases jābūt un tur varētu redzēt, vai kasiere ielika kabatā naudu vai nē.. Un visu pārējo arī varētu redzēt..

L liepina 21.12.2011

jums nepatik Maxima, tur esot bardaks, nelaipna apkalposana...smiekligi, bet tapat ejat tur tris reizes dienaaa..pasakiet, kur logika...Man patik Maxima un es patiku vinai

S Savio 25.08.2012

Domāju, ka tas atkarīgs no paša veikala vadītāja. Es arī nevarētu teikt, ka manas pilsētas(Limbažu) maximās ir bardaks, viss ir jauki un forši, bet Rīgas mikrorajonu maximas ( viena X maximas) ir vienkārši nožēlojamas. Retais pārdevējs prot runāt latviski. Bet arī tā nav visur. Teikšu godīgi, ka vislabākie pārdevēji maximas ir puiši, lai nu kāda tā maxima nebūtu un cik riebīgas pārdevējAS būtu, puiši ir jauki un pieklājīgi.

M Martinsandthediamons 18.01.2013

Paldies par smalkajam detaljam un paldies, ka dariji mums zinamu, ka meitai ir 13 gadi. Shaja gadijuma mums nodereja zinat, ka meita ir pusaudzis un, ka vinja nav pavisam stulba, ka prot rekinat.

Veiksmi!

L leontine 19.04.2013

Kas tur ies strādāt par 130.latiem? ņem visus, kas pagadās..

. ....... 04.12.2013

baigi jau "mazinjaa meitinja" 13gados. :D es saja vecuma jau pec sievietes izskatijos, lielam krutim un visu jau funkcionejosu ka ari dzivoju patstavigu dzivi viena (nu ne jau intimo). manai mazai masai gan savos 12 ar pausi ne tuvu nav lidzibas ar maniem 11gadiem prieduma izskata. jaebkura gadijuma-13 gadi ir pusaidzis nevis zidainis. saprastu ja 9ni vai 7gadi, tad tavaretu runat.

L Lepnā Lavīze 05.12.2013

..., te nav runa, kas kā izskatās, ir runa par attieksmi! Un tavas personīgās attīstības īpatnības, cik gados kas izauga, nevienu neinteresē.