Maxima - Kasiere

Šodien 22. martā Zasulauka rajonā, Stendes ielā 1/4 veikalā Maxima...
Mana meita (13 gadi) prasīja nopirkt viņai skolai lineālu, dzīvojam uz Šampētera ielas un tuvākais veikals ir maxima, iedevu bērnam 20 lati un ļāvu iet uz veikalu vienai, jo viekals mums ir pāri ielai, 2 minūšu attālumā. Pēc desmit minūtēm bērns atskrēja atpakaļ ar sarkanu sasistu vaigu, asarām acīs... Biju mazliet šokā, pagāja 20 minūtes kamēr nomierināju, tad pati 20 sēdēju meģināju nomierināties. Bērns pastāstīja šausmu lietas. Meitiņa iegājusi veikalā, izvēlējusies lineālu un devusies pie kases, lineāls maksājis 0.90 sant., meitiņa iedevusi 20 lati, atpakaļ saņēmusi 9 lati 10 santīmi.(uz čeka arī bija norādīts ka iedots 10 lati, čeku nodevu jau policijā) Lai arī bērns, bet nu tik glupa ar nav, teikusi uzreiz kasierei ka nepareizi izdota naudiņa, uz ko kasiere esot pārliekusies pāri letei, iecirtusi pļauku manai meita un pateikusi-"pošla otsjuda melkaja narkomanka i skazi spasibo wto vse dengi ne tobrala"!!! Gājām abas ar meitu atpakaļ uz veikalu, tur tik viena kasiere strādājusi, meita jautāju vai ta ir tā, uz ko viņa atbildēja apstiprinoši. Tur sēdēja blonds krāsots pirādziņš, ar brilēm uz acīm ap 55 gadi. Kad nācu klāt sajutu stipru alkohola smaku, sākumam mierīgi pajautāju, ar kādām tiesībām viņa sita manam bērnam!?! Kasiere ar savu zaļā pūķā dvaku nobļāvusi man virsū- " a nečevo iz menja varovku delatq pri vseh" Bez komentāriem... Iecirtu kasierei labu pļauku un devāmies uz policiju rakstīt iesniegumu. Vērsīšos arī tiesā pret maximu. Ļoti vajadzīgi liecinieki kas redzēja kā pārdevēja iesita manai meitiņai, ļoti ļūdzu atsauksties visus kas redzēja konfliktu. Neļausim tādiem cilvēkiem, kas avr pacelt roku pret svešu bērnu, nemaz nerunājot par zagšanu palikt nesodītiem, vēlos lai arī maxima atbild par savu bezatbildību. Kasieres vārds uzvārds- Natalija Omeļčuka. Lūdzu atsaukties lieciniekiem un visiem kas var palīdzēt šinī lietā [slēpt]@inbox.lv Iepriekš paldies.

A antimaxima 30.03.2011

ko jūs gribat!maksimā jau strādā lielākā daļa nopīpējušās, pat pohainas darbinieces! tur īpaši nešķiro ko pieņem darbā! cilvēks, kam zemas prasības pret sevi, zems izglītības līmenis arī iet tur strādāt!!!

č ČangalsPleška 30.03.2011

A kuda esce v na6ej strane idti rabotatj? Idiot! Sam ponjal, 4to napisal?

6 69 30.03.2011

Antimaksima -- aizej tu pastrada maksima, tu tads izglitots, nav pipmans, tev tur pietrukst !Ko pie velna tu sheit dari -- Latvija ?

A antimaxima 30.03.2011

vai tad man nav taisnība??? labākajā gadījumā vidējā izglītība, tas ir LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ!!! un vizuālais tēls izsaka visu!pavērojiet paši, kad ejat iepirkties!
un tās rējējas droši vien esat pašas maksimas darbinieces!

6 69 30.03.2011

Nu nekada Maksimas darbniece neesu, jo piekritu vinus noshaut, vai negrib piedalities ?

E Esesesseseseseses 30.03.2011

Nu re, es ta domāju vai tad tiešām šodien neviena baltā apkaklīte neiepirdīsies šeit??!! A nē, tomēr ir, visugudrais Antimaxima, kurš prot tik vien, kā gudri nodirsties! :D :D :D :D Antimaxima, kaut Tu visu savu turpmāko mūžu pārtiku iegādātos tikai un vienīgi tikai Maximās! :D :D :D :D :D

Labak Miskaste !

A antimaxima 30.03.2011

gan jau tur kādreiz tiksimies, aaaaaaaaaahahahahaaaaaaaaaaa!!!

M maxi 31.03.2011

Ja cilvēks zem nika esesesseses...ir maximas darbiniece, tad antimaximai ir 100% taisnība...diemžēl...palasiet komentārus un izbaudiet viņas melnās apkaklītes daiļrunību:)

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Maxi, sūkā bibi! :D :D :D a nēēēē, labāk atsūkā vai izlaizi Antimaxima! :D :D :D divatā Jums būs jestrāk! :D :D :D

č Čoms 31.03.2011

Maxima, tas ir īsts tautas veikals, nezinu varbūt Rīgā pārdevējas var atļauties ko tādu, bet bijušo rajonu centru un mazpilsētu (Līvāni, Jēkabpils, Madona, Rēzekne, Daugavpils) Maximās iepērkos itin bieži, un apkalpošana vienmēr ir bijusi augstākajā līmenī, pārdevējas vienmēr laipnas, sasveicinās, arī paldies, lūdzu vārdi tām nav sveši, bet varbūt vaina ir pašos pircējos?

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Čoms, visa vaina ir tieši letiņu augstprātībā, kā saka, augstu kāpsi - zemu kritīsi! Nu šeit izskatās drīzāk par nacionālisma jūtām, tobish, es esu latvietis un pizdjec, esu cars un tētiņš visam un pār visu! Skumīgi vispār! :(

č Čoms 31.03.2011

Es dažas Maximas pārdevējas pat pazīstu personīgi, normāli cilvēki.Nezinu, kādas prasības šie izredzētie pircēji uzstāda šim nelaimīgajām sievietēm, kuras par ubaga grašiem ir spiestas strādāt garās stundas, jo mazpilsētās citas iespējas vienkārši nav.

! ! 05.04.2011

To "Mango"
Cik var visā vainot krievu tautības cilvēkus, paskaties apkārt, it kā citas tautības cilvēki ir perfekti?!

P pircēja 06.05.2011

Biju aizgājusi uz šo maxima jo gribējās redzēt to purnu, kas irtā izrīkojies ar bērnu.. Bet diemžēl neatradu viņu :( būs vai nu atlaista vai noslēpta iekšpusē.

I irina Petrova 29.08.2011

es ticu ka ta varetu but, jo cik esu bijusi pati ka zertva! ja manam bernam kats iesistu, es visu darit pareizi likumu karta, un tad caur tiesu un lai pasez un padoma ka celt roku uz svesu bernu... Un tadam pardevejam sedet tikai zolodiskaja darza pie cuskam!

R rojs2 29.08.2011

Kaut kā neticams liekas tas stāsts. Maximā patiesībā ne reizi nav izcēlušies kaut kādi konflikti un kasieres bijušas relatīvi laipnas (nu, vismaz man nevajag, lai viņas jau pa gabalu sveicinātu un dziedātu man slavas dziesmas), ko, piemēram, nevar teikt par rimi darbiniekiem. ļoti nelaipnas un iedomīgas skuķenes tur sasēdušas.
Un padomājiet loģiski - kasierei nemaz nav tik vienkārši pārliekties pāri kasei un iekrāmēt kādam pa seju tādam bērnam.

K Kristaps 29.08.2011

Piekrītu tam kad maksimās ir drausmīga.piemēram jaunciemā ir pārdevējas kuras nesaka ne labdien ne lūdzu neko.pat nerunāsim par to kad viņu pienākums ir katram klieentam uzjautāt maksimas karti.atteikse ir vnk drausmīga.neteikšu ka visas tādas ir.bet ir tanī utu bodē tādas.šim stāstam ticu.jo nav jau tās kases tik aukstas lai nevārētu bērnam iesist.takā novēlu veiksi, meitenes mātei.lai tiek ar un visu kārtībā

S s.... 20.09.2011

neticas, ka var pie kases piesedinat kasieri, kas ir shmigaa...izdomaats atgadiijums

K Krista 29.09.2011

MAGAZIN YGAS!!!