Maxima - Kasiere

Šodien 22. martā Zasulauka rajonā, Stendes ielā 1/4 veikalā Maxima...
Mana meita (13 gadi) prasīja nopirkt viņai skolai lineālu, dzīvojam uz Šampētera ielas un tuvākais veikals ir maxima, iedevu bērnam 20 lati un ļāvu iet uz veikalu vienai, jo viekals mums ir pāri ielai, 2 minūšu attālumā. Pēc desmit minūtēm bērns atskrēja atpakaļ ar sarkanu sasistu vaigu, asarām acīs... Biju mazliet šokā, pagāja 20 minūtes kamēr nomierināju, tad pati 20 sēdēju meģināju nomierināties. Bērns pastāstīja šausmu lietas. Meitiņa iegājusi veikalā, izvēlējusies lineālu un devusies pie kases, lineāls maksājis 0.90 sant., meitiņa iedevusi 20 lati, atpakaļ saņēmusi 9 lati 10 santīmi.(uz čeka arī bija norādīts ka iedots 10 lati, čeku nodevu jau policijā) Lai arī bērns, bet nu tik glupa ar nav, teikusi uzreiz kasierei ka nepareizi izdota naudiņa, uz ko kasiere esot pārliekusies pāri letei, iecirtusi pļauku manai meita un pateikusi-"pošla otsjuda melkaja narkomanka i skazi spasibo wto vse dengi ne tobrala"!!! Gājām abas ar meitu atpakaļ uz veikalu, tur tik viena kasiere strādājusi, meita jautāju vai ta ir tā, uz ko viņa atbildēja apstiprinoši. Tur sēdēja blonds krāsots pirādziņš, ar brilēm uz acīm ap 55 gadi. Kad nācu klāt sajutu stipru alkohola smaku, sākumam mierīgi pajautāju, ar kādām tiesībām viņa sita manam bērnam!?! Kasiere ar savu zaļā pūķā dvaku nobļāvusi man virsū- " a nečevo iz menja varovku delatq pri vseh" Bez komentāriem... Iecirtu kasierei labu pļauku un devāmies uz policiju rakstīt iesniegumu. Vērsīšos arī tiesā pret maximu. Ļoti vajadzīgi liecinieki kas redzēja kā pārdevēja iesita manai meitiņai, ļoti ļūdzu atsauksties visus kas redzēja konfliktu. Neļausim tādiem cilvēkiem, kas avr pacelt roku pret svešu bērnu, nemaz nerunājot par zagšanu palikt nesodītiem, vēlos lai arī maxima atbild par savu bezatbildību. Kasieres vārds uzvārds- Natalija Omeļčuka. Lūdzu atsaukties lieciniekiem un visiem kas var palīdzēt šinī lietā [slēpt]@inbox.lv Iepriekš paldies.

č Čoms 22.03.2011

Pirmo reizi dzirdu, ka pārdevējas veikalā piekauj pircējus!!!
Vai tikai atkal nav provokācija vai personīgo rēķinu kārtošana?

L Lolis 22.03.2011

nu nez, izklausās jau baigi. Ziņās moš ar rādīja? XD

E Esesesseseseseses 22.03.2011

NU ja tā ir taisnība, tad tiešām tai mimrai riktīgus pizdjuļei vajag! Padla grjobanā! Bērna mātei arī ieteiktu griesties "Abrās", tb Maximas ofisā ar iesniegumu par morālo kaitējumu viņai un fizisko bērnam!

H harijs 22.03.2011

Zēl ka nebiju klāt, ietu par liecinieku! Stāstītajam ticu.

č ČangalsPleška 22.03.2011

Tam ze kameri vezde! Daze i bez svidetelej mozno vijgrattj! Esli bi moj rebenok, takoj pri6elo, ja bi eje ubila! Prjamo tam!

č Čoms 22.03.2011

Čangal, a ti vo vsjo eto deistvitelno veri6j?

č ČangalsPleška 22.03.2011

Dumaju da! Kameri pokazut!

č Čoms 22.03.2011

Vot imenno.Kak to ne veritsja, ja pobival v o4enj mnogih Maximah po vsei strane, no vezde bilo normalnoe obra64enie, i tem bolee ne videl ni odnoi pjanoi prodav64ice.Eto kak to ne sovmestimo.

Q QWE 22.03.2011

Čoms: Tev neticas, ka Maximā tādas šalavas šancē? Ja tā, tad tu gan esi naivs...

č Čoms 22.03.2011

Mazpilsētās tādas nav manītas, varbūt vienigi Rīgā, tur jau ir tas lielākais bardaks .Vakar pat biju abās Madonas Maximās, nevienas piedzērušas šalavas nemanīju.Ja kas, kopš padomjlaikiem nav gadījies redzēt nevienu pārdevēju šmigā.

L laima 22.03.2011

ieraksts kas veikts ciparu formātā (lentas apsardzēs nelieto jau sen viņu izmaksu dēļ) netiek pieņemts kā pieādījums.

č Čoms 22.03.2011

Ja tas būs noticis īstenībā, gan jau vai nu ieraksti tiks sabojāti, vai atradīsies citi argumenti, lai pie tiem netiktu klāt.Tiešām neticas, ka pārdevēja var apzagt un piekaut bērnu.

Z Zane 22.03.2011

Es ticu, jo tā tas ir. Maxima ir šausmīgs veikals, jo tur ir nekārtība un pārdevējas ir rupjas un psihas.
Ir jārīkojās un nevajag tādas resnās kuces žēlot. Sēž savos taukos krēslā un smirdina gaisu.
Turies, lai meitai viss labi!

Z Zane 22.03.2011

varbuut meita pa celjam pazaudeja vai ari vina nopirka sev cigaretes, alkaholu, prezervativus un melo ka vinai neizdeva un inscineja pljauku??

S Sonya 22.03.2011

Vāks, nevar būt, ka neņemts par pierādījumu... tad jau es pus Maximas varu iznest un pēc tam pateikt, ka jūsu ieraksts nav pierādījums.

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Zane, aita ibio, izlasi no sākuma līdz beigām šo sūdzību un tad kautko ļarksti, dura bļ...!

Kas par stulbiem cilvēkiem, tjip Zane, neizlasa neko līdz galam un tad dawai, savas gudrības klāstīt!

M mango 23.03.2011

Kasieres prasme sarunāties tikai krievu valodā parāda viņas plebejisko izcelsmi.Drīzāk jau šeit nevis Maxima jāvaino, bet imigranti ar saviem ievazātajiem tikumiem.bet krieviem jau tā ir norma. Salašņas pretīgie!

I Inokentijs 23.03.2011

interesanti, kā viņa tik perfekti atcerējās krieviski teikto, ja jau bija tā satraukusies ?

A Aija 24.03.2011

Tā taču bija mana pirmā vīra māte, es biju pavisam aizmirsusi!

S SvetlanatoČoms 30.03.2011

Zini, Čoms, es pati biju pieredzējusi briesmīgu uzvedību no Maxima kasieres puses, kas bija alkohola reibumā. Nezinu, kā tādas pielaiž pie darba ar pircējiem un naudu.. Tas ir tāds reputācijas apkaunojums, kas kasieres uzvedas neadekvāti, un vēl citu pircēju priekšā parāda, kāda sterva viņa ir... !!! Maxima personālvadībai vajadzētu piedomāt pie personāla atlases, jo tādus briesmīgus tantukus pieņem darbā, kas nemāk uzvesties publiski!!! Aplams...