www.sudzibas.lv 220.lv Garantijas -gadījums

www.220.lv - Garantijas -gadījums

Mana problema joprojam nav atrisinata. Pasutiju 220.lv duškabīnu. Kad gribejam to salikt, izradijas, ka viena no pakam ir bojatas detalas- salauzsta viena plastmasas detaļa vadības paneli. Uzreiz pazvaniju, informeju par faktu, pec operatores luguma uz e-pastu nosutiju ari bildes. Kad zvaniju atkartoti, pateica, ka rit ar mani sazinasies garantijas servisa cpeciālists. Prasu, ko darit ar to paku, kura saplstie stikli- saka to vajag paturet. Protams, ritdien ar mani neviens nesazinajas, Vakara zvanu pats, atbilde skan ka ir nepieciešams precizēt visas detaļas un gaidiet atbildi no garantijas servisa. Atkal atbilde, ka pec brivdienam sazinasies menedzeris. Nesaprotu, vai uznemumam tas ir normali, un vai tiesam jasuta pretenziju uz PTAC, lai beidzot man sniedz atbildi, savac to paku ar saplesto detaļu kā arī veic salauzto detaļu nomaiņu.
Kas ta par klientu apkalposanas kvalitati?

V

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.01.2014

Labdien, vicox85!
Lūdzu, uz [email protected] atsūtiet Jūsu pasūtījuma numuru un e-pastu, ar kuru veicāt pasūtījumu, lai mēs varētu noskaidrot, kāpēc radās problēma un visātrāk to atrsināt.
Ar cieņu,
Interneta vaikals 220.lv

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.01.2014

Labdien, vicox85!
Kā Jūs vienojāties telefonsarunā ar mūsu garantijas servisa speciālisti, nepieciešama detaļa Jums tiks piegādāta. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

V vicox85 09.01.2014

pašlaik pēc pēdējas sarunas ar jūsu menedžeri gala atbilde arī netika saņemta, bet ir tikai nosūtīta bilde detaļas salīdzināšanai.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.01.2014

Labvakar, vicox85! Ļoti atvainojamies! Pašlaik garantijas serviss strādā pie šīs problēmas risinājuma! Ar Jums sazināsies garantijas servisa speciālisti.

Latviešu tautas 10.01.2014

interneta veikals 22o.lv! Что ты поёшь! Вы же торгуете товаром, который по региональным установкам продавать в Латвии ЗАПРЕЩЕНО! Например, вы мобильники прошиваете на Балтию, а они предназначены для Германии, потому что кроме немецкого, французского, турецкого и английского они не имеют ни латышского, ни русского языка! А это - подсудное дело!

V vicox85 11.01.2014

Interesanti sanāk jūs šeit dziedzat ka problēma tiek risināta un ar jums sazinasies. ja protams pārs dienas atpakal zvanija sieviete kura nevarēja neko lādzīgo pastāstīt, bet vakar pēkšņi zvana kurjers kuram ir pienakums savākt salauzto detaļu. Bet dārgais 220.lv kur ir logika? Kur ir problēmas risinajums? Kur ir lauzstas detaļas nomainita detaļa?

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.01.2014

Vladlat, здравствуйте! Повторимся, что мы торгуем оригинальным товаром от проверенных поставщиков. Это Ваше право, если Вас не устраивает какая-либо модель, Вы можете выбрать другую, соответствующую Вашим пожеланиям.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.01.2014

Labdien, vicox85! Pārbaudot informāciju par Jūsu darījumu, ar Jums sazinājās mūsu garantijas servisa speciālists un vienojās ar Jums, ka bojātā prece no Jums tiks savākta, atsūtīta pie mums, lai iepazītos ar bojājuma apmēru un izskatu. Saņemot un izvērtējot preci ar Jums sazināsies, tas pats speciālists, lai sniegtu Jums risinājumus. Mēs ļoti, lūdzam, Jums būt pacietīgai, mēs noteikti neatstāsim šo lietu novārtā un mēģināsim rast Jums labāko, ērtāko un ātrāko risinājumu.

Latviešu tautas 13.01.2014

Повторимся, что мы торгуем оригинальным товаром от проверенных поставщиков.
===============
Ну да... Правда это было в 2006 году. Nokia N73 для Балтии код 052606, а под крышкой проданного мне мобильника код 953395. Думаю за 7 лет мало что изменилось...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.01.2014

Vladlat, мы уверенны в качестве своего товара. Это в наших интересах, чтобы наш клиент был доволен товаром и был нашим лояльным клиентом. Если клиент сомневается в качестве товара, у клиента есть право обратиться в гарантийный центр, где товар будет проверен.

V vicox85 14.01.2014

ne problēma joprojam ir aktuāla un risinajums ir tikai vienīgais kads bija savākta salauzta detaļa un tas arī ir viss

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.01.2014

Labdien! Paldies par komentāriem, šī problēma tiek risināta, vicox85, ar Jums mūsu garantijas servisa speciālists sazināsies personīgi!

V vicox85 27.01.2014

Beidzot problēma ir atrisināta un var izmantot nopirkto preci. Paldies Jūsu vietenei 80% risinajums tika panākts publicējot problēmu šeit.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.01.2014

Labdien, vicox85! Mums prieks, ka problēma tika atrisināta. Paldies par Jūsu pacietību un atvainojamies vēlreiz par sagādātajām neērtībām. Vēlamies piebilst, ka visas problēmsituācijas vienmēr tiek risinātas neatkarīgi no tā, vai informācija par problēmu nonāca pie mums caur portāliem vai pa tiešo - sazinoties ar klientu apkalpošanas servisu.

V vicox85 28.01.2014

Bet nonākot informācijai caur jūsu zvanu centru. problēmas risinājuma nebija gandrīz nedēļu. līdz ar to es neteiktu ka jums ir īpaši atstrādata ir problēmu risinajums caur zvanu centru. Operatori visu laiku vienu un to pašu atbild un neko pat nezina vairāk par frāzi "Ar jums sazinasies garantijas servisa specialists"

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.01.2014

Labdien, vicox85! Paldies par Jūsu komentāru, mēs nodosim šo informāciju mūsu zvanu centram.

K Kaspars33 28.02.2014

Laikam nenodevāt šo informāciju zvanu centram, jo man no 12 februāra. Katru reizi kad zvanu, skan šī atbilde, "Ar jums sazinasies garantijas servisa specialists".

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.02.2014

Kaspars 33, lūdzu dariet mums zināmu Jūsu pasūtījuma nr. uz e-pastu [email protected]
Informācija nepieciešama lai klientu apkalpošanas sistēmā atrastu Jūsu pasūtījumu.

Paldies jau iepriekš!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.03.2014

Labdien, Kaspars33!

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas situācija ir atrisinājusies un iegādātā planšete ir pilnā darba kārtībā!
Paldies, ka arī apstiprinājāt šo informāciju ( links uz Jūsu atsauci: http://www.sudzibas.lv/220-lv-c33311.html#c155825 )

Paldies par Jūsu pacietību šīs garantijas izskatīšanā! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Kā jau iepriekš minējam ikvienai garantijas izskatīšanai ir savs process un mēs vienmēr nākam pretī klientam, ja tam ir taisība un sūdzība pamatota! Veiksmīgu dienu!

G gockuliitis 20.03.2015

Jā, tas 220.lv likās labs, bet uz reklāmām uzķerties nedrīkst.
Šodien pat nopirku Giorgio Armani Mini komplektu pa 44 eiro. It kā tur tilpums uzrakstīts, un labs matemātiķis varētu pateikt, vai tā pudelīte ir liela vai maza. Bet tā kā es no tām tilpuma lietām nejēdzu praktiski neko, iegrābos.
Atnāku, samaksāju, pārnāku mājās - pudelītes mazas, maziņas.
Vajag likt attēlā atbilstošus preču izmērus!!! Tādi kādi tie ir, tas ir viņu pienākums, nevis ielikt kaut kādu bildi, kas pagadās, un tad klientiem jāviļās.
Tagad, kad lūdzu šiem, lai man atgriež naudu, viņi teica, lai zvanu pirmdien un tad viņus traucēju! Nē nu brīnišķīgi ! Man vairs nav ko teikt!
Linda