Meklēšanas rezultāti

Rīgas 2. slimnīca - ( Komentārs)

esmu griezies "lopukatuvee No2" triis reizes un ticiet vai nee bet visas triis reizes mani ir pasutijushi ... pirmo reizi braucu tur kad biju ievelies latvanos un apdedzinajis kaaju. zvaniju uz aatrajiem bet vinji ieteica griezties 2. slimniicaa... tur mani apskatija un pazinoja ka man esot jagriezas apdegumu centraa, tiesa laipni piedavaja pa 4ls uzlikt kaajai apseeju kuru gan man tuuliit apdeguma centraa nemshot nost!!! otraa reize bija kad man acii bija tikusi metala skaida un naktii naacaa...

SMS Credit - Jau 5. stunda, atbildes nav ( Komentārs)

Jau 5. stunda, atbildes nav Ty golovoj horosho podumal neu4? prezhde 4em tam kredit bratj!!! tam zhe %- ogogo. te vremja dali- peredumatj =)))

Hairbaltic - Nekvalitatīva apkalpošana ( Komentārs)

I Etot salon s4itaetsja samii dorogim v rajone a kak okazalosj rabotajut odni pro6mandovki i neu4i katorie za va6i dengi urodujut Vas ! :(

Nokia N95 - Multifunkcionālais tālrunis ( Komentārs)

tev droshi vien ir nopeardevushu kjinieshu kopiju telefonam Nokia N95. Tavs noteikti saucas NOKLA vai NCKIA. tadi nmaksaa vairak par 70 ls un darbojas arii apmeram par tikpat.

Parixmaxerskaja "Violet'' v purciemse na Unijas 69 - Menja le6ili dlinix volos s nagloi rozai! ( Komentārs)

I Etot saloN kak vi nazivaete podvorotnei s4itaetsja samii dorogim v rajone Purciemsa a kak okazalosj rabotajut odni pro6mandovki i neu4i katorie za va6i dengi urodujut Vas !

www.mobiphone.lv - NOKIA N95 8GB ( Komentārs)

N95 8GB izskatās ļoti vilinošī par šādu cenu, bet tik šaubīgā veikalā pilnīgi noteikti nav ieteicams igādāties šo telefonu, jo nāksies krietni pārmaksāt vēlāk.

Stellina Double Hair - Nevienam neiesaku iesaistīties darījumos ar šo firmu ( Komentārs)

V etom meste pokupaju volosi uze 4 goda, sama toze no6u volosi Stellina, vsjo zame4atelno...prosto nado dolzo uxazivatj za nimi...tak ze o4 dovolna obsluzivanijem!

OSKARS - ( Komentārs)

ni4e neponjatno voob6e...

K K 17.09.2008
Komentāri 2 Kino / Teātri

www.mobiphone.lv - NOKIA N95 8GB ( Komentārs)

Heh, es arī tieši par šo firmu meklēju kādu info, jo gribētu to pašu N95 8GB :) No vienas puses, var nopirkt par latiem 70-100 lētāk kā citur, bet ja tā firma pēc mēneša nebūs, un telefons arī pēc mēneša nobeidzās, tad ekonomija 100 Ls var beigties ar zaudējumiem 220 LS :( Vēl pastāv variants ka tas telefons nav paredzēts Latvijas tirgum, bet, pieņemsim, Polijai un pa lēto ievests. Tad Latvijas NOKIA garantijas serviss atteiksies viņu labot. Vobšem es izdomāju pagaidīt vēl 6 mēnešus un tad jau varēs viņu dabūt par tiem pašiem 200 ls uzticamā kantorī :D

SMS 1188 - net polzi ot informacii ( Komentārs)

net polzi ot informacii Nafiga tebe v 3 4asa no4i, tam gde net interneta i navernjaka kuxni znatj iz 4ego zdelan zefir??? tupizm i usluga g..., oni dajut informaciju na sajte ..v google vvjol slovo i polu4il otvet tozhe i oni delajut, zvonil goda dva nazad uznatj raspisanie poezda eto oni mogut skazatj, a ostoljnoe net...dazhe rezuljtat futboljnogo mat4a.

B bot 25.08.2008
Komentāri 2 Pārējās

Ginta Bude modeļu aģentūra - jautājums ( Komentārs)

es esmu gajusi agentura "Vacatio" un ko lai saka pasniedzeji tur ir super pret tevi izturas ka pret personibu... un galvenais ko saka ir tas ka ir jabut sev pasam tad panakt var visu... pat tev ir lielaka aizmugure par pienemtajiem parametriem... ja tev ir vajadziga atieksme izturiba un griba tad var visu... jaaa!!! par gints budi ari esmu dzirdejusi visu... gan sliktu gan labu... bet vienu lietu gan veletos uzzinat... Kadas ir 1na nedela nodarbibas gints bude agentura??? jo agentura "Vacatio"...

E estere 21.08.2008
Komentāri 162 Izglītība

Terranova - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Da, v Terranove nizkoje ka4estvo odezhdi; Da, nizkije ceni i td. No mi zhe stremimsa k Evrope, hotim zhitj kak vse normaljnije i civilizobannije ljudi i eto ne povod NE obsluzhivatj klientov kak podabaetsa. Mi uzhe ne v sovke i kazhdij rukovoditelj personala i menedzher prekrasno znajet 4to klient eto glavnij 4elovek v magazine, kotoromu v pervuju o4eredj nuzhno okazivatj vnimanije. Logi4eski vedj celj magazina prodatj klientu ve6j 4tobi on bil dovolen, a ne 4tobi klient bil ne dovolen i n4...

V Veronika 12.06.2008
Komentāri 132 Apģērbs

Acorn - ( Komentārs)

da PSC kadi te daunji seez blje jus tikai katrs savu firmu reklameejat o shitaa ir slikta o shitaa arii utt. da blje dalbajobi vnk urodi jus visi esat ja ar shiem cilveekiem kas kip ir bijushi pamesti kautkas butu neta noticis tad shiis firmas kautvai ka piemeeram acorn jau sen aizbliestu ciet, da nahuj tad brauc ja miiz un nespeej par seviim un par savu valsti pastaaveet!!! es jau 1, 5 gadu stradaju un aizbraucu zem firmas nav svariigi kadas es neesmu nekads reklamas agents kursh tgd reklamee...

Darbs Arzemees (Aviteks, CEF utt.) - ( Komentārs)

Veterinārā klīnika - Candera iela 4 - Не советую обращаться в эту клинику ( Komentārs)

Raz na raz neprihoditsa!Tak zhe i vra4i, kak i ljudej, odin horo6ij drugoj otnositsa naplevatelski! Na6jot Candera4 ... jesli jestj vozmozhnostj, obratites kuda libo v drugoje mesto!Tak kak u nih o4enj mnogo raboti, le4itj zhivotnih, s4itatj dengi...!Vso ne uspetj! Na6e otno6enije k etoj "poliklinike" otrecatelnoje... Na eto jestj serjoznije dovodi!

Sos Taxi - Обманывают клиентов ( Komentārs)

Обманывают клиентов A u menja takaja situacija v "Smile Taxi" bilo. s kafe na Jurmalskom 6osse jexali na Taxi, tak voditelj takimi krugami do domu vzjoz, 4to vmesto 20 minut po no4noj Rige, za 35 dojexali. Na vopros po4emu jedem takim maršrutom, voditelj vinovato promol4al. Ja ponimaju 4to no4 i ja nemnogo vipil, no sovestj dolzna bitj. Bilo o4enj neprijatno, 4to pitajutsja razvesti kak pjanogo inturista, kotorij pervij raz v Rige i soveršenno ne orentirujetsja v Rige.

SIA Lurass - Nemaksa algu! ( Komentārs)

Igorj zatkni ebalmnik! ESle nehuja neznae6! Firme ohranuju licenziju ja dostal! Objekti ja dostal a oni e6e na menja bi4at, ne4o 6as ja posuzusj i ih kak i otkril tak i zakroju! Tak kak tam zadnicoj nekto bol6e po6evelitj nemozet! Po4ti vse urodi i otmorozki v tom 4isle i ti!

Dobrij denj! Otvezli kota tuda, po sovetam znakomih!Kota ta6nilo... na Candera4 jego bez voprosov zabrali, na dva dnja, vse rentgeni, osmotri itd. Rezultat 230Ls za dva dnja+ naidenaja probka v prjamoj ki6ke... Spustja tri dnja, kotu opjatj ploho, tak zhe...ni4ego novogo... Otnesli v prostuju kliniku, rezultat, vospolenija tonkoj ki6ki! K sozhaleniju kota ne stala... :( Ne v dengah vso delo a v otnoshenije... Mjagko govorja, ne sovetuju ja VAM etu kliniku... Zvonja i spra6ivaja, kak tam na6...

NS King - Nezavisimaja ekspertiza i NS King zaodno! ( Komentārs)

Nezavisimaja ekspertiza i NS King zaodno! Uze 2-3 goda pokupaju obuvj toka v NS King Origo. V Latvije vsja de6evaja obuvj(kak v NS King) plohova ka4estva(da i dorogaja 4asto toze...), no v NS King u menja nikogda nebilo problem s obmenom ili remontom.Za vse vremja obra6jalasj 5-6 raz i vsegda v te4enije 10 dnej re6ali moju problemu.Odnim polusapozkam za 1,5 goda 3 raza!!! supinator menjali i nikakuju ekspertizu nedelali,hotja obuvj no6u o4enj neakuratno.

L Liāna 26.02.2008
Komentāri 25 Apavi

Rīgas Stradiņa Universitāte - Eiropas Fakultāte - Baiga ideoloģiskā iestāde - pilnīgais totalitārisms iekšā ( Komentārs)

Stradiņa Universitate nemogu skazatj 4to ploxoj universitet, no i ne v vostorge ot nego!Ponemaju 4to jesli ho4e6 u4itsja, to bude6 i dnjem i no4ju zanematsja!So strogimi pravelami ixnimi,...tozhe ne saxar...nu a 4to podelaje6!?:-( U4itsja xo4etsja o4enj, vedj bez obrozovanija nekuda, a deneg stoit bolj6ih! I nevsegda polu4ajetsja viu4itj temu lekciji ili sdatj referat v srok, tak kak rabota tozhe zanemajet nemaloje vremja...a rabotatj nado, 4to bi plotitj za universitet, a je6o v god stoimostj...

T T 14.02.2008
Komentāri 9 Izglītība