Double Coffee - apkalpošana

Labdien,
vispirms vēlos teikt, ka man Double Caffe vienmēr ir paticis un iespaids par to ir bijis tikai tas labākais, līdz vakardienas notikušajam.
Mēs ar draugiem nolēmām apmeklēt Double Caffe Kaļķu ielā. Bija piektdiena ap trijiem naktī. Sākumā apsēdāmies pie galdiņa ar krēsliem, jo brīvas vietas ar dīvāniem nebija. Mums atnesa ēdienkartes un tieši blakus mums atbrīvojās vieta ar dīvāniem. Ar draugiem nolēmām pārsēsties, lai būtu ērtāk. Viesmīle (Alīna, ar melniem, īsiem matiem) kā reiz bija netālu no mums, un, kad pārsēdāmies, viņa teica : "Aizbīdiet aiz sevis krēslus!". Vai tad tas viņas pienākumos neietilpst?!Mēs pat vēl pat nepaspējām īsti piecelties!Varbūt man vēl trauki aiz sevis jānovāc arī? Pēc šī notikušā, kad pasūtījām šī uzreiz devās uzpīpēt un tad atgriezās pie mums, smirdēdamas pēc tabakas(nekas nav pret pīpētājiem, bet domāju, ka viesmīlei tomēr vajadzētu vismaz iesmaržināties).
Kad paēdām, palūdzām rēķinu. Tad viņas sacītais bija kaut kas nepārspējams!!:D Viņa katru no mums uzlūkoja un vaicāja :" Jums tachu nav atlaižu kartes?" Tas skatiens bija tik nicinošs, jo viņa it kā pēc mums nosprieda, ka mums tādas kartes nemaz nevarētu būt!
Ar draugiem tikai nosmējāmies par šo viesmīli, kura atnesa mums nevis Ķīnas tēju, bet "Kīnas teju!" pēc viņas sacītā. :D
Es saprotu, ka mēs visi esam cilvēki, viesiem gadās sliktās dienas, bet tomēr nevajadzētu izturēties tā pret klientiem!Un iemācīties būt pieklājīgākai ...

K

A ALLA 12.02.2011

Pretigi pat lasit komentarus kuri smird pec alkohola.Izguli reibumu ! Un macies atstat dzeramnaudu, nevis piparus uz melem!

Z Zinaida 13.02.2011

Interesno 4to vi tam delali v 3 4asa no4i? Normalnie ljudi v eto vremja vse spjat.Sami hodite po bordeljam, potom drugie vinovati.

č ČangalsPleška 13.02.2011

uze prosnulsja! Ili ne spal?

Z Zinaida 13.02.2011

Zdravstvui dorogaja!Kak spalosj?Kuda ti v4era propala, i gde tvoja po4ta?

č ČangalsPleška 13.02.2011

Spalosj horo6o! A tebe po4emu ne spalosj?

Z Zinaida 13.02.2011

Ja toze horo6o vispalsja.Smotri, kakaja segodnja toze horo6aja pogoda!A kogda ti pri6ljo6 mne pismo?

Z Zinaida 13.02.2011

Eto ne tvoi rodstvenniki tam razvlekajutsja?

č ČangalsPleška 13.02.2011

Eto ne tvoja derevnja razve?

Z Zinaida 13.02.2011

Net, a skoree tvoi predki tam zili!A ti ho4e6 znatj, kakoi dolzna bitj idealnaja zen64ina?

nea

Z Zinaida 13.02.2011

A zrja, idealnaja zen64ina dolzna bitj vot takoi!

K KK 13.02.2011

Ja pretīgi, tad nav jālasa:)
Tiešām smieklīgi, man gan paliek pretīgi no tā, ka cilvēks neizlasot tekstu raksta stulbus komentārus.:)
Nezināju, ka dzerot tēju var smirdēt pēc alkohola.:)
Tas nekas, ka dzeramnaudu atstāj pēc tam, kad Tevi apkalpo viesmīle ... dārgā, Alla, ja gribējāt izskatīties gudra un pieklājīga, tad nesanāca. Man prieks, ka Jūs ienākot restorānā viesmīlei dodat dzeramnaudu!:)

Viesmīlei ir jāapkalpo klienti laipni bez dzermnaudas, protams, ja ir laipna apkalpošana ir prieks atstāt dzeramnaudu:)