Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

Z Zinaida 19.02.2011

Izvini, ne budu bol6e durackih voprosov zadavatj.A na normalnie voprosi otveti6j?

č ČangalsPleška 19.02.2011

Na normaljnie! I ne li4nogo haraktera!

Z Zinaida 19.02.2011

Eto ze ne interesno!A mne ti zadavala voprosi li4nogo haraktera.

č ČangalsPleška 19.02.2011

naprimer? ti toze dostato4no znae6 uze!

Z Zinaida 19.02.2011

A kakaja u tebja professija?Slu4aino ne svjazano s prigotovleniem pi64i?

s nalivaniem vodki!

Z Zinaida 19.02.2011

Togda vsjo jasno.Nu, i kuda ti plavala?

ne plavala!

Z Zinaida 19.02.2011

A zalj!4em ti zanimae6saja v svobodnoe vremja?

č ČangalsPleška 19.02.2011

u menja net svobodnogo vremeni! Voobcse! Nu a ti togda?

Z Zinaida 19.02.2011

Kak eto net svobodnogo vremeni?Takovo bitj ne mozet! U menja zimoi svobodnogo vremeni-uima, no za to letom o4enj malo.U tebja kvartira sobstvennaja, ili snimae6j?

č ČangalsPleška 19.02.2011

ti sli6kom mnogo ho4e6 znatj! I uze znae6!

Z Zinaida 19.02.2011

Ja ze ne sobirajusj ni4ego plohovo tebe delatj, prosto pobalovalsja i vsjo, a ti ispugalasj.mogla ti napisatj svoi e-mail, togda mozno bilo poob64atsja bez svidetelei.

A za4em?

Z Zinaida 19.02.2011

4tob poob64atsja s toboi, perepisivatsja.A ti protiv ?

č ČangalsPleška 19.02.2011

ne vizu smisla!mozem i zdesj obcsatsja!

Z Zinaida 19.02.2011

Zdesj ze nastoja64ii publi4nii dom! A ti mne pisala bi pisma?

Z Zinaida 19.02.2011

Nu, raz ne ho4e6, i ne nado! Spokoinoi no4i!

X xbx 19.02.2011

www.spoki.lv ir viena no manam miljakajm majaslapam...
protams, tas ka atkartojas kkas un gadas kadas mulkkibas, tas vnk ignoreju
kapec bernam aizliegt uz menesi pieeju kompjuteram, ja var vinjam izskaidrot, ka sadalja ŠOKS vinjam ieiet ir aizliegts un +18, ari lasot tvnet zinjas, vai kaut vai draugiem.lv paradas erotiskas satura reklamas...
a Pokemonus vinjhs var skatities, vai citus meslus?! interesanti

E Esesesseseseseses 19.02.2011

Baiba, saproti, nevisas mammas ir tādas, kā Tu!!! :) :)