Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

O omg 22.02.2011

Iespējams 10% taisnība tur ir, bet ja nevēlaties, lai jūsu bērns skatās un ietekmējas aizliedziet piekļuvi tādiem saitiem, kā spoki.lv un problēma atrisināta.
Neviens te nevarēs palīdzēt, kā arī savu sīci varēji nopērt nav, ko līst +18 sadaļās.

D Doktors Streindžlovs 22.02.2011

Ā, un vispār - obvious troll is obvious.

L Lea 22.02.2011

Nu tad jau Tvnet, Apollo, Delfi arī vajadzētu slēg komentāru sadaļu, kā nekā tur bieži vien ir tikpat "slimi" komentāri! :D

M Moka 22.02.2011

Zini Lorēna, es saprotu, ka gribi pasargāt savu bērnu no sliktiem rakstiem un bildēm, bet ja viņš tos neatradīs te (spokos), tad atradīs, citā, kā tu saki, miskastē.. Nekad nevari zināt, ko viņš skatās, kad neesi klāt..

L LOREAL 22.02.2011

Lorēnai iesaku iet palasīt kādu sēnīti, ko uzcept!

P paladins 22.02.2011

nepatiik neskaties !

I Ints 22.02.2011

Nelien sadaļā "Šoks". Citur nebūs tādas preteklības!

A Ass 22.02.2011

lol

š Šoks 22.02.2011

Kruto

D Domāargalvu! 22.02.2011

Spoki.lv vērtība ir Ls 196083.33 http://bizinformation.org/lv/www.spoki.lv
un tā turpina pieaugt!Tas ka tavs dēls un tu gāji 18+ sadaļā (šoks) nepadara visu adresi par tādu kā apraksti!Tev jau te deva padomu par ''parental control''bet stipri šaubos, ka tu pati kaut ko jēdz no interneta un datora, ja jau šokējies vienas mājaslapas dēļ!Labāk būtu paskatījusies uz adresēm kur ir tikai tādas lietas, kādas ir šoka sadaļā un tās aizvērusi! :D Un kas būs nākamais? youtube.com jo tur ir parādīts kā uzstaisīt spridzekli un da jebko citu, tai pašā laika tur var attīstīties mācoties sev interesējošas lietas tāpat kā spoki.lv!

A Artūr 22.02.2011

Brīva izvēle vai apmeklē vai neapmeklē spokiem.lv
UN raksti nav profesionāļu veidoti, bet gan pašu lietotāju.
Daudz labāks majas laba nekā lielākā daļa dzeltenās preses pabiras

A Anon 22.02.2011

She's just jelly

K Kārlis 22.02.2011

... atvainojos, bet ja sākam runāt par šādām lietām un to, ka kko tmlīdzīgu vjdzētu slēgt...
tad dievs pasarg vjdzētu visai pasaulei atslēgt internetu...
c'mon!
ja nepatīk lai cilvēks neskatās - ak dievs!
vienmēr šādas lietas figurēs internetā, kur saziņa ir starp cilvēkiem ir elementāra. un manuprāt būtu tikai normāli pieņemt cilvēkus tādus, kādi viņi ir. ja cilvēkiem patīk, tad jau lai skatās.
Bet ja kāds tomēr iespaidojas no šādām vietnēm, tad pats vainīgs, ka ir tik stulbs. Vajadzētu vienkārši bērnam izskaidrot, kas ir pareizi un kas nē, jo bērnam pašam nāksies ne ar to vien saskarties un ar vienkāršu aizliegumu nekas netiks līdzēts un paskaidrojot bērnam pašam radīsies izpratne par to kā vajadzētu būt. Ja bērnam nepaskaidros, kas tas tāds un kāpēc tā, tieši tad ir lielāka iespēja, ka bērns iespaidosies no šiem rakstiem, jo viņš pats nav spējīgs izvērtēt tādā gadījumā, kas ir pareizi, kas nē.
Atvainojos, bet manuprāt tieši šādi vecāki, kas tiklīdz kā ierauga kaut ko tādu, kas pēc viņu domām nav piemērots viņu atvasei un to aizliedz nodara daudz lielāku ļaunumu nekā spoki.lv, jo tas ir vecāku pienākums iemācīt bērniem sapratni. Šādi - ar tupu aizliegumu. Bērns nekādu sapratni negūs.

P pia 23.02.2011

gar zemi :DDDDDDDDDDD
Lorēna ir aita. es būtu nelaimīgākais bērns pasaulē ar tādu māti kā viņa. šausmas, es pakārtos pirmajā kokā, lai tikai nebūtu jāpacieš tāda audzināšana.. kas būs nākošais tavā sarakstā - nekādi puiši/meitenes līdzm 18? vai varbūt katru vakaru mājās 9 līdz 21 gada vecumam? :D
aaaarpraaaats :D :D :D :D

Z Zinaida 23.02.2011

Vo dvore rascvela akacija . u men6a na4alas6 menstruacia . zna4cit ne beremenaja ja !

K kalvītis 23.02.2011

Jūs laikam dzīvojat mucā, augsti godājamā. Viss internets ir pilns ar visādiem mēsliem un tur neko nepadarīsi. Visās nepieciešamajās sadaļās šajā mājaslapā ir uzlikta tāda mantiņa kura brīdina par iespējamo saturu un prasa vai jūsu dēls ir nepilngadīgs+ jūs varat uzlikt parental control ja vēlaties viņu no tā paglābt. Iepriekš vēlos brīdināt, ka jūs nespēsiet pasargāt savu dēlu no visas šis ietekmes, ja nu vienīgi nebrauksiet dzīvot kkur dziļi mežā kur viņš kļūs par deģenerātu un memmesdēliņu, un es nojaušu ka jūs to nevēlaties.
Novēlot visu to labāko, Kalvītis.:)

R Rob 23.02.2011

Tu dura- spoki ir viens no vadošajiem izklaides saitiem, tas ka tavs padebiilais deels iegaaja ŠOKA sadaļā nenozī`me ka visi raksti ir tādi paši, tur 95% rakstu ir interesantāki par tevi- TU- PARAUGMAMMA bļeģ

V Varde 23.02.2011

Lorēna, varbūt Tev laiks savu nepilngadīgo atvasīti paaudzināt citā aspektā? Proti - melot nav labi???
Mirušu cilvēku bildes un vardarbīgi skati redzami TIKAI UN VIENĪGI šoka sadaļā - skatītājiem VIRS 18 gadiem. Ja Tavs kristāldzidrais bērņuks ir regjistrējies, tas nozīmē, ka viņš norādījis melīgus datus.
Neviens nav spiests ielūkoties šajā sadaļā.
Ļoti jauks portāls.

R RoogeR. 23.02.2011

Ja tik traki iespaido tavu bērnu tad tev būtu jāiemācas nobloķēt dažas tīmekļa lapas lai tavs paipuisīts nekļūtu samaitāts. !!!

L Lorēna 23.02.2011

Man pilnīgi neuztrauc kas kuram nepatīk, bet fakts ir tāds, ka šī mājaslapa www.spoki.lv ir vienkārši draņķīga.
Gudri jau teikt ''Nepatīk - Neskaties''. Ja es esmu uzzinājusi par tādu portālu un paskatījusies saturu, kurš ir dramatisks un bērnam nelabvēlīgs, tad es skaidri saprotu, ka portāls ir kārtējais latviešu pabiru veidojums, uz kura ir vēlme nopelnīt kādam, pisaistot trakus, nenormālus cilvēkus lūkot tos perversos foto, šoka sadaļas kurās ir briesmas. Tur darās liela nekārtība un vai tiešām grāmatas vairāk nav jālasa, kā jāblenž kaut kādā mēslainā spoki.lv?
Manam bērnam to neredzēt un datora piekļuve ir aizliegta. Nevēlos traumēt sava bērna psihi, kad man tas jautātu, kas tie par foto un kāpēc tādi ir?!
Ja jūs un jūsu bērni ir tādi pabiru pagrimumi, kuriem viss sliktais šķiet normāls un atbalstat ļaunumu, tad varat pamielot acis vēl pēdējās dienas, jo drīz spoki.lv nebūs un pasaule tikai iegūs un viss būs labi, ja slēgs ciet šādus netīrus portālus, ar drausmīgu saturu kas izbojā cilvēka manieres un vērtības.
Gribu un rakstu, nav ko piesieties. Varat svētīt un bļaut par saviem sūdiem cik gribat. Mani tas neuztrauc, jo jūs pierādiet to, kādu iespaidu atstāj šis portāls. D.r.a.u.s.m.a.s !!!