Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

E Eseseseseseses 19.02.2011

Zinaida, Anna utt. - atkartoju velreiz - rakstiet ar savu niku, riebjas lasiit taas mulkjiibas, kuras ar manu niku rakstiet...

Z Zinaida 20.02.2011

Tas nav tavs niks, ar līdzīgu niku raksta viens narkomāns.Izlasi uzmanīgi, tur vienā vietā blakus ir divi "s".

E Esesesseseseseses 20.02.2011

Vot imenno! AR diviem ss, AR DIVIEM SS! :D :D :D :D :D

Z Zinaida 20.02.2011

Nu vot, i sam hozjain prosnulsja!

е Евгений 20.02.2011

Специалисты утверждают, что сегодня мир переживает возрождение. Но они же указывают на две тенденции. С одной стороны, это распространение новых форм векa, и других учений.

Z Zinaida 20.02.2011

Ti specialist hujova, kupi sebe dva prezervativa-odin odenj na golovu, 4tob mi tebja bol6e ne uznali, a drugoi nahui, 4tobi bol6e takih idiotov ne nadelal.

е Евгений 20.02.2011

Мы найдем своих единомышленников, своих союзников и помощников.

Z Zinaida 20.02.2011

Ti mudak i64i lu46e sebe nahuinik!

е Евгений 20.02.2011

Человек может заблуждаться. Однако, добросовестное заблуждение - это результат какой-то умственной работы по поиску и сравнению разных точек зрения.

Z Zinaida 20.02.2011

Eto ti pridurok zabludilsja na etom saite, i nikak nemoze6 naidti dorogu nahui!

е Евгений 20.02.2011

Человек ищет качество, а находит суррогат, при помощи которого его заманивают в полукриминальное сообщество.

H HuHuH 20.02.2011

Nēsi ļaunā māte vienkārši nobloķē!!Nekādas programas nevajag ja jau ppatīk lasīt šoka komentus šis nebūs pārāk grūti »

K kapeika 20.02.2011

Spoki.lv ir izklaides portāls, un saturs, kurā ir šokējoši materiāli ir pieejami tikai no 18 gadu vecuma (ja lietotājs norāda nepatiesu vecumu - pats uzņemās risku).

K Kristīne 20.02.2011

spoki.lv ir jauks portāls. būtu nepieciešami stingrāki noteikumi, lai jau minētajai ŠOKA sadaļai, kā arī TĪŅIEM+ sadaļai, lai jaunākajai auditorijas daļai būtu apgrūtināta piekļūšana.

raksti pārējās sadaļās lielākoties ir labi vai ciešami, bez preteklībām un kā tik vēl. bieži vien pat izglītojoši.

komentāri? nu ko lai saka - palasiet "pieaugušo" delfus, apollo, citus portālus un tur ziņām komentāri ir bieži vien daudz briesmīgāki nekā spokos :)

T ToKristīne 21.02.2011

Bet visjaukākie tomēr ir un paliek pornoportāli!

K Kristīne 21.02.2011

tad jādodas uz spoku atzaru - tvaix.lv :D

T ToKristīne 21.02.2011

Tu arī tur esi redzama?Labprāt uz tevi paskatītos!

G gusts 21.02.2011

Lorēna, es tev pilnīgi piekrītu! Bet šeit arī ir tie paši slimiķi, kas tur, tāpēc jārisina jautājums ar spokiem un tml. vietnēm kautkā citādāk.

T ToGusts 21.02.2011

Jopcik rozā, kopš kura laika tu esi uzmeties bābām par aizstāvi?Vai tad pats, kad biji sīks neskatījies pornožurnālus, un nerāvi kulakā?

G gunita 21.02.2011

milie cilveki pati spokos esmu registrejusies un tik tiesham sadaljas soks un tinjiem+ var tikt tikai no 18 gadu vecuma, ja jusu berns ir pats uzradijis nepareizu vecumu taa nav portala vaina, ja runa iet par mistikas sadalu tad tur tiesham var but komentari, par mirushiem cilvekiem.ta ka tiesham labak noblokejiet sava datora to majaslapu un iemacat bernam, ka nav labi melot par savu vecumu.