Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

E Esesesseseseseses 23.02.2011

Lorēna, Tu esi dumja zoss un lielākā daļa komentētāju domā tāpat! :D :D :D :D

D Doktors Streindžlovs 23.02.2011

Ak tad slēgs ciet, ja? Ar ļoti lielu baudu tevi apbēdināšu - to nedara tāpat vien tāpēc, ka kādam lapa nepatīk. Lai aizslēgtu, vajag atrast kādus pārkāptus likumu pantus, pēc kuriem pieprasīt slēgšanu. Aiziet, atrodi kaut vienu tādu, tad arī varēsi priecāties.
Also, komentāram virs manējā ir pilnīga taisnība.

L Lietotaajs 08.06.2011

vainīgs nav tikai internets, bet arī paši vecāki. Nemāki pasargāt, met datoru ārā ja nepatīk. Un varētu būt, ka tikai kādi 5% tur ir bīstami ( :D ). Kāpēc te sūdzības pārsvarā ievieto tikai pārstresotas un bailīgas sievietes, kas nemāk mācīt savus bērnus?

M Moownwalkere 08.06.2011

Jūs esat slima aita!
Spoki.lv ir visforšākais portāls! Tad bļ* nobloķējiet to mājaslapu savā datorā nevis te raudat...Jūsu bērnam nav paveicies kad jūs esat viņa māte...

T Tina 29.06.2011

Un ja pamanisi ka berns ielidis pornosait aarii meginasi apkarot visus pasules porno saitus?
spoki.lv ir lieliska majaslapa biezhi var atras satriecosus rakstus kas gan zulabo garastavokli gan dod uzzinat kautko par pasauli. ja nepieskatiji savu bernu, tad slikta mate esi, un tagad visi pie ta vainigi vai ne? viss internets un varbut pat dators? mans padoms, iznjem interneta vadu, atvieno datoru, iepako to atpakalj kaste, aiznes atpakalj uz veikalu kur to pirki un kasierei pasaki ka tadai idiotei ka tu nedrikst but dators.

A aas 19.07.2011

Tu gadījumā, pati neesi slima? Es zinu ka tev nepatīk, lauki. Pilsēta smaržo?????
Un ja kas nerādies spokos saprati maita? Ej vienkārši nomirsti.. Mazakuce.. Spoki.lv ir pats labākais portāls... Man bija koments šeit, viņa laikam manējo izdzēsa ārā... Negribēja atzīties kas tu esi.. Un nedirs ka tev ir bērns, muļķe. Tu viņus pat nodirsi. Čipa viņi ir pretīgi utt.. Krokse bļed. Mauka, pidarase. Marijaszakis...

X xpelite2 10.09.2011

Tu laikam esi 100 gadīga tantiņa, kura nevar atrast ko apvainot. Spoki.lv rullēē 8)

A Anatolijs Diršbārdis 10.10.2011

privet, sovietskaja baba!

cik jauki ir spoki.lv, vai ne? :) super portāls! vai ir kādas problēmas? vēlies nomest liekos 60 kilogramus, bet nesanāk? sūdzoties par izcilu lapu tas tā arī nesanāks! :) ej paskrien krosiņu! nāc, piereģistrējies spokos! ļoti laba lapa!

brauc ciemos!
celuju, sexuļa! :* :* :* :* :*
Anatolijs Diršbārdis

J julka 14.02.2012

Šis portāls nav tik slikts, jo-
es portālu apmeklēju labu laiku, un tas manas atzīmes nav pasliktinājis,
es joprojām mācos vislabāk klasē (vidējā atzīme-9),
tikai 20 procenti rakstu ir sliktas kvalitātes,

Un visbeidzot - aizliedziet slēgt +18 sadaļas!

F Fuku 29.11.2016

Spoki.lv labz