Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

S SOSO 21.02.2011

Lorēna pēc tavas rakstīšanas saprotu, ka Tev jāmeklē steidzami ārstu.
Un bāriņtiesai jāpaviesojas pie Tevis, jo neesi paraug māte.
Un pēc saviem vārdiem muti izmazgāji ?
Un nja beidzamais, Spoki.lv esi izmesta jeb nobloketa, ka tadas mulkibas raksti?? :D Tavs niks gadijuma nav ma*aa k*ce ? :D

S SOSO 21.02.2011

G gunita 21.02.2011

ne izmesta ne nobloketa, kas tew liekas mulkibas tas, ka sadaljas var tik no 18 gadiem?

P parspoki 21.02.2011

ble, tavs beerns izaugs par peedeejo nuugi kuru tu geerbsi liidz 40, nebuus vinam sievas, jo siicis nezinaas kas ir sekss? maybe tu vinam naaksi veel liidzi uz randiniem? a cik vinam gadi? nav taads latvijas direktors, zini? Portaalu nevar sleegt ciet, jo tas paplashina muusu radoshiibas, orginilitaates, zurnaalistikas speejas! un ja tev tas nepatiik tu esi viena samaitaata kuce! pirmo reizi pieseedies oie interneta? Kaa tu izdziivosi taalaakajaa pasaulee ko, seedeesi pie rakstaam mashiinas, un suutiisi veestules pa pastu? Ha, nevienam leec 10 gadiem nebuus paskastiites, ha, ha, ha!!

Z Zeratul 21.02.2011

Ciest nevaru sudzibas.lv, jo te cilvēki kam vajadzētu ārstēties var izpausties kā vien vēlas! Nepatīk nelasi. Žēl Tava bērna.

J julka 22.02.2011

bet tur ir daudz labu rakstu! (jūs gadijumā kuru sadaļu skatījāties?)
Manai mammai sākumā arī nepatika, bet laikam ejot viņi nebij nekādu pretenziju!

D Doktors Streindžlovs 22.02.2011

Nu ok, spoki.lv nepatīk. Tā notiek. Tad uzmet aci http://boards.4chan.org/b/ Tas ir daudz labāks un saturs ir ļoti noderīgs un visādi pozitīvs :)

S Sūzija 22.02.2011

Man gan rodas jautājums Lorēnai, kas tu par māti, ja neesi spējīga ar normāliem paņēmieniem kontrolēt savu bērnu? O_o.

Spokos, kometāri 95% procentos gādījumu ir daudz sakarīgāki un pieklājīgi, nekā Delfos, Tvnet, utt., kur ļoti bieži par traģēdijām un citiem nelaimīgiem gadījumiem, cilvēki izsaka jēlus, divpirktupierīšu komentārus, nicinot citus un parādot savu idiotisma pakāpi.

Es personīgi studēju medicīnu, un daudz ko jaunu un interesantu esmu uzzinājusi tieši no Spoki.lv šoka sadaļas, kura ir pieejama cilvēkam apliecinot, ka VIŅAM IR 18 GADU!!!

Nevines nav vainĪgs, ka nespēj savaldīt savu bērnu!

K Kristaps 22.02.2011

Nu bet uzliec tai adresei paroli un dzīvo tālāk laimīgi!
Un ja kas pirms tām sadaljām ir ir vecuma pārbaude, tākā vari pievērt varkshkji! :D

T Torquemada 22.02.2011

Ja cilvēks nespēj samierināties ar interneta saturu, viņam nav vietas internetā. Ja vēl arī TO sāks cenzēt, tad pēdējais brīvības bastions būs sabrucis - un, kaut gan internetā mēdz būt visāda šiza, katrs pats ir atbildīgs par to, ko tur dara. Un ja nebūtu visādu mēslu, tad arī, teiksim, gutenberg.org neeksistētu. Man riebjas šādas "gādīgās mātes" kuras visu cenšas kontrolēt - pati droši vien neko nav paskatījusies.

Atgādina to pensionāru, kas nesen "Latvijas Avīzē" sūdzējās par to, ka Delfi.lv komentāros cilvēki, lūk, lamājas. Ak, šausmas! Nepatīk cilvēki? Nu, žēl protams. Visi esam lieliski un pareizi, un katrs savus sūdus izgāžam personīgajās sūdzību lapās...

L lietotājs 22.02.2011

taupi elektribu un nesledz ieksa kompi. spoki.lv ir uber kruta majas lapa

S Sjava 22.02.2011

Spoki.lv lietotāju atbilde Lorēnai (komentāros): http://www.spoki.lv/aktuali/Sudziba-par-spokilv-/295278#commentItem_3082364

M Manārdspaliekman 22.02.2011

Izmet ārā Lorēn savu datoru, jo spoki.lv ir uz palikšanu. Neesam vainīgi, ka nemaki audzināt savu bērnu. + Kura māte publiski nosauks savu bērnu par sīko? :D

M Modo 22.02.2011

... Izdarijis sho drausmigo slepkavibu, bez kaveshanas saku aukstasinigi apdomat, ka noslept liki . Es sapratu, ka to iznest no majam nav iespejams ne diena, ne nakti, lai neieraudzitu kads no kaiminiem . Apsveru dazadas iespejas . Vienu bridi nolemu sacirt liki sikas dalas un sadedzinat, otru --- izrakt kapu zem pagraba gridas .Pienemis sho lemumu, saku rikoties ... mekletaju acu prieksha staveja trudoshais, sarecejusham asinim apkaltushais likis . Tomer es biju iemurejis sho briesmoni sievas kapa .

C chalk. 22.02.2011

Neviens vienas Tavas sūdzības dēļ neslēgs spokus ciet. Tur var lasīt daudz jauka, apskatīt interesantus materiālus, bildes, bieži vien tur tiek ielikti raksti, kas pat vairo zināšanas. Varbūt beidz koncentrēties uz slikto. Pasēdētu ne''šoka'' sadaļā, saprastu, ka spoki rada atkarību uzzināt daudz jauna par aktuālo un jaunām modes tendencē
Tas, ka Tavs sīkais, kā pati viņu sauc, lien tieši sadaļā ''šoks'', nav spoku vaina. Pats izvēlas skatīties, lai samierinās ar to, ka viņam trauma maza. Tas veselīgi. Zinās nākamreiz, ka vispirms jāizlasa virsraksts.
Domāju, ka tas, ka neslēgsi mēnesi datoru iekšā, nevienam neinteresē. Pat priecēs. nebojāsi redzi un garastāvokli un nerakstīsi muļķīgas sūdzības.

L LOLWUT 22.02.2011

FAIL BIG FAIL vins soka sadala bij ieliedis un tur ir vecuma ierobezojums tadat pats vainigs ;)

L Lorēna 22.02.2011

Slēgs, slēgs, nepriecājieties. Nebūs tā elles nostūra vairāk. Kur tik stulbi cilvēki, kas atbalsta šitādus pagrimumus kā spoki.lv.
Cilvēki kas tur komentē vairums ir nelīdzsvaroti un nedomā ko raksta un ir truli un vienaldzīgi.
Mans bērns tiks pie datora tikai uz 2o minūtēm, tikai svētdienās un tikai draugos, jo neļaušu vazāties, bojāt psihi šādos portālos, kur ir pilns ar visādiem mēsliem un raksti ir graujoši un ļoti stulbi.
Stulbiem cilvēkiem patīk stulbums. Es nebūšu tāda māte, kurai vienalga par savu bērnu un ļaus skatīties visādus mēslus, ko nedrīkst un nekā laba tur nav. Iesaku mammā šo mājaslapu aizliegt bērniem un vākt parakstus par šī portāla dzēšanu. Mēs panāksim tīrību un veselāku bērna psihi, bez maitības kas n0tiek portālā www.spoki.lv

E Esesesseseseseses 22.02.2011

Lorēna, vaitad ziemā Tvaika ielā ir izlaidums???? Es domāju, ka pavasarī būs! :D :D :D :D

Jāāāā, es ar vākšu parakstus, lai šādas aitas izolē no saviem bērniem!

Lorēna, malacis, izcēlies! Paldies, bet nu tagd gan esi mierīga stallī un ēd salmus... vairāk nikā cita nafff! :D :D :D :D

Īstenībā man tiešām žēl tos bērnus, kuriem šādas dumjas māmiņas( laikam vēl no PSRS ietekmes)! Spoki.lv pastāvēja un pastāvēs, un tādas Lorēnas varēs nosisties pret sienu, bet Spoki.lv rullēs! :D :D :D :D

Lorēna, saldus sapņus kapu bedrē, aita! :D :D :D :D un jā, izslēdz datoru, mauka! :D :D :D :D

T ToLorēna 22.02.2011

Un ko teica tavs sīkais, kad spēlējās ar tavu tikko iegādāto falloimitatoru?

G Gudrītis 22.02.2011

Interneta vietnē www.spoki.lv ir atrodami ļoti daudz interesanti, aktuāli, kā arī izglītojoši raksti. Vienmēr visās lietās var atrast kaut ko "sliktu", kas šajā gadījumā ir tā pati "Šoka sadaļa". Šoka sadaļai, kā arī "Tīņiem +" ir vecuma ierobežojumi, tāpēc, ja jūsu bērns tās apmeklē, tad pie atbildības jāsauc ir jūs - "bezatbildīga attieksme pret bērnu". Runājot par komentāriem, tos jums neviens nespiež lasīt.