Spoki.lv degradē - Slikts portās

www.spoki.lv ir ļoti nelabvēlīgs portāls, kurā tiek veidoti slikti raksti, kuri nepareizi iespaido un maina vērtības dzīvē citiem cilvēkiem.
Šajā portālā ir daudz melu, daudz visādu nevajadzīgu rakstu, daudz rakstu ar sliktu saturu un pretīgām bildēm.
Šis portāls ir Latvijas interneta miskaste, kurā viss netīrais, nelabais, sliktais ir sabāzts vienā miskastē un to lasa cilvēki dažādos vecuma gados.
Tas nav normāli un šis portāls būtu jāslēdz ciet, jo cilvēki kas tur raksta un komentē, 95 % nav normāli un ir samaitāti, kuri ir bīstami sabiedrībai.
Es paskatījos, izpētīju, jo mans bērns lasīja, tāpēc esmu aizliegusi viņam internetu uz vienu mēnesi, lai tādus mēslus neskatās.
Komentāri rakstā kur ir beigti cilvēki, citas šausmas, ir tādi: ''Forši, vēl ko tādu vajag, super'', visi sajūsminās kā slimiķi par mirušiem bērniem, cilvēkiem. Es gandrīz apraudājos un vēlos lai šis portāls tiktu aizvērts un miers uz saules, jo ceru ka mana sūdzība un komentāri palīdzēs slēgt šo portālu, līdz brīdim, kad manam sīkajam beigsies arests, jo citādi es datoru iekšā neslēgšu, ja šis slimā ļaunuma perēklis netiks izdzēsts, vai koriģēts. Paldies.

A anna 18.02.2011

10000000 % piekrītu un steidzīgi!

E Esesesseseseseses 18.02.2011

Kas Lorēna, kas Anna - divas slimas aitas! :D :D :D :D Nepatīk, tad nelasiet zosis! :D :D :D Lorēna pažēlojies par to mūsu visugudrajam pīļknābim! :D :D :D :D

Z Zinaida 18.02.2011

Vse ljudi-bljadi, vesj mir-bardak!

E Esesesseseseseses 18.02.2011

... i solnce - jobannij fonarj! :D :D :D

T ToAnna 18.02.2011

Lorēna un Anna-divas komunisma ēras atraugas.

T ToAnna 18.02.2011

Kā tev patīk šis?

Q QWE 19.02.2011

Lorēna, ej ārstēt galvu. Ja nepatīk, neskaties. Katram savā lapā ir visas tiesības darīt ko vēlas. Un ja nevari, lai pasargātu savu atvasi, no tik briesmīga interneta satura, ieviest savā datorā "parental control" fiškas, stulba esi vienīgi tu pati, nevis kaut kāda tur lapa.

A andrejs 19.02.2011

Lorena, nedomāju ka tavas maucibas, kā arī tava debīlā smirdīgā sīča dēļ kāds slēgs šo lapu. Kapēc? Tapēc ka tur ir daudzkas interesants un tas ir izklaides portāls...tā kā šļāc dirst maza kuce.

L Lorēna 19.02.2011

Tā lapa ir grēks un tur viss smird viss tiešākajā nozīmē, bet degradētiem jau patīk.Lūdzu, Latvijas direktori, vai kas, slēdzat ciet to elles kaktu.

T ToLorēna 19.02.2011

Tevi pašu vajag izolēt no sabiedrības! Kādā mucā tu esi augusi?

č ČangalsPleška 19.02.2011

takuju reklamu sajta sdelala!

Čangal, 4ego ubegae6?

č ČangalsPleška 19.02.2011

ni4ego novogo ot tebja ja ne usli6u!

Z Zinaida 19.02.2011

A zrja ti tak.4ego segodnja takaja zlaja?A kuda svoego muza dela.ili deti u tebja iz probirki?

vse pri mne!

Z Zinaida 19.02.2011

Čangal, ņam, ņam! Prijatnogo appetita!

Z Zinaida 19.02.2011

A vi kommenti vmeste s muzem pi6ite?A muz ne slu4aino negr?

nu vot za4em mne, 4to to tebe otve4atj! bred

Z Zinaida 19.02.2011

U tebja naverno krasnij fonarj, raz takaja zlaja.Kogda ti zadavala mne voprosi, ja razve tebja kuda nibudj posilal?

č ČangalsPleška 19.02.2011

ja tebe normaljno voprosi zadavala! A ti normaljno ne moze6!