www.sudzibas.lv Gerlina Gunta bernu tirdznieciba

Gerlina Gunta - bernu tirdznieciba

Biju 7.grutniecibas menesi, kad atskaneja mana dzivokli telefona zvans un sievietes balss man peidavaja sokejosu piedavajumu.Vai es nevelos pec dzemdibam pardot savu mazuli, summa, kas tika piedavata bija 5000 LVL.Pec si zvana saku runat ar savu ginekalogi, kura man pateica, ka Cesu, Valmieras un Valkas rajona uzdarbojas sieviete varda Gunta Gerlina, kura it ka palidzot grutniecem, riko pasakumus vinam, bet beigas vinu interese tikai so sieviesu materialais stavoklis, lai varetu piedavat naudu tam, kuram ir sliktaki materialie apstakli.Ludzu, atsaukties, visus, kuriem kada sieviete ir piedavajusi pec dzemdibam samaksat naudu par mazuli!

K

D Dina 26.02.2011

kada problema uzrakstit iesniegumu policijai?

A agate 26.02.2011

Kadi policijai?Kur ir pieradijumi?Tapec jau laikam cilveks grib, lai atsaucas citi, kuriem zvanija.Tie, kas reali berninus ir svus pardevusi, tie jau neies uz policiju, bet par parejiem, nu un tad, zvanija piedavaja, tas jau nav aizliegts zvanit un runat.

K Kaulainā 26.02.2011

No Latvijas katru gadu regulāri ao 9000 bērnus oficiāli adoptē (pārdod) uz ārzemēm, tas taču ir normāls bizness.Šai valstij ne jūs plikadīdas, ne jūsu bērni nav un nebūsiet vajadzīgi.Nesen šadas ziņas bija nopublicētas kasjauns.lv.

G gatis 26.02.2011

Tomēr vajag par tādu fAKTU kautkur ziņot.

I Ivka 26.02.2011

Bet tas vēl nenozīmē, ka visu (arī bērnus) var pirkt un pārdot. Kaut arī te visi ir plikadīdas, arī mēs ar Tevi, Agate, tomēr bērnus var izaudzināt arī ne visai bagāti vecāki. Un vajag tai Guntasi uztaisīt tik ajutru dzīvi, lai pašai vajadzētu mukt uz ārzemēm. Mobingot kā pedofīlus un pārējos.

T ToIvka 26.02.2011

Valstī, kur valda karalis Nauda viss ir pērkams un pārdodams, un katrai precei ir sava cena, arī bērniem.Ja gribat, lai viņi šeit sprāgst badā, varat pašas barot ar miskastes saturu, valstij jūs neesat un nebūsiet vajadzīgi.

Q QWE 27.02.2011

To Ivka: ..Tad tik koferus padusēs un pis tik prom no šejienes. Brīvāks darba tirgus un vairāk vietas būs. Tādi īdētāji kā tu, šeit patiešām nevienam nav un nebūs vajadzīgi.

D Dagesta 27.02.2011

Nu8 vari baby-boxaa par brīvu atstāt vai Guntai Gerlinai par 5000 Ls. Izdomā pati.

M Medmasa 12.03.2011

Visas zvanus var atrast, kad un no kura vieta tas bija izdarits.
Jums jaraksta iesniegumu policija, jo tas varetu but ari Jusu personalo informaciju izplatisana (iespejams no poliklinikas).

L Liena 23.04.2011

Kad biju kada 6, 7 grutniecibas menesi es ari sanemu zvanu ar piedavajumu pardot berninju pec piedzimshanas, bet tas bij gandriz 3 gadus atpakalj