www.sudzibas.lv Super Netto nekvalitatīva prece

Supernetto - nekvalitatīva prece

Labdien, gribēju padalīties, ka šodien nācās vilties, vakardien tik ļoti apjūsmotajās un nudien par veiksmīgu pirkumu uzskatāmajās tējas svecēs, krieviski saucamajās "ploškās". kāpēc apjūsmotajās? izlasīju ražošanas valsts Somija-Tampere, kā arī pēc ārējā izskata-maigs krēmkrāsas tonis- likās būs tiešām kvalitatīvas un radīja drošu pārliecību par labo izvēli- kaut pēc cenas bija ļoti lētas- "Super netto" veikala akcijas prece -75 gab.- nieka Ls 0.89, varētu teikt =labs ieguvums! tad kāpēc vilties? aizdedzinot sveci-pēc kāda laika- sveces deglis manāmi saruka, degot vairs tikai nemanāmai vai vārgi nojaušamai ugunij, svece izkusa veidojot tumši brūnu masu, apmēram kā izkausēts cukurs, konsistence bija ļoti eļļaina, tā apmēram pēc 30.min. degšanas, ja to tā varētu nosaukt, liesma izdzisa. Sacietējot svece ieguva gaiši brūnu toni, vēlāk mēģināju šo procedūru atkārtot-aizdedzot sveces degli-atkārtojās tas pats- sveces masai izkūstot, deglis nodzisa, tas gan notika krietni ātrāk, kā pirmoreiz to aizdedzot. Arī smarža nebija laba. Tā nu sanāca vilties iepriekš domātajā labajā kvalitātē- faktiski ārā sviežama prece- droši vien jau vēl kāds % Latvijas iedzīvotāju ir vīlies šajā nekvalitatīvajā produktā :-(

Z

Z Zinaida 11.03.2011

Ne mozet bitj, te kotorie zarabativajut dengi, 4tob propivatj ih, zdesj ne sidjat.A u tebja ko6ka s dlinnoi 6erstju, ili s korotkoi?

в Вacя 11.03.2011

Izvinite za otsutstvije! Ja 2 časa polučku otmival i teperj ja svoboden i košek ja tože lublju.

в Вacя 11.03.2011

U mojego kota dlinaja šerstj i on za posledneje vremja nemnogo pribolel. Nalju jemu 100 gramm možet vizdorovit.

č ČangalsPleška 11.03.2011

Kak eto ti 2 4asa polu4ku obmival?:) Tak ne obmivajut! S dlinnoj 6erstju! 8 kg vesit!

Z Zinaida 11.03.2011

Bigs, iedod labāk savam mincītim baldriānus, uzreiz veselība uzlabosies.Kādā krāsā mincītim spalva?Vienkrāsains, vai jaukts?

Z Zinaida 11.03.2011

U menja vse obiknovennie, i vse tri vmeste vesit 8 kg.A u vas ko6ki slu4aino ne rizie?Eto o4enj vazno!

č ČangalsPleška 11.03.2011

Ne! Ne rizaja! Ona ne ponjatno kakaja!

Z Zinaida 11.03.2011

Rizie ko6ki prinosjat dengi.U menja sam hozjain-rizii.

č ČangalsPleška 11.03.2011

Ne ponjala! Kakoj hozjain?

Z Zinaida 11.03.2011

Kot, hozjain dvuh bari6nei-ko6ek.

č ČangalsPleška 11.03.2011

Ne moja! No po4ti takaja ze!

Z Zinaida 11.03.2011

Eto ze ne ko6ka, a kusok zira!Videl i takih ekzempljarov.A 4em ti kormi6?

Z Zinaida 11.03.2011

A kak tebe takaja nravitsja?

в Вacя 11.03.2011

Mans mincītis ir tumši balts (parastā mājas suga). Algu es veļas mašīnā mazgāju un tagad man ir tīra naudiņa.

Z Zinaida 11.03.2011

Eto ne po teme, a gde ko6ki?

в Вacя 11.03.2011

Tas ir drauga kaķis. Viņu sauc Vilis.

č ČangalsPleška 11.03.2011

Ko6ek bolj6e net! Toljko eto!

Z Zinaida 11.03.2011

u tebja 4uvstvo jumora deistvitelno estj.Ko6ki vedj samie umnie zivotnie.U menja gde to v odnom diske imeetsja ogromnaja kollekcija raznoi tufti, tolko ne ohota iskatj.A ti istoriju na6ei 4udo strani znae6j?

č ČangalsPleška 11.03.2011

A ti re6il menja proveritj?