Supernetto - Krāpšana

Tātad labdien.
Tā vien izskatās, ka sanācis incidents ar vietējo veikalu supernetto, jo tur strāda klauni. Tātad, bija akcija pirms kāda laika supernetto, ka ir akcija, ka vāres par uzlīmem saņemt bezmaksas gandrīz pannu. Nu labi, saku krat, uzlīmes sakrāvu bet pēc tam aizmirsu par tam.

Nu pirms britina dodos uz veikalu saņemt savu pannu, un tur mani informē, ka šis nav derīgs jo tur kaut kads datums es nesapratu. Labi aizeju prom saku rit busu atpakaļ. Rit naku, skatos, šie aizvākusies un pārdevusi veikalu rimi!
Tā nav viriskīga ricība ka tikko mazāka problēma uzreiz beg prom tā teikt un aizbeg uzreiz. Labi, eju ieksa uz konfrontāciju par krāpšanu ar manis nopelnīto pannu, un pārdevēja saka, ka nav te vairs tads veikals, bet es viņai saku, ka nesen vel bija, bet viņa saka ka nav. Nu labi - ka godīgs cilvēks devos uz tuvago pvd lai iesniegtu par veikalu sūdzību jo tur skrien (žurkas) . Mani pvd pasaka ka labi bus inspekcija šajā veikalā saistība ar jūsu sūdzību nu domāju tagad paradis tiem krāpniekiem, genocīdam, kaunam. Labi, pec tam dodos uz pēc inspekcijas uz veikals bijušo supernetto, un saku viniem nu kas nu bus? Uzsūtīju jums cilvēkusi tagad dodiet man pannu šie saka mēs neko nesinzam, jo nekādas cilvēki nav. Ka?

Labi, nu ko es izdaru pēc, tā ka nespēju saņemt savis nopelnīto panu. Iegadājos no vinmiem panna pa pillu cenu un salīmēju vissas uzlimes uz viņas. Devos ar so pannu pie veikala pardevejas; paradiju viņai, ka šadi būtu jāizskatās, ka viss ir pārņemts. Pārdevēja man informe ka lai man jāiet prom no veikals ciadi viņam sakuks policiju. Es saku sauciet jūs jau esat genocīds. Atbrauc parstavji no Rīgas pašvalditaju policijas u n prasa kas notiek es viniem saku kadfa sakara mani krāpj ka cilvēku jo man luk i panan un es sekoju akcijai ka jāsakraj uzlimes un vares tad saņemt appapildus ppanu. Neka. Tad pašvalditaju policijas loceklis mani nolika rokudzelžos jo es ta ka biju piedzeries publiska vieta bet es jau reāli neesmu neko dzeris tikai drusku simboliski atzxina par veikalu.
Labi nu tātad es veletos lai veikals man atdod cepam panna un naudu par iztereto ka ari kompensē arests.

B

Jaiedodas uz Europas Cilvektiesēju Tiesu lai vispar nolidzina to šķūni llidz ar zemi!

L Lailailai 28.11.2019

Būs cilvēks no ilgstošas komas pamodies. Es pat neatceros, kad pēdējos SuperNetto pārtaisīja par miniRimi, notika rebrendings. 2-3 gadus atpakaļ. Bet te cilvēks re-ar to pašu pannu savulaik pa galvu dabūjis. Nu ij tagad murgo.

N Noboby 29.11.2019

Beidz dirst te daudz, nesen jau nodzeri savas tiesības un tagad analfabēt nesaproti kas ir akcijas periods

B BK 29.11.2019

Tvaika pieslēdza internetu?

J Jurijs 29.11.2019

Cirks aizbraucis, klauns palicis :D

Pacco_al 30.11.2019

Tiešām akcijas nav mūžīgas un nevies šīs pannas neuzglabā pēc akcijas beigām. Jau nākamajā dienā nevar vairs saņemt, kuru nu vēl pēc kāda laika, kad atceras, ka tomēr uzlīmes sakrātas. Tas neviens neinteresē.
Un uzmanīgāk klausies, ko tev saka, ja nesaprati - pārprasi.

Pacco_al 30.11.2019

Interesanti, kā šādi tirliņi izlemj par ko balsot piemēram Seima vēlēšanās?