www.sudzibas.lv Super Netto Slikts Serviss

AtrisinātaSuper Netto - Slikts Serviss

"Supernetto" veikala stirnu iela 31 jauna darbiniece Vija Masinska uzmācas manam vīram mana klātbūtne. Viņa jau divas reizes manam vīram ir piedāvājusi iet iedzert 07 litri degvīnu pēc darba. Viņa interesējas par viņa finansiālo stāvokli. Un vienu reizi, tad, kad mans virs bija viens, viņa pēc čeka izsniegšanas sūtīja viņam gaisa skūpstus. Mans virs sasutis to man majas stāstīja. Ja nemaldos tas notika 01.12.2017 pēc pulksten 21: 00 vakara. Veikala pie kasem taču ir kameras, to loti labi vares redzet. Turpmāk sakšu pierakstit konkrētus laikus, kad esam bijusi pie viņas iepirkties un viņa atkal netikli uzrunasies vai iztūresies, lai varētu to pierādit. Sniegšu personisku sūdzību "Rimi Latvija" Deglava iela. Taču pirms tam savākšu visus nepieciešamos pieradījumus.
P. S. Meitene ir ar rudiem matiem un ap 34 gadu veca. Viņu var labi atpazīt. Uzmanieties no viņas, ja laulība ir darga.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ViliesPirceja 08.12.2017

Ludzu atzīmējiet sūdzību ka atrisinātu sakara ar Supernetto kasieri Viju Masinsku. Viņa pieņema manu atvainošanos.

ViliesPirceja 03.12.2017

Loti labprat pievienotu sis netiklas meitenes fotografiju, tacu etisku iemeslu del, es to nedarisu.

I Iluta888 03.12.2017

Ko tad jūs tā pieļāvāt ka viņa jūsu klātbūtne ar jūsu vīru kautko tur bīdīja 2 reizes ko tad jau ne aizrādīja bet tagat un vēl piedevām slēpti tas liek aizdomāties par jūsu patiesumu.

ViliesPirceja 03.12.2017

Nav jusu darisana par manu patiesumu. Bet uzskau, ka pasam vira kungam ir kaut kas jasaka. Tad nu es beidzot keros pie lietas.

I Iluta888 03.12.2017

Bet viņa to darīja jūsu klātbūtnē?

Tā jūs pati uzrakstījām

I Iluta888 03.12.2017

Jūs ar vīru turpinat apmeklēt to veikalu?

ViliesPirceja 03.12.2017

Ja. Vajadzeja uzreiz sudzeties, bet nedomaju, ka tik talu aizies.

I Iluta888 03.12.2017

Jūsu vīram kautkas bija ar viņu ja jā kāpēc vēl esat kopā es tādu veci patriektu kurš ir precējies nezinu cik ilgi un čakarē mani.

I Iluta888 03.12.2017

Un ja nemaldos viņai ir draugs un ja viņa tā dara viņam tas ir jāzina jo es draugu pazīstu bet ne viņu. Jums ir kādi pierādījumi viņas rīcībai?

ViliesPirceja 04.12.2017

Ne, viniem pagaidam nekas nav bijis, nav nekur kopa gajusi, to varu garantet. Bet tas ir signals. Kameras var redzet, ka mans virs stav pie vinas kases un ilgi runajas. Vina aicina vinu iet dzert un prasa telefona numuru. Mana klatbutne.

I Iluta888 04.12.2017

Es kā sieviete tas pārdevējas vieta jūs izvazatu pa tiesām jo jūs bez pierādījumiem jebkadiem nomelnojat viņas vārdu. Ceru ka tā pārdevēja tā arī izdaris lai viņai izdodas atrisināt šo situāciju.

ViliesPirceja 04.12.2017

Kameras bus pieradijums. Ka tik es vinu pa tiesam neizvazaju.

ViliesPirceja 04.12.2017

Es jau neesmu teikusi, ka vinai ir intimas attiecibas ar manu viru. Viss notika ta, kaa sudziba rakstiju. Kameras to visu nofilmeja. Tadas ir bijusas loti daudzas reizes.

F Foxsa 05.12.2017

Sveika !Nu ko ,lai Tev saka ,ne man Tevi sodīt,lai tas viss paliek uz Tavu sirsniņu.Tāpēc citēšu Tavu atvainošanās vēstuli te. Jo skatos,ka pati publiski atvainoties te nevelies..

Labdien velreiz !
Sakarā ar savu sūdzību par kasieri no Stirnu ielas 31 Supernetto..Es vēlos atsaukt savu sūdzību un atvainoties viņai par izvirzītajiem apvainojumiem.Kaut viss bija ka es teicu sudzībā,vēlos to nolīdzināt.Jo nekas netikumīgs jau nav noticis,es vienkārši ļoti emocionāli reaģēju.Es slimoju ar garigu slimību,esmu psihiatriskajā uzskaitē.Mana psihiatre ieteica nolīdzināt šo situāciju.Tā ka ļoti atvainojos par sagādātajām neērtībām šai kasierei un Rimi Latvia vadībai.
04.12.2017 17:48
Paldies,ka uzrakstīji vismaz vienu atvainošanās vēstuli.
Man ir kauns Tavā vietā.
Un ko vēl gribēju pateikt,to ,ka Tu esi ļoti nekrietns cilvēks,man Tevis žēl. Es ceru,ka pie manis iepirkties neiesi.Nevēlos Tevi redzēt.:)
Un personisku atvainošānas man no Tevis nevajag.Atvainojies velreiz rakstiski.. :)
Lai Tev jauka diena ;)
Mīļās kasierites uzmanieties no šdām trakajām sievām. :)

F Foxsa 05.12.2017

Aizmirsu pierakstīt lielum ,lielo paldies saviem mīļajiem kolēgiem,maiņas vadītājai un direktorei,kas biaj kopā ar mani šjās divās trakajās dienās.Paldies jums liels,ka bijāt ar mani ,ka atbalstījāt mani.:) Novēlu visos veikalos,lai būtu tik feins un mīļš kolektīvs kā mūsējais ..Sirnu 31 strāda viss,viss feinākie cilvēki. Paldies jums . :)

ViliesPirceja 05.12.2017

Es atvainojos tikai tapec, ka nevelos talaku stridu. Man uz sirds bija daudz kas sakrajies. Vai tev patiktu, ja kada sieviete flirtetu ar tavu viru tava klatbutne? Man ir loti nepatikami to klausities un skatities, jutos pazemota. Protams, ka pie tavas kases vairs neiepirksos. Kaut, ja godigi esmu si veikala kliene jau daudzu gadus. Darbs ir darbs un nevajag to jaukt ar privato dzivi. Man prieks, ka nopubliceji manu vestuli. Man nav no ka kauneties. Lai veicas!

ViliesPirceja 08.12.2017

Es iesniedzu pieteikumu, ka sudziba atrisinata. To dariju gan kasieres, gan sevis del. Sveta miera labad!

ViliesPirceja 03.12.2017

Velos personigu atvainosanos no Rimi Latvia un kasieres Vijas Masinskas. Velos, lai vina tiktu informeta par manu sudzibu, jo citadi, ja tas turpinasies, es pienemsu nopietnakus merus. Jo man nav skaidra sadas ricibas motivacija. Varbut ta ir slepta prostitucija, bet tas ir tikai manas aizdomas, nevienu konkreti neapsudzu. Paldies jau ieprieks!

M man 03.12.2017

Cien,

Lūdzu nosūtīt sīkāku informāciju uz e-pastu: [slēpt]@rimibaltic.com vai zvanot uz telefona numuru: 8 000 0180 Atbildīgā persona izskatīs Jūsu sūdzību un sazināsies ar Jums.

Lai veicās!

Ar cieņu,

ViliesPirceja 03.12.2017

Uzrakstiju e-pastu Rimi Latvija. Paldies!

S Sarkasma karaliene 03.12.2017

Nu, izklausās pēc greizsirdīgas bābiņas, kura ar katrām varītēm cenšas noturēt savu vīriņu. Nu jaTavs vīriņš būs uzticīgs , tad jau pie nabaga kasierītes neaizies :)

ViliesPirceja 03.12.2017

So veikalu apmekleju jau 10 gadus un nekas tads nav bijis. Juto pazemota un tapec velos personigu atvainosanos. Par viru jums taisniba.

C critical thinker 03.12.2017

tas ir kaut kāds ārprāc... dažu cilvēku prāta līmenis.

Uz ko jus temejat?

ViliesPirceja 03.12.2017

Ja. Varbut vajadzeja uzreiz sudzeties, bet nedomaju, ka tik talu aizies.

P PurvaBrideejs 04.12.2017

Man patīk ka šī sūdzība ir titulēta kā "slikts serviss". Dažiem tas būtu tīri labs serviss.

Dainis 04.12.2017

Haha, Supper netto drāma, neesat iedomājusies, ka jūsu vīrs ir devis iemeslu šādai uzmācībai? :D

ViliesPirceja 04.12.2017

Visu laiku eju kopa ar viru iepirkties, nekas tads nav bijis.

J Jānis Adijāns 06.12.2017

Dāma piedāvā iet buhāt... šis ir labs

ViliesPirceja 07.12.2017

Labprat atzimesu so sudzibu ka atrisinatu, ja ir velesanas no otras puses. Cik sapratu, ka ja.

K kaposts37 31.12.2017

Nu tāda viņa ir! pēc maiņas man uztaisija minetu turpat stāvlaukumā

L LabaisX 22.05.2018

Neesat vienigais.

L LabaisX 12.07.2018

Si pati kasiere ari manam puisim uzmacas. Jau uzrakstiju sudzibu Rimi. Ar pieradijumiem.