www.sudzibas.lv Super Netto slikts serviss

Super Netto - slikts serviss

Pirms paša Jaunā gada apmeklēju veikalu Supernetto Aizkrauklē pārsteidza attieksme no kasieres puses,lūdzu un paldies šajā veikalā dzirdēt tā jau būtu liela greznība,pircēji pirmie sveicināja atbildi nesaņēmuši man pat nepateica cik ir jamaksā.Es vairāk kā 30 gadus strādāju tirdzniecībā un visu laiku esmu aizstāvējusi un atrunājusi šādas problēmas,bet tomēr tā apkalpot nedrīkst tā nav mana problēma kā pircējam,ka tu kā pārdevējs esi pārguris par to sūdzies paziņām man dzirdot,ka tev ir viss piegriezies,savas iekšējās problēmas nedrīkst izrādīt pircējiem kaut vai tuvinieks tev ir nomiris.Kāpēc bojāt visiem svētkus?Ja darbinieki ir pārguruši tad lūdzu risiniet savādāk šo jautājumu,nevar gadiem nemainīt kaut ko šajā sistēmā.Varbūt centīsimies nebojāt sev un pircējiem gan ikdienu,gan svētkus.Lai jauks jums šis gads un novēlu tomēr ieklausīties pircēju viedokļos.

Arkukušjans 04.01.2019

Jums gan ir emocionāli nabadzīga un garlaicīga dzīve, lai šrota veikala kasiere ar to, ka nepadod labdienu var šitā Jūs izsist no sliedēm, pie tam, ja tas notika pirms Jaunā gada, bet staigājat ar to līdz šim brīdim, kad veicāt ierakstu.

Super Neto nav nekads salons, kur jums jabucho pecpusi. Tas ir zemo cenu veikals un japriecajas ka par tadu algu tur vispar kads iet stradat. Iepercieties sky and more un tur bus cita attieksme. Tikai ta pati prece 5reiz dargaka. Veiksmi!

Precizi teikts.

M MZl 07.01.2019

Paldies par jaukajiem komentāriem,visā apkalpojošajā sfērā pastāv elementārās pieklājības normas,neskatoties kāda ir alga,kur man iepirkties es zināšu pati,arī apkopējas darbs nav peļams,lai arī jums ir jauks un veiksmīgs šis gads jūs esat bezgala jauki un atsaucīgi.

K Kent 07.01.2019

kKo var melot tadas mušas tirdzniecibā neviens neņems! Skaidrs ka strāda kāda lielveikalā par uzkopeju. cCilvēki kas patiesim strāda tirdzniecībā loti labi saprot tos pardevejus tak ka ņem savu gridas lupatu un aizbaz savu muti.

A AnnaBerne 15.05.2019

Ieteiktu aiziet un nostrādāt 3 mēnešus jebkurā SuperNetto veikalā vai kā tagad viņi sauksies Mini Rimi, Jūsu dvēseli apēdīs ar ēšanu un darbu Jūs darīsiet 2 cilvēku vietā. Šiem pārdevējiem ir tik daudz jāskrien, ka atrodoties pie kases nav nemaz vēlmes pateikt “Labdien” vai uz “Uzredzēšanos”. Darbs ir smags, jākrāmē produkti, jāskrien uz kasi, ir jādara viss, ja nespēj to visu paveikt var nākties palikt ilgāk uz nepamaksātu laiku, piemēram, 30 minūtes ilgāk. Grafikā katru dienu iekļauj it kā 1 stundas pārtraukumu, kura reāli tev nav! Iespējams 10 minūtes ātri paēst ir laiks un viss, pārējās 50 minūtes tu strādā par velti! Jo darba ir ļoti daudz un neviens tev nejies palīdzēt tikai uzkrāmēs vēl vairāk! Un pēc tās visas skriešanas, ik pa brīdim atrodoties kasē šim cilvēkam ir vēlēšanās kaut ar vienu klientu aprunāties, pasveicināt? Pirms nosodi šos pārdevējus, iedomājies cik viņi smagi strādā par to algu, kuru pat nevar nosaukt par algu, jo saņemot gandrīz pat raudāt gribas. Nekādas rūpes no darba devēja par darbiniekiem nav un nebūs. Labāk doties uz Maxima veikalu strādāt, nebūs tik ļoti grūti. Ar līkumu no šādiem darba devējiem un kaut maz drusciņ iejūtības pret pārdevējiem kas tur vergo! ;)