www.sudzibas.lv Super Netto Pārdevēja un darba vadītāja

Super Netto - Pārdevēja un darba vadītāja

Labvakar visiem, šovakar iepērkoties Super Netto saskāros ar nepatīkamu incidentu.
Tātad viss labi, pirkumi sakrāmēti groziņā, dotos pie kases viss labi, lieku pirkumus uz kases, pārdevēja ar mešanu aizmet manu vienu no pirkumiem, man jau tad kļuva nepatīkami, klusēju nesaku nevārda, tagad visi pirkumi noskenēti, sāku lūkot pēc maka, bet nelaimīgā kārtā maks bija palicis mašīnā, un tad viss sākās aizvainojumi, negatīva attieksme, galvenais ir tas, ka es viņai atvainojos, sapratu, ka aiz manis ir vēl 4cilvēciņi, bet šie cilvēciņi tikai mierīgi noskatījās, cik noprotu viņi saprata, ka katram tā var gadīties. Man sašutums, mans vīrs ātri reaģēja devās pēc maka, (nepārspīlēju) pagāja vien nepilna minūte, viņa turpina bubināt, un tad ierodas darba vadītāja, domāju, ka varēšu izsūdzēt savu bēdu, sašutumu, ka pārdevēja ir tik ļoti vulgāra, bet es diemžēl rūgti maldijos, paskatoties uz vadītāju, un kā viņa uzrunā pircējus, es sapratu, ka man nav jēgas runāt ne ar to pārdevēju, vai vēl, jo vairāk ar šo darba vadītāju, un pats smieklīgākais ko šī pārdevēja teica vadītājai, bija kronis visam, es eso teikusi pārdevējai, lai viņa aizverot muti, bet es viņai pateicu, lai pievalda muti, jo cik gan var bubināt, jā es pati biju vainīga, ka piemirsu ielikt maku somiņā. Bet vai tādēļ man bija jānoklausās lekcija!? Un kad es viņai aizrādīju par attieksmi, ka tā ar pircēju nevar izrīkoties, viņa man atcirta, lai es pamēģinot strādāt pie kases, tad es redzēšot. Jā labrāt! Esmu atraktīva smaidīga, pozitīva, iecietīga, man nebūtu problēmu. Bet viņas marazms ir vienkārši uz urrā. Varēja mierīgi aizrādīt, bet kā ir, tā ir, katrā ziņā tā bija pēdējā reize, ka es tur iepirkos. Un savus mīļos un draugus pēc šī incidenta atrunāšu tur iepirkties.
Mans secinājums, cik lētas preces, tik lēta apkalpošana. Žēl tik šo divu personu kolēģīšu, jo attieksme šausmīga.
Jauku vakaru, un ceru, ka jums nebūs jāsaskarās ar šādu nepatīkamu incidentu.p

Papildināts Sintija 17.12.2018

Nepatīkamā pieredze.

RAMONA👀 17.12.2018

Es ar vienreiz aizmirsu maku, tagad vienmēr pārbaudu vai tas ir, lai nav stulba situācija.
Tās pārdevējas vnk ir nogurušas. Tās garās maiņas...