www.sudzibas.lv Super Netto Bankas karšu aparats saviļņoja

Super Netto - Bankas karšu aparats saviļņoja

Turistu ielas super netto bankas karšu aparati nav uzdavumu kartiba tie ir novecojuši un samaksaju par precem ar karti beigas paliku zaudetajs kad aparats nogļukoja norava man no kartes naudu un pats nedabuju pirkumus kaut interneta banka uzrada ka darijums ir noticis mani reali nav ne naudas ne pirkumu paldies super netto esat zaudejusi daudz uzticigu pirceju vairak nekad pie jums neiešu iepirkties

"paldies super netto esat zaudejusi daudz uzticigu pirceju vairak nekad pie jums neiešu iepirkties" - lēta gan tev tā uzticība...

donna b 13.07.2018

Kaut kas ir dzirdets par punktiem vai komatiem? Kas tas par pluru, nevis rakstu.

C critical thinker 13.07.2018

saviļņoja? interesanti. es saviļņojos.

2litriBocmanis 17.07.2019

Jāni, piedod man, draugs, bet par tavu nekaunību tev vajadzētu 3x lielāku summu veikalos prasīt. Darbā tu esi bezjēdzīgs strādnieks un slaisties lielāko daļu maiņas, beigās vēl pasūdzies par darba uzdevumu neatbilstību tavam augumam. Par naudas parādiem nerunāsim. Desmitiem cilvēku esi parādā lielu naudu. Nesūdzies par dzīves grūtību.