Meklēšanas rezultāti

Lattelecom - Internets un televīzija ( Komentārs)

Internets un televīzija Nu tad kapēc tu maksā par to netu? Paņem citu. Kur problēma? Un skaidri un gaiši ieraksti atteikšanās iemeslu. Lai tie montieri dabū rājienu. Varbūt to kabeli kas bija paredzēts tavai līnijai montieris ir pārdevis kādai interneta firmai un tev atstājis kādu vecu "skrutku". Vai tad Saldū nav ne1 sakarīgs kadrs kas var to noskaidrot? Kā arī MCK internets nav pieejams? Un tas otrs, viņu konkurents, kā bij nosaukums... Ja ir tikai Lattelecums tad vienīgais variants ir pašam noīsināt līnijas garumu...

Zemo Cenu Veikals (zcv.lv) - Плохой сервис ( Komentārs)

hehe...interesants saits...tiko iegāju paskatījos datorus...baigi dārgie "gludekļi" :D http://zcv.lv/product/acer-aod250wru-n270-16101g160wl6cxph/

AIRISA"CO VAI AKO LĪNIJAS - NAUDAS IEKASĒŠANA UZ NEATDOŠANU ( Komentārs)

tikko atgriezāmies no ceļojuma ParIze Amsterdama BerlIne/ braucAm ar firmas guLamautobusu. protams nogurām jo autobusa nebija pienācīga tualete. varējas tikai reti pi pi/. daudz ko apskatījām bet aŗī pārsalām. autobuss kavēja jau noRīgasd, gaidījām ārā salā 2.stundas. tā arī katrā pilsētā vienm. bija jāgaida uz ielas kattreiz autob. Brauciena laikā gide Anda vislielāko uzmanību veltijha sev un šoferīšiem viss bija jādara tā kā teica mācīja kā skolā bērnus.Katrā nepazīstamajā pilsētā viņa šoto...

I Inga 28.12.2009
Komentāri 2 Ceļojumi

1897 - Tā ir krāpšana ( Komentārs)

Mana kundze tiko tika iepriecināta, kavinnējusi Ls 1000 Infoss AS, jāsūt SMS uz 1897un jārīkojas saska ņā ar instrukciju... Šobrīd atturēsimies!

G gunārs 21.12.2009
Komentāri 84 Pārējās

Shogun - Nekvalitatīva apkalpošana ( Komentārs)

Nekvalitatīva apkalpošana Damo4ki ... Razve problema v znakax i fotografijax ? Ja primu storonu Aliski, t.k. v Shogune uzhe davnim davno isportilosj obsluzhivanie :( Ranj6e tam bili ulib4ivie i privetlivie oficiantki, a sej4as posetiv za 2 nedeli Shogun 4 raza, ja uvidela 4 oficianok, kotorie bili nezhivee togo samogo tunca, kotorij oni mne prinosili ... :) Ni odnoj ulibki, nikakogo interesa k klientu, i v ix vzgljade, pri vhoge v sam Shogun, jasno 4italosj - "Snovo pripjorlisj!" Mozhet bitj menja bi eto ne obidelo...

A Andris 13.12.2009
Komentāri 5 Suši

www.berni.lv - диктатура ( Komentārs)

Da dejstvitelno zal, mnogo bilo poleznoj informacii, pro vracej, sadiki, ocen zal. Ja bila zaregestrirovanna na sajte, a teper ne mogu zajti tuda, tam toka vhod bez novoj regestracii, a moj login i parol ne podhodit, polnij dosvidos. Vidno tam u teti booolsije problemi s golovoj, elit tusovka, vhod toka dla osobennih, bred sivoj kobili v lunnuju no4. Shizofreniju nikto ne otmenal. Interesno kakaja cel`?

м Марина 24.11.2009
Komentāri 58 Web lapas

GP Recruitment - Darbs Gaskaina Ltd ( Komentārs)

Darbs Gaskaina Ltd Par valodu-pilniigi piekriitu, 5klasu izglitiba Par visu paareejo, vinam taisniba, es arii biju tajaa 50cilveeku grupa kuru 29 augusta suutija uz aaboliem un bumbieriem bet visi tikam uz rabišiem-lasijaam zemenu un avenu paarpalikumus. Par dzivosanu nekaa slikta nevaram teikt. Uz so firmu nevar palauties, runaajaam ar pasu Duglasu, vins skaidri un gaisi pateica-juus piecakareja firma. Par vaizeriem un visu parejo ari taisniba, par naudam ari, neviens neanema galigo aprekinu tik cik tam...

K KIKI 20.10.2009
Komentāri 28 Karjera / Darbs

Trodeks - ( Komentārs)

Man tikko bija problēmas ar Trodeksā pirkto Nokia N79, problēmas, ka nestrādāja trīs taustiņi, aiznesu uz garantijas remontu, pēc 3 nedēļām atsūtīja un pateica, ka garantijas remonts nav iespējams, jo telefonam ir mitruma bojājums.Tad jau tas telefons, atvainojiet, ir pēdējais sūds, jo es viņu sargāju, kā acuraugu, nekur ar mitrumu nesaskārās, ja somiņā tad ielikts apvalkā.Nu salabot aiznesu pie meistara(25.00LVL), bet tos keņķus.Noteikti ejiet ar līkumu šai tirzniecības vietai.Divi iepriekšējie telefoni iet vēl šodien un bērni neapietas ar tiem ne īpaši saudzīgi.

ServiceNet LV - Garantijas serviss ( Komentārs)

Garantijas serviss Service net ir debīlu sūdeļu bariņš. Tie perdeļi pastāv tikai tapēc ka nav ne1 cits pieteicies būt par garantijas nodrošinātāju. Viņu debīlās atrunas ir dzirdētas. Ja jūs mēģina apčakarēt, variants ir tikai 1 - aizbraukt pie viņiem, iemest asaru gāzi un šķaidīt ceļgalus tiem peģikiem kad viņi skrien ārā. Tos maukasbērnu savādāk neizārstēt.

A AndronMc 12.09.2009
Komentāri 21 Datori

Veikals LA Senza - Par iegādātajām precēm naudu neatdodot ( Komentārs)

Par iegādātajām precēm naudu neatdodot Kāds sakars?!pati strādāju veikalā un šādas dāmītes nāk vismaz 1na reizi nedēļā!Uz jautājumu, kāpēc gribat atgriezt preci, skan atbilde, ka vot, mājās pamērīju un man vairs nepatika! Tad tīri loģiski, es nopirkšu krekliņu, aiziešu uz ballīti, nakamā dienā pielikšu birku atpakaļ un nesīšu uz veikalu, lai atdod naudu, jo redz man mājās vairs nepatika! Ciest nevaru šitās "bļaures", kuras kladzina pilnā rīklē, ka zin likumus un viņām ir savas tiesības! Citas pat uz atteikumu mainīt vai atgriezt preci bez pamata atbild, ka tūlīt defektu uztaisīšot! Vot, LĪMENIS!

M Madara 07.09.2009
Komentāri 11 Apģērbs

Rīgas 75. Vidusskola - Ни в коем случае не идите учиться в эту школу ( Komentārs)

Vi voob6e 4to govorite posmatrite na drugie 6koli ix voob6e 6as v na6e vremja zakrivajut . 75 6kola normaljnaja eto e6jo horo6o 4to ejo ne zakrivajut tak hotjabi detjam budet gde u4itsja . eta 6kola xoro6aja. a vot kto v nej ne u4ilsja tot ... ja sama u4jusj v etoj 6kole . v nej samie normaljnie u4itelja i u4eniki normaljnie. i voob6e v nekotorix 6kolax roditeljam prihoditsja pokupatj u4ebniki i to na odin god a v 75 6kole u4ebniki vidajot biblioteka. i voob6e esli kto to e6jo budet govoritj 4to to v adress 75 6koli to budet... ( govorju na polnom serjjoze)

D Dashulcik 04.09.2009
Komentāri 115 Izglītība

People resources - Darbā iekārtošana=neiekārtošana ( Komentārs)

NU a gde sei 9as eti preduprezhdenija iskatj? Ja i9u fakti! Esli ti mne mozhew skazatj konkretno - ja vedj pomo9 i9u - sam to dumal 4erez etu firmu litetj - iskal informaciju - vesj net pereriskal - nigde ne nawel ni4e. Oni 4to li nazvanie izminili - ili kak? Ja ho4u znatj boljwe, 4em prosto "ETO NAEB!" K primeru - oni vse opla4ivajut. Po dogovoru dolg otnimaetsja ot zarplati. S samogo na4ala oni v minuse - poetomu im vigodno tebja ustroitj na rabotu. V dogovore tak zhe skazana oplata...

X x 20.07.2009
Komentāri 37 Pārējās

Sia Baltijas pasts - Ne opla4ennij s4et ( Komentārs)

alla - garaz prodala n0 95???

Sia Baltijas pasts - Не оплаченный счет ( Komentārs)

Labdien. Mēs parasti laikā apmaksājam visus rēķinus. Sergejs ir nekrietns melis, kas pa visu internetu te izplata nepatiesu un melīgu informāciju. Jo mums nav iemesla neapmaksāt kādu rēķinu sadarbības partneriem. Sergejs ir sen jau savu naudu uz savu kontu saņēmis, tikai viņš tagad sācis lietot ir alkatolu un aiz gara laika sēž pie interneta un raksta muļķības. Rēķini ir visi samaksāti n0 mūsu puses. RĒĶINI ir apmaksāti!

Sia Baltijas pasts - Не оплаченный счет ( Komentārs)

sia baltijas pasts Kone4jno oni znajut kakaja na6a firma i kakie fakturi ne opla4eni.prosto vidumivajet raznuju erundu i govorjat, 4to oplatili.NAGLOE VRANJE, S4ETA NE OPLA4ENI. Esli oni oplatjat, to ja srazu ze ob etom napi6u

S Sergejs 10.04.2009
Komentāri 49 Reklāma

Tele2 - Telefons nav, bet rēķins nāk ( Komentārs)

Telefons nav, bet rēķins nāk N82 rulzz pc atpushas

Kirby - Stoit-li Kirby etih deneg? ( Komentārs)

Strana Ty videla demonstraciju i eshe dumajesh stoit li on etix deneg!!! U teba malenkij rebenok! kotorij spit, ne budu govoritj v 4em!!! i ty dumajesh stoit li on etix deneg!!!A te kto govorat 4to KIRBY G...!!! ili nedalekije, raz ne ponili, principialnuju raznicu s obi4nim polisosom!!! ili voobshe ego v dejstvije ne videli!!! Kirby N1 po uborki v dome!!! i ne imejet raznici kakoj polilsos za 20ls ili za 2000ls, esli estj slang, truba, i on soset, togda mimo! 10% ubirajet tok!!! a Kirby rabotajet po drugomu princepu!!! i uberajet na 100%!!!

Veiksmes spēlē "Lielais jautājums" - Nezvaniet uz šo spēli ( Komentārs)

Un sestdienas to tagad radis no12-13. Tani laika jabut bernu filmai, labai un pozitivai!

CanCan Pica - esmu šokā ( Komentārs)

esmu šokā Ieintereseta cilveka raksts par konkurejosha uznemuma darbinieku. To es te redzu! Ko gribi no Jelenas? Nepasmaidija vina tev, nepateica "uz redzeshanos", tev gabals nokrita? Pica sliktak garshoja?? Ko piesienies cilvekam?? Isteniba, shaubos par raksta patiesumu, bet nu... Es ne reizi vien esmu gajis uz piceriju. Ne4 vienmer man ir pasmaidijushi, ne vienmer pateikushi "ludzu", "paldies". Vai tapec es tagad par to visiem tralinashu??

New Yorker - Slikta kvalitate ( Komentārs)

Nu padomājiet iztulkojot vārdus zem uzraksta new yorker ''Dress for the moment'' drēbes uz 1nu mirkli

A a 06.12.2008
Komentāri 60 Apģērbs