www.sudzibas.lv LMT Nekvalitatīvi produkti slikta apkalpošana

LMT - Nekvalitatīvi produkti slikta apkalpošana

LMT saviem klientiem apzināti tirgo neejošus, nekvalitatīvus mobīlos telefonus((MAZCENAS mobīlais telefons), kas ārzemēs nekā savādāk netiktu nosaukti kā brāķi! Un vienalga vai šis telefons ir lēts vai dārgs nesaprotamā kārtā tam ir atklājami defekti. Vēršoties ar sūdzību par telefonu klients netiek uzklausīts un viņam netiek izrādīta nekāda pretimnākšana, gluži pretēji KLIENTAM uzņēmuma oficiālais pārstāvis apsola, ka atzvanīs līdz noteiktam laikam par ko paši atbildīgie LMT komandas darbinieki uzreiz aizmirst. Neņemat neko no LMT mazcenas telefoniem sods par to 24 mēnešu čakars ar nekvalitatīvu telefonu, kas nestrādā atbilstoši rūpnīcas norādītajiem rādījumiem! Pat ja gribat ātrāk šo produktu atmaksāt jums jāmaksā LMT kompensācija par šo IESPĒJU.
Nekādas uzņēmuma ētikas nav šajā mobilo pakalpojumu sniedzējā pret saviem klientiem.

! !!!??? 23.07.2011

Kāds tas vispār mazcenas telefons? Telefons uz nomaksu, kura kopējā izmaksa 2 gadu laikā ir šodienas cenā!

P Piekrītu 23.07.2011

S0dienas cena nokia n8 ir no 210 latiem, Trodeksam-324, un pārdoti tiek tikai mazcenas telefoni, tātad par kvalitāti viss skaidrs.

A aicis 26.07.2011

Visus telefonus ražo vienā un tajā pašā rūpnīcā, nav mazcenas un nemazcenas līnijas.Šādi apgalvojumi ir nejēdzīgi, lielākā mazcenas telefonu problēma ir to muļķīgie īpašnieki.

X XXX 05.09.2011

nu 2 reiz esmu pircis lmt mascenas un abas reizes probleema ka klusi strādā nevar dzirdēt gandrīz ko otrā galā saka