Daugavgrivas ielas iecirknis - Jaunie praktikanti

Gribu veinkarsi pateikt cik nepatikami ar mani rnaja Daugavgrivas iecirkna policisti, ka beigas sapratu vini bija praktikanti vai jaunnie, gados ari izskatijas uz 20 gadiem. Kad ierados iecirkni jo bija aizturets man zinam cilveks, lai pajautatu kapec vins ir aizturets man no sakuma neatbildeja vispar neko, tikai paskatijas uz manis un pateica viens policists otram, "grupa padjerški prišla (kriev. val)" Kad jautaju jau otro reizi vai man var kāds atbildet, vini paskatijas uz manim vel vienu reizi un atkal vien otram pateica "ja necevo nepanimaju što mņe gavarjat". Kad jau tešo reizi vienim jautaju vai viņiem valsts valoda nav jazin, un ka ierakstu šo sarunu telefona, ko ari dariju, uzreiz man saka atbildet lat. val. Bet kad jau ceturto reizi jauatju par ko ir aizturets cilveks pie ka atbaraucu, pec kada panta kas, ko, kā- pēc kā atskanēja atbilde, ka viņam man nekas nav jaizskaidro un ka velos zinat likumus un pantus pa ko tiek aiztureti cilveki, lai es lasot interneta, ka man kas interesejot!!! Es viņam jautaju vai vins man nevaretu taka pateikt kadu likumu, ar ko atbildeja ka vinam tas nav jadarot. Interesanti kam tad tas ir jadara, vai tiešam man taja nakti bija jaiet un kadu interneta kafeinicu, vai jabrauc majas, lai saktu meklet interneta likumus. Sejas izteiksmes viniem bija tadas ka vini butu nez kas, un es tur aiz restem sTavu, (ka notika musu saruna) pat nezinu ka lai izskaidro.

I Iveta 20.02.2011

Neizglītotei krievu salašņas. Tagad arī policija'!

T ToIveta 20.02.2011

Nākošajā reizē ar steku pa ribām un kamerā iekšā, lūk tas būs visīstākais likuma izskaidrojums.Pēc 24 stundām laižot ārā vēlreiz pa ribām, lai nostiprinatos atmiņā viss iemācītais, un viss kārtībā.

1 123456 20.02.2011

Ja ar stekiem jau nau maka vicināties :D Vienkarši skolā abižotie tagad izmacijušies pa Policiestiem, un priecājās :D:D cik mēs vareni ar stekiem rokā. ha baiga maka... uuuu varoņi

Z Zinaida 20.02.2011

Na6a policija, samaja gumannaja v mire!

D didii 20.02.2011

uj daugavgrivas iecirknis ir ir tads nekopetents.ari ir bijusi saskarsme ar si iecirkna darbiniekiem un nu secinajums-beediigi ka mums tadi likumsargi

1 123456 20.02.2011

Vēl mums lika ieziet ara, jo seit neesot neku uzgaidamas telpas, es saku bet ara tagad ir -20 gradi, ka Jums nav uzgaidamas telas????? Bet lejā darbiniekiem ir pīpētava, interesanti ne :D iecirkna apmekletaji lūdzu gaidiet arā, kamēr mēs iesim uzpīpēt iecirkņa telpās, normali ha ha :D Tad lai pipetavu partaisa pa uzgaidamo telpu. Un si iecirkna "jauninajam" policistam Andim nevajadzetu sist aizturētos, jo vins ta pat sit kā meitene. Policisti mak sist tikai dienesta telpas toletes.Interesanti kas ta ir pa varonibu sist zinot ka tev atpakal neisitis, tas tas pats kas pret meiteni pacelt roku.

č ČangalsPleška 20.02.2011

Idioti! Kakogo hera zdesj noete? A ne v u4astke im v lico? siklo! fuuu!

Z Zinaida 20.02.2011

Privet Čangal! 4em zanimae6sja?

kru4usj, ver4usj!

Z Zinaida 20.02.2011

A golova ne kruzitsja posle takih zanjatii?

kruzitsja!uze davno!

Z Zinaida 20.02.2011

A ti vipei 200 gram 6ampanskogo, srazu vile4i6sja!

Nea! Ne pomozet!

E ehh 20.02.2011

ha hahaa policija, vienīgais ko sarga tas ir paši sevi, un tā bieži vien pat nesanāk,