www.sudzibas.lv Brokastīs nepasniedz vinegretu Sliktas brokastis viesnīcā

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad viens otram nedaudz pieriebāmies.Naktīs, protams, mēs kniebāmies kā trusīši. Neslēpšu, lai kāds nedomā, ka mēs bez kniebšanās dzīvojam. Vienu nakti es pat jutos pārkniebusies. Taču kad pienāca brokastu rīti viesnīcās, tad bija šausmas uz ezera. Tur bija olas vārītas un desas un sieri un nedabīgais Norvēģijas lasis, taču nekur nepasniedza vinegretu.
Mēs, kas pieraduši katru rītu ar vinegretu sagaidīt jutāmies tā jocīgāk. Tad, kad bija pēdējā nakts, tad gan nekniebāmies ne nieka, jo iepriekšējā naktī es biju pārkniebusies, taču mēs sapņojām par zaudējumu sāpēm un par atgūšanas prieku atgriežoties Rīgā. Atgriezāmies, ielidojām, blakus vēl lidmašīnā tāds stipri smakojošs svešais sēdēja un vemstījās. Nezinu no kurienes šamējais bija, bet runāja krieviski. Kā dabūjām somas pa zemi izvārtītās, tā uzreiz uz lidostas Lido vinegretu ēst. Es apraudājos, bet viņs nolamājās, kad sapratām, ka tajā Lido vinegreta nav.Īsāk sakot medusmēnesis pilnīgā pakaļā. Jācer, ka tālāk veiksies labāk.

Horo6o, dogovorilisj!Prijatnih snov!

č ČangalsPleška 06.03.2011

Ne nado im rejting podnimatj! Esli mi pisatj ne budem, to uze zavtra nikto ne uvidit, 4to eto bilo! Hotja, tut nacistov hvataet!

Z Zinaida 06.03.2011

Ja ne ponimaju, kak ljudi mogut tak nenavidetj drugih.Mne naprimer net raznici, russkii, lati6, nemec, da hotj 4uk4a, li6 bi bil normalnim 4elovekom.Ja smotrju, tut mestnie maloletki naverno gde to dostali "Mein Kampf", na4italisj, i teperj s4itajut lati6ei vis6ei rassoi.

č ČangalsPleška 06.03.2011

:)))) To4no! Uze s 91 ogo goda! Mozet zalobu na nacistov kinutj, 4to oni hodjat podpisi protiv russkih 6kol sobirajut! Ti glavnoe tuda bolj6e ne pi6i! Kak bi oni tam ne provocirovali!:)

ladno!do zavtra!

Z Zinaida 06.03.2011

A ja specialno im hvosti zalamival, razve ti ne zametila?Esli mne dali takuju hrenj podpisivatj, ja ih poslal kuda nibudj o4enj daleko.Teperj novoe pokolenie krome "Dzimtā valoda" deistvitelno ne znaet.V na6i vremena hotj russkii v 6kole u4ili.I eti uda4no ispolzujut i na6i i inostrannie fa6isti, vedj znanie jazikov-ogromnoe bogatstvo.

Z Zinaida 06.03.2011

Spokoinoi no4i ! Prijatno bilo s toboi pobesedovatj!

D dina 06.03.2011

Monikai!Nu ja vinegrets ir svarīgāks par visu, tad tak var taisīt to mājās, kaut vai spaini dienāun tad mīlējies cik gribi!Un Latvijā viesnīcā pasūti spaini vinegreta un pļkuņčājies džakuzi, apmeklē solāriju.. kādas problēmas.

M Monika 06.03.2011

Tagad, kad atgriezāmies Latvijā tā pārēdāmies vinegretu, ka aizpļūtījām visu māju.Un manam vecajam vīram stādāmais kociņš arī vairs neceļas, būs jāmeklē jauns vīrs.

č ČangalsPleška 07.03.2011

Privet! Za4em ti v tu temu pi6e6?

Z Zinaida 07.03.2011

Zdravstvui dorogaja!Kak spalosj, golie fa6isti ne snilisj?Zavtra6nemu prazdniku gotovi6sja?A vsem to ne nado znatj, kto i gde pi6ut!Do ve4era, podruga!

M Monika 07.03.2011

Tā atkal iepriekšējā komentā bija cita Monika, vecā mauka, viltvārde kastrētā.

E Eseseseseseseses 07.03.2011

Laikam buus jaamaina niks, jo viens idins te nevar vien beigt glupiibas ar manu niku rakstiit. Lieki piebilst, ka neviens no iepriekseejiem Eseseseseseseseses komentiem pie siis teemas nav mans

E Eseseseseseseseses 07.03.2011

Bet teema laba, smiekliiga :D :D :D

E Esesesseseseseses 07.03.2011

Eseseseseseseseses, SHUT UP durnā zoss!!! Vai tad tiešām tik akla esi un neredzi atšķirību nikos???? Tracina IDIOTI un arī uzjautrina! :D :D :D :D :D

в Вacя 07.03.2011

Rezisore - Ilze Snore.

Scenarijs veidots pec Andra Grutupa tada pat nosaukuma romana motiviem.

1980. gadu sākumā slepkava un laupītājs Staņislavs Rogaļovs, būdams milicijas aģents un provokators, pusotra gada laikā noslepkavoja 10 (!) sievietes, un tikpat daudzām sievietēm nepalaimējās izbēgt no viņa varmācīgajiem uzbrukumiem. Analizējot tā laika sistēmas vājos punktus, uz ekrāna atdzīvojas teju identiska vide, kurā kārtībsargājošās iestādes ignorē cietušo sieviešu iesniegumus, par Rogaļova izdarītajiem noziegumiem cieš citi, kas nonāk cietumā, vāji apgaismotos mitekļos veļas baumas...
Filmā piedalās un savās atmiņās dalās gan grāmatas autors Andris Grūtups, gan izmeklēšanas nodaļas priekšniece Rita Aksenoka, gan ģenerālis Aloizs Blonskis. Piedalās arī sieviete, kurai izdevās izdzīvot pēc Rogaļova uzbrukuma.

T Tauta 07.03.2011

Grūtupam jau sen vajadzēja būt savārītam ziepēs!

Z Zinaida 08.03.2011

Čangal, gde ti?Otzovisj pozaluisto!

č ČangalsPleška 08.03.2011

Otozvalasj!

Z Zinaida 08.03.2011

S prazdnikom, dorogaja, tolko zalj 4to ne nastoja64aja!