www.sudzibas.lv Brokastīs nepasniedz vinegretu Sliktas brokastis viesnīcā

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad viens otram nedaudz pieriebāmies.Naktīs, protams, mēs kniebāmies kā trusīši. Neslēpšu, lai kāds nedomā, ka mēs bez kniebšanās dzīvojam. Vienu nakti es pat jutos pārkniebusies. Taču kad pienāca brokastu rīti viesnīcās, tad bija šausmas uz ezera. Tur bija olas vārītas un desas un sieri un nedabīgais Norvēģijas lasis, taču nekur nepasniedza vinegretu.
Mēs, kas pieraduši katru rītu ar vinegretu sagaidīt jutāmies tā jocīgāk. Tad, kad bija pēdējā nakts, tad gan nekniebāmies ne nieka, jo iepriekšējā naktī es biju pārkniebusies, taču mēs sapņojām par zaudējumu sāpēm un par atgūšanas prieku atgriežoties Rīgā. Atgriezāmies, ielidojām, blakus vēl lidmašīnā tāds stipri smakojošs svešais sēdēja un vemstījās. Nezinu no kurienes šamējais bija, bet runāja krieviski. Kā dabūjām somas pa zemi izvārtītās, tā uzreiz uz lidostas Lido vinegretu ēst. Es apraudājos, bet viņs nolamājās, kad sapratām, ka tajā Lido vinegreta nav.Īsāk sakot medusmēnesis pilnīgā pakaļā. Jācer, ka tālāk veiksies labāk.

Spasibo!:)

Ve4erom poob64aemsja?

ok!esli vremja budet!

Spasibo!Prijatnogo dnja!

P Pilsonis 08.03.2011

Zini kā ir Eseseseseseseseses Tavus komentarus ļoti labi var atšķirt no otrās Esesesseseseseses jo Tu neizmanto garumzīmes, un ja arī komentē tad pa tēmu nevis rej un saukājies. Domāju ka Tev jāpatur savs niks jo Tu esi viena no nedaudzajiem šeit palikušajiem kam ir normāls un cilvēcisks viedoklis.
Zinu ka Zinaīda, Pleška un citi suņu dzimtas pārstāvji sāks tūlīt riet, bet nu Tu vismaz zini ka tavā viedoklī kāds ieklausās:))

E Eseseseseseseseses 08.03.2011

Pilsonis, ej Tu nahhhutor babochek lovitj...! :D :D :D :D :D

Tava mīļotā Eseseseseseseseses!

P Pilsonis 08.03.2011

Nu kā jau Es teicu uzreiz var saprast līmeņa atšķirību:D

N NePilsonis 08.03.2011

Nu kā jau Es teicu... Latvijas Pilsonis vienmer ir izcelies ar savu planpratibu!

P Pilsonis 08.03.2011

Paldies par to pašu, bet nekur netika minēta valsts piederība:))

M Monika 08.03.2011

Kāpēc šeit ir ārpus tēmas komentāri? Un ko nelegālie viesstrādnieki šeit meklē? vajag par tēmu izteikties, nevis čatot. Priekš tam jums ir Draugi.lv un meili, protams, ja mākat latviešu vidē darboties. Šeit jau daudz prāta nevajag-trīs klases izglītības, melni nagi un uz priekšu.

E Esesesseseseseses 08.03.2011

Nu jā, Monika, izskatās, ka tieši Tev arī ir trīs klašu izglītība un melni nagi! :D :D :D :D

M Monika 08.03.2011

Nu neņemam tik burtiski, es vienkārši īsā formā raksturoju krievu iebraucēju, melnstrādnieku lubraku barus. Tu taču neesi viņiem stumdītājs? Ja tu viņus mēģināsi aizstāvēt un izcelt, tad būsi viņu stumdītājs un mēs par tevi triecienā ierēksim.

č ČangalsPleška 08.03.2011

Monika-zopa! A 4to ti tut voobcse delae6? Idi golovu le4i! Idiotka so svoim vinegretom! Ni4ego tupee, napisatj ne mogla?

č Čoms 08.03.2011

Tādām būtnēm kā Monikai prāta un izglītības nekad nav bijis, un smadzeņu vietā nēģeru sperma.Kad sabrauks turku un ķīniešu melnstrādnieki, krievi jums liksies kā Dieva tā kunga enģeļi.Paprasiet vecāka gadagājuma cilvēkiem, kāda kārtība valdīja pēc vjetnamiešiem.Tanīs dzīvokļos bez gāzmaskas nebija iespējams ieeiert.Nu, bet fašistus un budžus gan būtu laiks padarīt rāmākus.

Z Zinaida 08.03.2011

Ja smotrju, ti tut kak tut!Nado etim gadam hvosti zalamivatj, 4tob znali svojo mesto.Eta Matilda 6la bi lu46e patrahatsja so svoim novim muzem, a to poka zdesj budet vseh u4itj, muz naidjot druguju-poumnee.

č ČangalsPleška 08.03.2011

A ja smotrju, ti nikuda i ne uhodil! Vezde zdesj uspel!

Z Zinaida 08.03.2011

A ja pri6ol, dumaju-posmotrju, 4to tam umnogo napisali, smotrju te ze starie druzja

č ČangalsPleška 08.03.2011

Aha! Vse brosila i prazdnuju!

Z Zinaida 08.03.2011

A 4em ti tam doma odna zanimae6sja?Naslednika vospitivae6j?

č ČangalsPleška 08.03.2011

Nu a 4em esce! On u menja ne samostojateljnij!