www.sudzibas.lv Brokastīs nepasniedz vinegretu Sliktas brokastis viesnīcā

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad viens otram nedaudz pieriebāmies.Naktīs, protams, mēs kniebāmies kā trusīši. Neslēpšu, lai kāds nedomā, ka mēs bez kniebšanās dzīvojam. Vienu nakti es pat jutos pārkniebusies. Taču kad pienāca brokastu rīti viesnīcās, tad bija šausmas uz ezera. Tur bija olas vārītas un desas un sieri un nedabīgais Norvēģijas lasis, taču nekur nepasniedza vinegretu.
Mēs, kas pieraduši katru rītu ar vinegretu sagaidīt jutāmies tā jocīgāk. Tad, kad bija pēdējā nakts, tad gan nekniebāmies ne nieka, jo iepriekšējā naktī es biju pārkniebusies, taču mēs sapņojām par zaudējumu sāpēm un par atgūšanas prieku atgriežoties Rīgā. Atgriezāmies, ielidojām, blakus vēl lidmašīnā tāds stipri smakojošs svešais sēdēja un vemstījās. Nezinu no kurienes šamējais bija, bet runāja krieviski. Kā dabūjām somas pa zemi izvārtītās, tā uzreiz uz lidostas Lido vinegretu ēst. Es apraudājos, bet viņs nolamājās, kad sapratām, ka tajā Lido vinegreta nav.Īsāk sakot medusmēnesis pilnīgā pakaļā. Jācer, ka tālāk veiksies labāk.

Z Zinaida 08.03.2011

Nu, ne vsjo vremja ti evo na rukah derzi6?Ve4erom bude6 doma?Nado koo 4to porabotatj!

č ČangalsPleška 08.03.2011

Do ve4era!

Z Zinaida 08.03.2011

Horo6o!

в Вacя 08.03.2011

S prazdņičkom devočki!

V Valdis 09.03.2011

Kas tā tāda par valodu, kuru te daudzi izmanto? Vai atkal viesstrādnieki bezdarbnieki, mātespisēji uzdarbojas?

T ToValdis 09.03.2011

Nolādētais sūkātāj, brauc uz Īriju, tur tavu dupsīti ar nepacietību gaida turki un nēģeri.

ti ne u6el?

V Valdis 09.03.2011

Bet vai kāds saprot šo burtu un ciparu mix, ko Peška salicis?
Ko es tādu pateicu, ka te viens sev galu sāk masēt? Kāds sakars ar Īriju, Turciju, nēģeriem? Un kāpēc man kaut kur ir jābrauc? kaut kāds lohs konkrētais. Laikam krievu slavinātājs komunists. Es tikai pajautāju, kas tie par jocīgajiem ķeburiem un pats izvirzīju atbildei dažus variantus-viesstrādnieki, bezdarbnieki, mātespisēji. Kas tur ko uzbudināties un džonīti maigot, es goda vārds nesapratu.

č ČangalsPleška 09.03.2011

Komu nado, te ponimanjut! Voprosi esce estj?

V Valdis 09.03.2011

Sapratu domu, tikai kāda jēga dzīvot sabiedrībā, kur tevi saprot tikai daļa tādu pašu bomžu.

č ČangalsPleška 09.03.2011

:)))) Tusujsja! Nadoelo uze oligofrenam otve4atj! Perepisivajsja s takimi ze debilami, kak ti sam! Naprimer, avtoru etoj zalobi napi6i! Vi najdete s nej obchij jazik! I mne ne nado, 4to bi menja ponimali fa6isti!

V Valdis 09.03.2011

Fašisti bija Itālijā, tirliņ. ha, ha, ha.

E Esesesseseseseses 09.03.2011

Valdis, Tu esi riktīgs naciķis un tādus kā Tu vajadzētu šaut nost bez tiesas un sprieduma, fašists grjobannijs!

V Valdis 09.03.2011

Vari pamatot savu domu, nost šāvēj? Kur es esmu fašists? Par ko mani jāšauj nost? Par to, ka uzskatu, ka cilvēki ar sliktu attieksmi pret pamatnāciju un valsts valodu neko dzīvē nesasniegs, darbu nedabūs u.t.t. ir manās acīs parazīti?
Vai arī šeit atkal iet runa par veco anekdoti:
"Kā sauc cilvēku, kurš uzskata, ka cienīt valsti ir runāt tās valodā? Fašists"
"Kā sauc cilvēku, kurš izceļ citu tautību slinkumu mācīties valsts valodu? Nacists"

Ja tā tad viss skaidrs. Tad vari neturpināt. Bet ja tā ņem, ko tad tie jūsu nacisti un fašisti tādu līdzīgu darīja? Spieda krievu iebraucējiem latviešu valodu mācīties?
Un kāpēc ne cionists? Tas vēl būtu saprotamāks.

B Broks 09.03.2011

To Esesesesess. Skatos te viens Kangars vazājās. Ko tad vēl latviski runā? Pārej uzreiz uz kirilicu un sāc zākāt visus un laizi pakaļu saviem jaunajiem kremļa saimniekiem.

E Esesesseseseseses 09.03.2011

Valdis, Tu iepriekš parādīji, ka pats esi riktīgs Mātespisējs, riktīgs dornis! :D :D :D :D :D

Paskaties atpakaļ uz saviem tekstiem, idiot! Pareizi jau ir: Latvietis labi saskata kaimiņa acī skabargu, bet nesaredz savējā baļķi! :D :D :D :D :D

Broks, ja vēlējies kautko gudru izdirst, tad labāk ej uz tualeti! :D :D :D :D

č Čoms 09.03.2011

Visi šie valdiņi un brociņi ir budžu un Latvijas izlaupītāju pēcteči, kuri slēpjas aiz savu bagāto papuču naudasmaisiem.Gan jau salaupītais reizi iesprūdīs rīklēs, tautas lāsti garām jums nepaies!

B Broks 09.03.2011

Jums vienkārši taisnība acīs kož, veči. Uz katru lietu sauktu īstajā vārdā, jūs atbildat ar kaut ko pilnīgi savu un ne pa tēmu. Nu un kas tad ir, ja kāds arī kaut ko izlaupīja? Kas tad tagad krievi šeit varēs atkal ar tankiem braukāt un jūs viņus ar puķēm sagaidīsiet?

V Valdis 09.03.2011

Kas tur nepareizs, komunistu spīdekli?
Tas, ka krievi ir viesstrādnieki? Kas tad viņi ir? Vai pamatnācija?
Tas, ka tiek rakstīts nesaprotamā burtu un ciparu miksā?
Tas, ka viņi ir bezdarbnieki? Nu ir viņi nabagi un bezdarbnieki, lai kā tev negribētos. Durvis uz darba tirgu aiz viņiem aizvērās tajā dienā, kad viņi aiz sevis aizvēra durvis uz izglītību.
Tas ka viņi ir mātespisēji ir kļūdaini? Nu laikam ne latvieši, ne vācieši, ne turki kkomatu vietā neiestarpina "Joptvajumaķ"
Tā kā pakomentē, ja intelekts atļauj pa punktiem, kur ir kļūdas ieviesušās komjauniešu komisār, nevis atkal saki, ka krievi latviski nejēdz tāpēc, ka Doma baznīcas gialis ir no zelta.