www.sudzibas.lv Brokastīs nepasniedz vinegretu Sliktas brokastis viesnīcā

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad viens otram nedaudz pieriebāmies.Naktīs, protams, mēs kniebāmies kā trusīši. Neslēpšu, lai kāds nedomā, ka mēs bez kniebšanās dzīvojam. Vienu nakti es pat jutos pārkniebusies. Taču kad pienāca brokastu rīti viesnīcās, tad bija šausmas uz ezera. Tur bija olas vārītas un desas un sieri un nedabīgais Norvēģijas lasis, taču nekur nepasniedza vinegretu.
Mēs, kas pieraduši katru rītu ar vinegretu sagaidīt jutāmies tā jocīgāk. Tad, kad bija pēdējā nakts, tad gan nekniebāmies ne nieka, jo iepriekšējā naktī es biju pārkniebusies, taču mēs sapņojām par zaudējumu sāpēm un par atgūšanas prieku atgriežoties Rīgā. Atgriezāmies, ielidojām, blakus vēl lidmašīnā tāds stipri smakojošs svešais sēdēja un vemstījās. Nezinu no kurienes šamējais bija, bet runāja krieviski. Kā dabūjām somas pa zemi izvārtītās, tā uzreiz uz lidostas Lido vinegretu ēst. Es apraudājos, bet viņs nolamājās, kad sapratām, ka tajā Lido vinegreta nav.Īsāk sakot medusmēnesis pilnīgā pakaļā. Jācer, ka tālāk veiksies labāk.

č ČangalsPleška 06.03.2011

Kak sgotovlju, uberu v magaz shozu i vse! Game over!

č ČangalsPleška 06.03.2011

Bigs ze vrode normaljnij? Ili ja 4ego to ne pomnju?

Vsjo normaļno!

:) kak skaze6!

Z Zinaida 06.03.2011

Do ve4era dorogaja, u menja dela!

ok

Xorosho!

в Вacя 06.03.2011

1886.gada medicinas kimika Dzona Pembertona raditas kokakolas izgatavosanas noslepums jau sen tiek uzskatits par vienu no visstingrak glabatajiem rupnieciskajiem noslepumiem pasaule. Tiek uzskatits, ka si atspirdzinosa dzeriena recepte glabajoties bankas seifa Atlanta un to apsargajot cauru diennakti tikpat stingri ka zeltu.
Tacu Cikagas sabiedriskas radiostacijas programmas "This American Life" veidotaji uzgajusi "Coca-Cola" recepti, kas bijusi publiceta 1979.gada vieteja avize, vesta Lielbritanijas laikraksts "The Daily Mail".
Laikraksta "Atlanta Journal-Constitution" 8.februara numura bijusi publiceta fotografija, kura kads cilveks tur roka atvertu pierakstu kladi ar recepti, kas esot tiesa Pembertona receptes kopija.
"This American Life" vietne parpubliceta fotografija, ka ari attels ar lidzigu sastavdalu sarakstu, kuru veidojis Dzo Dzeikobs - aptiekas ipasnieks, kura "Coca-Cola" pirmo reizi piedavata pircejiem.
Tomer Dzeikobsa recepte ir papildu sastavdalas, ka plumju sula un abolins.
Dzeriens "Coca-Cola" satur vairakas eteriskas ellas, un to precizu devu sajaukums nodrosina dzeriena ipaso garsu.
Sis eterisko ellu sajaukums veido slepeno sastavdalu, kas pazistama ka "sastavdala 7X" un kas veido nepilnu vienu procentu no formulas.
Saskana ar jaunako publiskoto "Coca-Cola" slepeno recepti dzeriens sastav no kokas lapu ekstrakta, citronskabes, kofeina, cukura, udens, laima sulas, vanilas un karameles.
Savukart "sastavdala 7X" veido 8 unces alkohola, 20 pilieni apelsinu ellas, 30 pilieni citronu ellas, 10 pilieni muskatrieksta ellas, pieci pilieni koriandra ellas, greipfrutu ziedu ellas (Neroli) un 10 pilieni kanela ellas.

E Esesesseseseseses 06.03.2011

Kads te nahuj sakars vinigretam, rīta seksam un coca-colai?

в Вacя 06.03.2011

Tāds sakars, ka coca cola palīdz mūsdienās apslāpēt stresu.

Z Zinaida 06.03.2011

Coca Cola palīdz iztīrīt auto-moto tehnikai dzesēšanas sistēmas, kā arī muļķu kabatas no naudas!

Vse v sbore!

̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] volume: ıııııııııııııııııııııııııııııı­­ııı[]ııı

Z Zinaida 06.03.2011

Ja smotrju, u tebja prazdnik uze kon4ilsja.Horo6o otdohnula?

Sej4as toljko na4inaju!

Z Zinaida 06.03.2011

Prazdni4nii uzin prigotovila?Gostei ne zdjo6?

č ČangalsPleška 06.03.2011

kakie gosti?! Spatj pojdu! Kogda esce visipatsja!

Z Zinaida 06.03.2011

Zalj, dumal pobeseduem!Zavtra na rabotu?

č ČangalsPleška 06.03.2011

ja ne rabotaju! Vse ve4erom spi6emsja!

в Вacя 06.03.2011

Ponedelnik denj tjažolij budet!