www.sudzibas.lv Brokastīs nepasniedz vinegretu Sliktas brokastis viesnīcā

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad viens otram nedaudz pieriebāmies.Naktīs, protams, mēs kniebāmies kā trusīši. Neslēpšu, lai kāds nedomā, ka mēs bez kniebšanās dzīvojam. Vienu nakti es pat jutos pārkniebusies. Taču kad pienāca brokastu rīti viesnīcās, tad bija šausmas uz ezera. Tur bija olas vārītas un desas un sieri un nedabīgais Norvēģijas lasis, taču nekur nepasniedza vinegretu.
Mēs, kas pieraduši katru rītu ar vinegretu sagaidīt jutāmies tā jocīgāk. Tad, kad bija pēdējā nakts, tad gan nekniebāmies ne nieka, jo iepriekšējā naktī es biju pārkniebusies, taču mēs sapņojām par zaudējumu sāpēm un par atgūšanas prieku atgriežoties Rīgā. Atgriezāmies, ielidojām, blakus vēl lidmašīnā tāds stipri smakojošs svešais sēdēja un vemstījās. Nezinu no kurienes šamējais bija, bet runāja krieviski. Kā dabūjām somas pa zemi izvārtītās, tā uzreiz uz lidostas Lido vinegretu ēst. Es apraudājos, bet viņs nolamājās, kad sapratām, ka tajā Lido vinegreta nav.Īsāk sakot medusmēnesis pilnīgā pakaļā. Jācer, ka tālāk veiksies labāk.

Z zarinsjanka 05.03.2011

Vinigreta fetišisti :)

S Skaidrīte 05.03.2011

Kāpēc te krievi salīduši un čato savā starpā pilnīgi ne pa tēmu?Tā kā utis, un pamēģini viegli tikt no viņiem vaļā.

M Monika 05.03.2011

Tas kas rakstīja komentu iepriekš ar niku Monika, par pirmo seksu agrā jaunībā, nebiju es, bet kaut kāda cita Monika, laikam jau tagad izaugusi un kļuvusi par prostitūtu, ja jau visiem atklāj, ka pirmo reizi agrā jaunībā kniebusies. Tādas lietas gudri cilvēki parasti neatklāj masām. Kaut gan es īsti neticu, ka tik agri var pirmo kniebienu nolaist, jo meitenei jau tur vēl viss tā kā bārbijai un džekiņiem arī gailītis vēl nedzied.

č ČangalsPleška 05.03.2011

Skaidrite, zope slovo ne davali! Tak 4to zatknisj!

E Esesesseseseseses 05.03.2011

Monika, cik Tev gadu un kāda Tev ir izglītība? :D :D :D :D
Sītādas muļķības jau nu tiešām var sarakstīt tikai staraja srannaja perdunja! :D :D :D

M Monika 05.03.2011

Cik gan stulbam un debīlam ir jābūt cilvēkam, kurš apšauba apgalvojumu, ka pirmajā klasē cilvēki vēl nav gatavi pārošānās procedūrai. Tad jau iznāk ka ir citādāk un ka visi kniebkjas pirmajā klasē un es nepraša to noliedzu. Arē Essssssssssss jau pirmajā klasītē pārveda mājās Maijiņu noknoebties. Arī Essssssssssssss tētis arī pirnmajā klasītē ar rozā krāniņu izdrāza klasesbiedreni Klāru.Un arī viņu vecēki pirmajā klasē sabāza mīžamos kopā. cik iespaidīgi uzbūvēta pasaule, bet es ar rozā brillēm to neredzēju. paldies Essssss par apgaismību.

č ČangalsPleška 05.03.2011

Monike le4itsja nado! A to detskaja psihika iz za vinegreta rasstroena!

M Mihails 05.03.2011

Tiešām ko te krievi dara.Sarakstās savā starpā par sadzīvi, nevis sūdzību risina. Šeit taču latviski viss notiek, vai tiešām nemaz nav neērti atkal demonstrēt savu trulumu?

č ČangalsPleška 05.03.2011

U tebja doma vse latviski proishodit! Esce ukazivatj budet! Ti tut 4to li sudzibu re6ae6?:))) Zato lati6i demonstrirujut!:) So svoimi vinegretami!

č čangalim 05.03.2011

lol, tirliņ, iemācies rakstīt!

E Esesesseseseseses 05.03.2011

Monika, paldies, Tu tikko parādiji savu bērnišķīgo trulumu pašā skaistumā! :D :D :D :D Ak jā, vismaz jau varēji manu niku nokopēt lai nebūtu pirkstiņi jālauž!:D :D :D :D :D Jā bļin, lūk šādām aitām arī turās kopā tā mūsu Latvija! :D :D :D :D

Z Zinaida 05.03.2011

Zalj 4to fa6istov e64o ne rasstreljali, nu ni4evo sami kak krisi budete ubegatj ot svoei latviešu valoda.Eto ze vimiraju64ii jazik.o kotorom 4erez 50 let ni kto i ne vspomnit, a russkii i angliiskii kak bili vsemogu4imi, tak i ostanutsja.
Tudalin, tagadin,
Pastalnieki danco,
Cits bez kurpem,
Cits bez zekem,
Cits ar pliku dirsu.

Z Zinaida 05.03.2011

Plevala ja na vsex, lu4se vodki xrjapnu .

G Garais 05.03.2011

Ebal ja vseh, kto niže menja rostom.

M Monika 05.03.2011

Bet neviens jau nezina, cik gadus es mācījos pirmajā klasē.

M Monika 05.03.2011

Otrai monikai. Vispār jau smieklīgi.

G Gustavs 05.03.2011

Kādā ziņā krievu valoda ir varena? Tāpēc ka tajā runā krievi, prastie okupanti? Tāpēc, ka WW2 krievus šāva uz nebēdu un visus nenošāva? Tāpēc, ka krievi ir par debīliem lai citas valodas iemācītos, jo krievu valoda ir varena.

K Ketauss 05.03.2011

Esssssssseseseses, tad kniebās tavējie sencīši pirmajā klasītē uz nebēdu vai tikai onanēja? Tauta grib zināt! Tu tēmu uzsildīji, tā kā tagad par tirgu ir jāatbild.Tavējā māmuliņa varbūt tavējam tētītim atsūkāja maziņo džonīti? Stāsti, nesvilpo!

A Anna 05.03.2011

Tiešām tā krievu bāšanās visur iekšā ar savu neinteliģenci un lētumu jau piegrizusies. Kāpēc ložņājat pie kungiem, kalpi netīrie? Palieciet savās istabās!

K Krievs 05.03.2011

Žēl, ka visus fašistus nenošāvām.Jūs esat maza zaglīga sūkātājtautele, kura tuvāko 50 gadu laikā izmirs, un par tādas latviešu valodas esamību pieminēs rikai vēstures grāmatās.Toties varenās krievu un angļu valodas valdīs pār visu pasauli.:Latvija ir kā vesa mauka, vienalga, ka tikk kāds kas kāpj virsū, vai tas ir krievs, vācietis, polis, zviedrs, žīds, tas ir vienalga.Pats interesantākais ir tas, ka 50 gadu LPSR pastāvēšanas laikā netika dzirdēts, ka kāds no jūsu nīstajiem okupantiem būtu apmīzis jūsu lielāko svēyumu-Brīvības pieminekli, toties tagad jūsu jaunie rietumu draugi stāv rindā, lai to izdarītu.Tātad viņi tāpat kā suņi apzīmē sava valdījuma robežas, tātad viņi ir uz zemāka civilizācijas spirāles attīstības pakāpiena, nekā krievi.To jums vajadzēja padomāt pirms 20 gadiem, tagad jau ir par velu, jūs esat pārdoti verdzībā, bet varenā Krievija bija un būs.Bet viss liecina, ka jūs no savas vrīvās Latvijas paši aizmuksiet, un vajadzēs jaunus gostarbaiteru barus, kas to apsaimniekotu.