www.sudzibas.lv ķiploku grauzdiņi ķiploku grauzdiņi

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi

18.02.2011 iegādājos Rimi ķiploku grauzdiņus.Es saprotu ka tos taisa pašā RIMI veikalā jo viņi nav iepakojumā.Tos ēda gan es pati gan manas mazās 2 gadus vecās meitenes, kā rezultātā naktī mums visām sākās caureja...iesaku citiem padomāt pirms pirkt atvērtus produktus.Pēc ši gadījuma protams vairāk tos nepirkšu un iesu to darīt arī citiem...

T ToAlla 24.02.2011

Ja bi soecialno dlja Viktorii postroil ogromnii sortir, i ejo tuda zasunul vverh nogami 4tob svojo mesti znala, i mnogo ne vonjala.

Z Zinaida 24.02.2011

Dura dura ja proklataja, u nego 4etire duri, a ja dura pataja .

A ALLA 24.02.2011

Не присваивай себе чужого имени!!! Алла -это я! Не надо писать комменты под моим именем да еще от мужского лица это дурно пахнет!!

T ToAlla 24.02.2011

Dorogaja i uvazaemaja Alla, tam bilo napisano "To Alla", a ne "Alla".Eto posto bilo dobavlenie k tvoemu kommentu.

Zinka!

е Евгений 25.02.2011

Мои обвинители ищут не милости, а жертвы… И если так будет продолжаться, пока не придет тот примиритель, который скажет со властью всякому: “Замолчи!”

Z Zinaida 25.02.2011

Dobrii ve4er Čangal!Eto ne ja, kto to drugoi tam razvlekalsja.Nu 4to, osvobodilosj?

OsvobodilAsj!A ne osvobodilosj!

е Евгений 25.02.2011

Более того, из текста невозможно установить, является ли Слово вообще самостоятельным (ипостасным) и личным Существом.

Z Zinaida 25.02.2011

Evgenii, iz kakoi pizdi ti opjatj narisovalsja?Nu ka bistro zalezai obratno!

Z Zinaida 25.02.2011

Sli6, a ne tvoi tam v4era 6uto4ki bili?4em zanimalasj v eti dni?

Gde 6uto4ki?

Z Zinaida 25.02.2011

Raznogo haraktera pod nikom Zinaida.4em zanimalasj?Rabotala?

Z Zinaida 25.02.2011

Nu, ne ho4e6 ob64atsja, i ne nado!Spokoinoi no4i!

č ČangalsPleška 25.02.2011

Ja ne pisala, pod nikom Zinaida! Ne psihuj! Isteri4ka!

Z Zinaida 25.02.2011

Ja prosto pointeresovalsja, a ti kak ko6ka uze firkae6j!Spokoinoi no4i mali6i!

č ČangalsPleška 25.02.2011

A ti vse ravno ne spi6! :)

M martins 25.02.2011

5 kolonna valda par latviju. skumji, bet fakts.
krievi tomer panakusi savu un degradejusi latviesu tautu.
jau pat latviesi zem dazadiem nikiem slave okupaciju, stagnaciju un vispareju degradaciju. vienkarsi skumji.

T ToMārtiņš 25.02.2011

Kāpēc latvieši vairs nav saimnieki savā zemē?Kādi krievi šoreiz visu izzaga, izlaupīja?Un kur tu gudreli skatījies visus šos 20 gadus, lai tas nenotiktu?Gan jau esi kāds gudrelis, kuram nekas nekad nav piederējis, un nepiederēs.Par tādiem kā tu saka, dirsa plika, karogs rokā šnabis galvā, prāts dirsā, un pas skraida bļaudams :kievi nāk!

S Slāvs. 25.02.2011

Plikdirsainais, utainais salašņu bars, lasieties prom uz Angliju vai Īriju, tur priekš jums lēģeros vietas pietiks.Šeit taču jums nekas nepieder, un paši visu esat par sviestmaizi iztirgojuši.Pat savās protesta akcijās tik vien mākat kā pagaudot un padejot.
Tūdaliņ, tagadiņ,
Pastalnieki danco.