www.sudzibas.lv ķiploku grauzdiņi ķiploku grauzdiņi

ķiploku grauzdiņi - ķiploku grauzdiņi

18.02.2011 iegādājos Rimi ķiploku grauzdiņus.Es saprotu ka tos taisa pašā RIMI veikalā jo viņi nav iepakojumā.Tos ēda gan es pati gan manas mazās 2 gadus vecās meitenes, kā rezultātā naktī mums visām sākās caureja...iesaku citiem padomāt pirms pirkt atvērtus produktus.Pēc ši gadījuma protams vairāk tos nepirkšu un iesu to darīt arī citiem...

P Pauze 26.02.2011

Draugi, nestrīdaties, lūdzu! Un nelaidiet krievu nelegālos imigrantus šait komentēt!

č ČangalsPleška 26.02.2011

Zope slovo ne davali! Otkuda vilez, tuda i zalezaj! 4mo!

M martins 26.02.2011

kjip visa laime manta :D
man prats ir dots, veseliba, stipras rokas un vesels curis. manuprat, ar to jauniba pietiek.
bet ja vel- tad pieder viens dzivoklis un ulmanlaika celta maja meza pie juras.
masinu pardevu- piedod, busu laikam luzers tagad :D
bet kas pieder tev, ja neskaita prata issavienojumus, To Martins?

T ToMārtiņš 26.02.2011

Zini, mana bagātība ir apmēram tikpat liela, arī es staigāju kājām!

M martins 27.02.2011

kajam staigat veseligi-arsti iesaka, plus ar smukam meitenem atrak var iepazities.

T ToMārtiņš 27.02.2011

Pilnīgi pareizi, labāk iesim meitās, jo politika ir kā viena netīra palaistuve!

M McKinley 28.02.2011

Come on!!!
2 gadigam bernam kiploku grauzdini???

LOL

T ToMcKinley 28.02.2011

Jā un pa virsu 7% aliņu.

J Jur.Ana. 28.02.2011

Perku Lacu maiznica TC alfa kiploku grauzdinus---tik slikti man jau sen nebijis.Vairak neperku.

T ToJur.ana 28.02.2011

Uzdzer virsū šnabi-pāries!