Fenikss Laimētava

Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Azarta spēles
Sociālie tīkli:

Fenikss Laimētava - Sūdzības un atsauksmes

Fenikss Laimetava - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien, nevaru saprast , kapec darba laiks ir no 07:00 lidz 24:00 ,bet operatore pat 07:30 nelaida ieksha ,sakot ka vinjai ir javeic darbs aizverta zale vel pus otru stundu, un taa ir katru ritu var pateikt. Tad ludzu mainiet darba laiku, jo cilveki nak un nevar tikt ieksha , tadelj ka operatorem ir javeic kaukadi darbi. Paldies

Fenikss Laimetava - Slikta attieksme no operatores

Slikta attieksme no operatores Vakar iegāju fēniksa spikeri1 uzspēlēt piegāju pie aparāta saku spelet vinnēju 400 nezinu no kurienes pieskrēja bārmene varda ļena kura bez atļaujas paķēra kastīti ar laimestu un aizgāja prom es piegāju pie bara saņemt laimestu viņa iedeva man naudu un Saka teikt par to ka aiznesu un saskaitīju naudu jums jāatstāj tagad 40 eur es teicu ne viņa mani izsaukaja pa kretīnu loti daudzi klienti tieši par viņu ir sūdzējusies ka prasna naudu apsauka klientus lūgums izskatit šo lietu un ceru ka viņa tur...

AtrisinātaFenikss - Izdraza leńkī manu meitu

Izdraza leńkī manu meitu Ir tāda lieta, ka man ir smadzeņu slimība un es spēlēju spēles. Reiz es nospēlēju dzīvokli un banka, nedomājot, ka kādam nevainīgajam tas var visu maksāt, to atņēma. Pēc kāda laika es pazaudēju darbu un vajadzēja naudu. Mana meita ir mēsls un nevar viegli atrast darbu, taču viņa sarakstījās ar vienu dzeltenu ezi. Reiz ezis viņu aizvilka uz leņķi un tur izdrāza. Tagad viņa ir arī pretīga un vīru sev nekad neatradīs. Nu vismaz leņķī viņa var nograuz visus čiekurus. Bet nu jūs esiet nelieši.

Fenikss Laimetava - Serviss

Serviss Bijām Bauska 21.07.2020 un mūs jau 22.30 meitene neapkalpoja teica kad tūlīt vērsies ciet. Intereses pēc braucām uz Iecavu. Iegājām iekšā meitenes tik laba garastāvokli i naudu mainīja i aliņu lēja ļāva spēlēt un dzert līdz 23.55 žēl kad nestrādājat 24h paldies foršajām Iecavas meitenēm! 👏

Fenikss Laimetava - Apsarga stāvoklis

Apsarga stāvoklis Vakar, 04.07.20 biju spēļu zālē "Fenikss" Ruses ielā 6, Zolitūdē. Pārbaudot dokumentus no apsarga bija jūtama alkohola smaka. Bieži apmeklēju šo spēļu zāli, regulāri piefiksēju šādus gadījumus, tieši no šī apsarga. Kā nekā cilvēks strādā apkalpošanas sfērā un kā man liekas tas nav pieņemami...

Fenikss Laimetava - Jautājums

Jautājums Sveiki, Man ir tā pati problēma, kas iepriekšējiem rakstītājiem. Pieteicos atteikšanās sarakstā ar domu, ka ja sagribēsies varēs atrakstīties no turienes. Kā izrādās jāgaida gads: (ja kāds zin veidu, kā uzspēlēt vai tikt ārā no tā saraksta zvaniet 26013241

Fenikss Laimetava - Jautājums

Jautājums Я в списке Игроманов-знаю что только в 21 году смогу оттуда убрать себя-придя лично в игорную инспекцию-а побыстрее нельзя? Надоело в Пярну кататься-ответы жду на [slēpt]@inbox.lv или на номер 28639757, в список себя добавил ибо думал что можно на месяц отказаться-а в инспекции обманули сказали да да на месяц-а оказалось можешь писать хоть на неделю-они автоматом на год переправляют...

Fenikss Laimetava - Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana Šodien 12.06.2020 iegāju ar draugu fēniksā, pasēdēt, iedzert... Iemācām uzreiz lika uzvilkt maskas, labi viss kārtībā... Sēdēju pie aparāta, nolēmu uzpīpēt, līdz ar to noņēmu masku, tad klientu apkalpošanas speciālists gaišiem matiem, (kas piebildīšu nekad nav laipna) pateica lai uzvelku masku, uz ko atbildēju, kā tad es uzpīpēšu un iedzeršu alu? Viņas atbilde bija: lai tad mājās sēžu un pīpēju un dzeru aliņu 🤔 kāpēc tad vispār ir atļauts tur pīpēt un dzert un kāpēc vispār vaļā vērāties? Dēļ viņas noteikti ar draugu vairs nejiešu uz fēniksu Ogrē.

Fenikss Laimetava - Nezina

Nezina Šī gluzi nau sūdzība. Es vienkarsi kadu laiku atpakaļ uzrakstīju uz sevi aizliegumu lai mani nelaiz iekša speļu zālē. Bet lieta tāda ka to iesniegumu es vēlos anulet. Ka es varu to izdarit. Vai ir iespēja anulēt interneta.? Ludzu sazinieties ar mani, 25383498 ar cienu Andris A.

J Jeti 23.04.2020
Komentāri 5 Azarta spēles

Fenikss Laimetava - Slikts serviss

Slikts serviss В связи с короновирусом и закрытием залов играла на сайте fenikss casino.lv так как были визитки и реклама в последний день перед закрытием из за covid-19! В интернет казино есть глюки! Деньги на счету есть а закинуть в определенную игру не возможно! Причем было так и раньше и они ничего не меняют! Номера телефонов убрали а раньше были! И только как пишеш на имейл так узнаеш к кому можно позвонить решить проблему! Деньги гребсти готовы а работу на 100% выполнить нет! Пошли они нах! С таким отношением! Игрок со стажем в этом гавно казино 8 лет!

Fenikss Laimetava - Bezatbildība pret klientiem un darbiniekiem

Bezatbildība pret klientiem un darbiniekiem Perioda kad visa pasaule cīnās ar nāvējošo vīrusu covid-19 daudz uzņēmumi pārtrauc savu darbu lai miniMalizētu saslimšanas risku. Tomēr palika dažī uzņēmumi kuri turpina stradat. Viens no tādiem vietam ir fenikss zāle Rīga. Ienākot zāle nevar elpot, jo zāle slīkti darbojas ventilācija un kondicionierī. Vai nu vispār nestrāda!

Fenikss Laimetava - Apsarga uzvedība

Apsarga uzvedība 30.01.2020 biju laimētavā fenikss, kas atrodas spīķeru ielā 1. Ļoti laipna bārmene vārdā Alīna, piedāvāja kafiju, ļoti laipns un atsaucīgs cilvēks, bija prieks atrasties zālē, jutos gaidīts. Savukārt apsargs, sēž kā karalis pie aparāta, gaida kad klients pats pienāks pie viņa uzrādīt dokumentus. Staigā pa zāli, mango naudu no klientiem, lamājas, uzvedas tā itkā kāds viņam būtu ko parādā... Tas diezgan sabojāja manu garastāvokli, diemžēl nācās pamest zāli. Lūgums ja šī ziņa nonāk līdz vadībai, ņemt šo ziņu vērā, un vismaz veikt kādu profilakses sarunu. Paldies.

Fenikss Laimetava - Nav iespējams laimēt

Nav iespējams laimēt Nespēlējiet šajā sūdainajā kantorī, vispār nav iespējams laimēt, no 1000 euro neviena bonusa spēle, attieksme vispār, no kuras bedres tādus ņem, vissudigakais un pretigakais kantoris Latvijā. Par bonusiem vispār aizmirstat, spelejot pa 3 eiro likme, izkrīt bonuss un tajā laimests ir 2.50 smieklīgi, vakarā vispār varat nespēlēt.

Fenikss Laimetava - Izskatās, pēc valsts krāpšanu

Izskatās, pēc valsts krāpšanu Saruna par Fenix, Sia Alfor, kuri izmaksa vinnēto naudu un nedod nevienu dokumentu, kas gam musu valsti ir kriminālpārkāpums, kur skatas vid, tur ir tira naudas atmazgāšana, ka viņi saka ir naudas maina, bet ari pie naudas apmainās jādod dokuments, nerunājot pat par to ka ja vinests ir virs 2000, tad pieraksta tavus datus, izmaksa, un uz jautājumu par naudas izcelsmi, ka jāgriežas uz ofisu, a ofisa tev atsuta...

Fenikss Laimetava - Nelaipni sagaidīti klienti, rupji vārdi un draudi

Nelaipni sagaidīti klienti, rupji vārdi un draudi Kad ienācām Feniksā kopā ar draugiem kādu dienu pēc plkst 3.00 no rīta, bārmenes tur nebija, gulēja tikai apsargs ar kājām uz augšu kā mājās, kad uzmodinajam, bija rupjš pret mums un pat sāka kliegt mums virsū. Nez nonkurienes izlīda miegainā bārmene Tatjana un kopā apsargu mēģināja mūs izsviest ārā, tāpēc ka bijām iedzēruši. Neko sliktu nedarījām izņemot to, ka iztraucējam tiem gulēt! Ja personālam gribās gulēt, lai iet strādāt citur!

Fenikss Laimetava - Krapsanas spelu automatiem

Krapsanas spelu automatiem Небуду расписывать тут то что автоматы в фениксах давно уже ничего не дают но теперь я хотябы понял почему и это гениально) ) приходит человек (который связан с пультом управления видимо) садится за автомат засовывает 50 евро, пишет в ватсапе номер автомата, ставит ставку 2.5 евро за спин и нажимает старт. Через пару спинов ему выкидывает призовую игру в которой ему "нечайно" выкидывает поляну "фараонов". Он делает фото и отправляет кому то. Ну ок, повезло. После получения выйгрыша он повторяет...

Fenikss Laimetava - Krapsana

Krapsana Parastā piektdiena iegāju feniks uzlikt automātiskos, iegaju Lāčplēša iela feniks, ka parasti apsargs uzmeta vēsu skatienu uz manu pusi, sasveicinājās uz ko apsargs nomurmināja zem deguna, likās vārds bij, teicu viņam labvakar, uz ko itka sekoja atbilde, vakars bija labs pirms ienaci, OK likos ne dzirdēdams, apsēdos blakus pensionārei, kas patstāvīgi spēlē, uzliku automātiskos 4 automātos un izvilku 350 eiro, Uz ko kasiere uzreiz palika rotaļīga noskaņojuma, apsargs uzreiz baigais draugs abi...

Fenikss Laimetava - Laba atsauksme

Laba atsauksme Es gan varu izteikt tos labākos vārdus par Iecavas bārmenēm! Tā atdeve ka viņas strādā ir unikāla ar to kad ir ļoti daudz klientu viņas ir vienas un tiek ar visu galā. Protams visiem gadās kad nav garastāvokļa vai ir sagurušas. ? paldies bārmenei Kristiānai kad sestdien man bija ļoti slikti viņa man pienesa ūdeni un uztraucas lai viss būtu labi. Prieks par tādiem tā darbiniekiem visas viņas ir foršas. Kaut visas zāles tādas būtu.

Fenikss Laimetava - Nekorekta un nepieklājīga attieksme no personāla!

Nekorekta un nepieklājīga attieksme no personāla! Sveiki! Esmu pactavīga fēnikss kliente! Taču jau biežāk staigāju uz Ilūkstes iela 42 fenikss casino un man galīgi neapmierina vienas bārmenes uzvedība jo viņa lien pie klientiem un traucē spēlēt kā arī aizkar citus tai skaitā arī mani apvaino kaut kādā bezsakara! Vārdu es neatceros bet arī šodien un tagad 12.10.19 viņa strādā tur un atkal kārtējo reizi viņa pārkāpj savas normas un ētiku! Tāda ar tumšiem gariem matiem! Nu galīgi neadekvāta. Ludzu risiniet šo problēmu un atrodiet jaunu darbinieci!.

Fenikss Laimetava - Meklēju kurš grib pievienoties

Meklēju kurš grib pievienoties Ищу людей, которые пострадали от игорного бизнеса, потеряли себя, семью, друзей, денежные средства, недвижимость, работу. Для подачи коллективного иска в суд. Что происходит с больными и зависимыми людьми это ужас какой то. Моя дочь в это попала. Потеряла все и себя. Это болезнь, занесённая в регистр болезней. Я пойду до конца, что бы помочь другим тоже.

K Krah 10.10.2019
Komentāri 2 Azarta spēles