Fenikss Laimētava

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Fenikss Laimētava - Sūdzības un atsauksmes

Fēnikss Laimētava - man ir jautajums

man ir jautajums drizak jautajums-vai jums ir jauni noteikumi sakara ar nodokli ko nonem no vinnesta?meitene tatjana nenem vairs no manis pilnu nodokli, saka ka puse jadod.tas sakara ar krizi?ja ta tad zinasu turpmak un paldies alforam!

Fēnikss Laimētava - attieksme

attieksme Kārtējo reizi pasūdzēšos par darba apstakļiem un attieksmi pret darbiniekiem. Visas pozitīvās attieksmes, kas atrodamas internetā par šo iestādi un darbu tajā, noteikti raksta iestādes administrātores (kuras starp citu ir neiedomājami daudz un nodarbojas ar to, ka tēlo aktīvo darbību- lamā darbinieces par visu, ko vien var iedomāties. ) Pēdējā kaprīze ir tāda, ka mums darbiniecēm nepārtraukti, 24 stundas jāatrodās zālē- nedrikst ne apsēsties, ne nedod dievs parunāties ar apsargu. 6 no rīta tiek...

L Liy 15.08.2009
Komentāri 25 Azarta spēles

Fēnikss Laimētava - Attieksme

Attieksme Mes ar draugiem gajam garam spelu zalie, , Feniksam, , un nolemam iejiet ieksa un mus izraidija tu lit ara no zale un loti brutali izturejas pret klienteim tie kas ienak ieksa . Pasi loti vulgari izrunajas un loti bravurigi uztsjas, kas ta (APSARGIEM ta ir saietu vieta kur var izradit savu bravuribu).Kas ta viniem vairs nav ko darit tiem miglmerkakiem un es neieteiktu tur iegriesties.

L Leila 01.05.2009
Komentāri 24 Azarta spēles

Fēnikss Laimētava -

po4emu net nadlewawih instancij proverjajuwih otda4u aparatov v igornih zavedenijah ..feniks.. v liepaje dawe so 100 latami ne her delatj , otda4i nikakoi,. ljudi gruzjat tise4ami a aparat ni4ego ne otdaet. a esli kto i priezwaet s rigi, to na4aljstvo feniksa/kopilov vladimir/ tut we ih opaivaet 4em tolko mowno. neuweli vseh mowno kupitj. ljudi kto-nibudj , podskawite kak natravitj kakuju-nibudj komisiju vedj eto bardak, naebalovka polnaja. kto priezwaet iz rigi, zahodit v zal i probuet igratj ohu...jut, wto kak eto tak ne igri net ni bonusa ni hera