Fēnikss Laimētava - man ir jautajums

drizak jautajums-vai jums ir jauni noteikumi sakara ar nodokli ko nonem no vinnesta?meitene tatjana nenem vairs no manis pilnu nodokli, saka ka puse jadod.tas sakara ar krizi?ja ta tad zinasu turpmak un paldies alforam!

E es 28.08.2009

jāņem vis nodoklis, to nodokli maksā 2 veidos, ja esi fiziska persona - tavu nodokli paņem viņi un iemaksā kā tavu nodokli, bet ja kā juridiska - tu maksā pati, turklāt, vajag pārbaudīt vid vai tev noņemtais nodoklis ir nomaksāts!!!

š šeherezade 06.09.2009

Andra, Tu laikam esi tas pats Andris, nu liecies taču mierā ar tiem nodokļiem vienreiz!!!Priecājies, ka neņem visu nodokli un cik man nojausma saka, Tev laikam ir personīgi rēķini ar minēto Tatjanu, ja reiz gribi tik ļoti sagādāt viņai nepatikšanas, ko????Eh, skaties, ka Tevi tajā Fēniksā neatšifrē, ka Tu šeit šmugulējies un tā kārtīgi pa ausīm nesadod...es tā darītu!!!

S sandris 09.09.2009

es skatos ka šehrezade ir minētās tatjanas miesasargs, tu nebaidies ka tevi atšifrēs?ir cilvēki un konkrēti fakti par so spēļu zāli!domāju ka alforam nav vajadziga tāda apkaunojoša slava!!!jau viss tiek darīīīts lai tādas lietas feniksos nenotiktu!

D daniels 11.09.2009

da, dzelzavas-51, zal otli4nij!oni tam vse ohreneli i barmenwi i ohranniki, naglejut!nalogi ihnije vsegda, 4ai toze dofiga zarabativajut, barmenwi vimanivajut!spjat konewno vse!a 4evo ih tam neuvolnjajut?vse povjazani?v tanjuhinu smenu voobwe protivno zahoditj!bil prikolnij zal, teperj pozoriwe!