AtrisinātaFēnikss Laimētava - Slikts serviss

Šonakt plkst 01:40 apmeklēju spēļuzāli Fēnikss.kad pazaudēju visu naudu, un man telefonā uzrakstīja draudzene, bāra vadītāja vārdā
Ekaterina (Raunas ielas un Kastrānes krustojums), pārtrauca saraksti , un parādīja jauno noteikumu punktu kur es nedrīkstu lietot telefonu esot blakus spēļu aparātiem. Labi, lai iet, hakeri un tā tālāk- saprotams scenārijs un uzņēmuma bažas. Pirms došanās mājup, nolēmu iedzert vēl alu.. to pasūtījis,saņēmu aizrādījumu ka pie bāra letes , es nedrīkstu atrasties. bārmene Jekaterina kura ar mani nespēja runāt valsts valodā, teica ka nevaru dzert aliņu atspiedies pret bāra letes, taču uzrādīt noteikumus nespēja! Nu gan!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arturs1999999988 27.11.2016

Sūdzība atsaukta

D Dontkillmyvibe 11.10.2016

Iekšējās kārtības noteikumi ir jāievēro, lai arī kādā iestādē Tu atrastos.
Un pie bāra tiek skaitīta nauda, tāpēc klientiem bez vajadzības (naudas maiņa, preču iegādāšanās) nav tur ko darīt. Tāpēc ir gan automāti, gan galdiņš, kur var dzert aku u.t.t

A Ainars krampiitis 08.07.2018

kas tur par kropli atrakstas ...izdzimtenis.