Fēnikss Laimētava - attieksme

Kārtējo reizi pasūdzēšos par darba apstakļiem un attieksmi pret darbiniekiem.
Visas pozitīvās attieksmes, kas atrodamas internetā par šo iestādi un darbu tajā, noteikti raksta iestādes administrātores (kuras starp citu ir neiedomājami daudz un nodarbojas ar to, ka tēlo aktīvo darbību- lamā darbinieces par visu, ko vien var iedomāties. )
Pēdējā kaprīze ir tāda, ka mums darbiniecēm nepārtraukti, 24 stundas jāatrodās zālē- nedrikst ne apsēsties, ne nedod dievs parunāties ar apsargu. 6 no rīta tiek iesūtītas pārbaudes, par kurām stāsts atsevišķs.
Droši zinu, ka bieži vien tādas "pārbaudes" rīko viena no vecākajām administrātorēm, iesūtot savu mammu. Droši vien spēle tā mamma par firmas naudu, a naudas redziet tagad starp citu pietrukst lai algas maksāt un algas pazemina.
A administrācija brauc uz inkasācijām ar 4 mašīnām 5 cilvēki- atsevišķi inkasatori, apsardzes priekšnieki, administrātores un auditori- vienā mašīnā jau tie lieli cilvēki sēdēt nevar...
Strādāju firmā jau gandrīz 5 gadus un esmu pie daudz ka pieradusi. Agrāk turējos, jo alga bija laba. Tagad vnk nav kur likties, darba taku nav cita.
Karjeras iespējas pa nullēm, cieņas nekādas, uzticības nekādas. Verdzība.

S shalle 15.08.2009

ZAJEBIS BĻEĢ JŪTU LĪDZ. NAHUJ TOS KROPĻUS. BET FEENIKSS IR ZAJEBIS 2 DIENU LAIKAA VINNEEJU 100 LS UN ŅIHUJA NEZAUDĒJU :D

Mamma 15.08.2009

Ja nemaksa algu - ej prom no turienes.

L Liy 15.08.2009

Anna- maksā. tikai saku, ka samazina. un no kurienes un uz kurieni man iet pati spriedišu. padomus šeit nemeklēju.

Mamma 15.08.2009

Ko ta cepies, verga dveesele?

S shalle 15.08.2009

liy paldies par 500 ls kurus vinneeju feeniksaa kops ar to nodarbojos un zajebiss esmu zaudeejis tikai kaadus 80 ls varbuut nu i hujova 80ls padirsu bet 500 vinneeju

Mamma 15.08.2009

Tev normali runat ar damam nemacija?

L Liy 15.08.2009

Shalle vinnēt iespēja ir, ne par to stāsts.
Anna- ko sūdzos? a kas tad šajā portālā jādar? japarada sava asprātība jebkurā veidā arī tur, kur pašai nav ko teikt?

S shalle 15.08.2009

anna..maaciija maaciija tu esi iistaa. atvaino mīļumiņ ;) bet..kr4 TAS IR PISDJEC KA VINJI SAKA KA TUR CIVEEKI VISU PAKAASH-LOHI-SPEELEET JAAIEMAACAAS UN VISS.
starp citu ja vinji samazina algas tad nah vnk neaptīrīt to spēļu zāli? nezinu vnk briivdienaa ieej kaadaa citaa feeniksaa un izdari taa ka tu vinjiem vinnee lielu naudu. kr4 pasūti nahuj vinjus (sorry-N***J) JA TU ESI IEKSAA UZNEEMUMAA gan jau var kko izdomaat taa kaa filmaa "ouceans 13"

A andra 27.08.2009

ko tad dārga sudzmane neko nestasta par tejas naudu ko nopelna, par apkraptajie klientiem reibuma stavokli un nodokli ko tie atministatori lauj nenemt bet operatores nem tapat un sev kabata?nevajag telot, lielaka dala no tadam čikstulem brauka ar labam masinam, bet ir slikti.ko tad tu gribeji neko nedarit un grabt naudu?pareiz dara jusu prieksnieki ka "čakare" jus slinkes.un ko neraksti ka jus pus nakti gulat un jus apsargiem jamodiena lai jus"pievilktos"pie letes?

L Līna 01.09.2009

Andra- varbūt Rīgas centrā ar tējas naudu arī var rēķināties, bet ne citur musu laikos. Par gulēšanu darbinieces tiek nekāvejoties atlaistas, un algas ir tādas ka par labām mašīnām nav ko runāt (ja nu tikai nav bagāts vīrs)
Ja Tu kādreiz komā tiki nelaipni apkalpota vai pat izlikta aiz durvīm un neatceries, kur nodzeri naudu, nevajag teikt, ka mēs krāpjam klientus reibumā. Un par tiem nodokļiem- ja arī ļauj nenovilkt, tad tikai tāpēc, ka programmā automātiem paskatās, ka ieguldijums ir lielāks par laimestu un nodoklis tiek atdots tikai pašam klientam (ja kāda no darbiniecēm kas Tev to stastija par tiem nodokļiem to nesaprot, tad lai iet ielas slaucīt ka prāta nav)
Ja Tu pati esi tur strādājusi un to visu darījusi, ko stāsti, tad tevi vajadzeja ne tikai atlaist bet neņemt vairs vispār nekur un nekad

S sandris 11.09.2009

laikam līna nepareizā vietā strādā, dzelzavas -51, tur var visu.gul visi gan barmenes gan apsargi un nevienu par to neatlaiž, apkrapj, pelna labi uz nodokļiem un viss viņiem tur oky.ej pamācie pie tatjanas un viss tev būs un nekas par to tev nebūs!

R Rita 20.09.2009

Njā, administrācija ir super-uper tur, lien darbinieku privātajās lietās, apruna savus darbiniekus aiz muguras kā to dara Rasa Eisa, kura NEJĒDZ par darba orgnizāciju absolūti neko - un viņas atbilde vienmēr ir :"eeeeeeee, respektīīvi, nuuuuuu... piezvani tai un tai " :D

š šeherezade 20.09.2009

Hmm, Kuldīgas Fēnikss jau vairākus mēnešus kā slēgts...:))

X xxx 18.11.2009

vis jaukākais tas, ka likumdošana liek svētkudienās strādājošajiem maksāt vairāk-ja nemaldos dubultā.tā darīja(agrāk)arī fēniks, bet nujau pusgadu par to ir piemirsts.
algas vispār tur atvelk bez nekādiem paskaidrojumiem.nu šomēnes dvacārs mazāk :D un neviens neko nezin.
100% dubultā grāmatvedība.

B bārmene 16.12.2009

Njā, es ar esmu šajā uzņēmumā apm.6 gadus...Lai arī kā būtu strādājusi un cik pienācīgi pildījusi savus tiešos darba pienākumus, nekad neesmu dzirdējusi no adminstrācijas vai darba devēja''paldies'', bet tikai pārmetumus un uzbraucienus.Tagad iet vēl trakāk:(Neapēdīsi Tu apēdīs tevi...izdzīvo stiprākais...
Man interesē viena lieta-diez, Ingrīdas kundze pa nakti labi guļ?Vis dzīvē ir kā bumerangs, labie darbi nāk atpakaļ un sliktie ar atmaksājas, vēl ar uzviju...
Meitenes turās!!!Neļaujiet sevi pazemot!!!

S shef 06.01.2010

ja padzivojat jus jau labi shos 5 gadus, pelnijat nemazak pa shtuku menesii, pirkat visu pa naliku, zeltus sapirkat tachkas, bet visam pieiet gals, un par visu ir jamaksa, bet ja kas nepatik ludzu uz vidu rakstiet zajavas, ja bus vairakas, tad gan jau kadu izdrazis no tiem bezdeljnikiem kas telo baigos stradniekus, labi ka tie Feniksi bankrote..

G gunča 16.07.2010

Mana draudzene ar strādā šajā iestādē. Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši šausmīga. Algu maksā kā kuru mēnesi, teicu lai prasa algas aprēķina lapiņas, kuras pienākas pēc likuma, bet visas meitenes baidās.
Nostrādā meitene 24h, ( nezinu kā to var jo likums to neatļauj, ) no rīta nogurusi raksta kaut kādas atskaites un gadās kautkas nepareizi pierakstās, par labojumu -100ls no algas. Vai arī pēc 24h darba inventarizācija, nepieskaitam kaut kādu tur šampi, atbrauc administratore un pasaka, ka viņai tas jānopērk un nevis caur kasi, bet nauda jādod viņai! NORMĀLI??!!
Pēc 24h darba neatnāk meitene nomainīt jo saslimusi, zvans administratorei- ko darīt?? Atbilde - nečego nje podjelatj nado robotatj!!! Cik ilgi???? 48h????

Z ZiedonisLocmelis 05.10.2010

Kas jus galigi labak nejat uz tiem atumatiem visu naudu nospelesetiee..
Nav ta vertsss..

L liene 20.01.2011

Jā, darba apstākļi ir šausmīgi, algas mazas, ar tējas naudām tagad arī švaki:(.Pret meitenēm kā pret suņiem:(-bail kko pat jautāt, bet ko darīt -tagad nekur nav spīdoši, vienu gan zinu, tiklīdz sameklēšu ko labāku, neatskatoties aiziešu, un tā būs mana laimīgākā diena!!! Un tiešām viss nāk atpakaļ-diez vai ingrīdas kundze un visas tās n-tās administratores ir dzīvē laimīgas!!!

D Diāna 18.04.2011

pati nostrādāju 4 gadus...bet kas notiek pēctam, kad aizej???
Darbu mekleju jau gadu, un pateicoties SIA "Alfor" to nav iespējams izdarīt, izdomā par Tevi nezkādas brīnumlietas un stāsta potenciālajiem darba devējiem...
Kas pa nekaunību? Neļauj cilvēkam normāli [slēpt]@