Fēnikss Laimētava - alkohols

Saulkrastu spēļu zālē ''Fenikss'' neiesaku dzert dārgo alkoholu! Ir viena bārmene, kas lej no klientu pāripalikušajiem dzērieniem atpakaļ pudelēs alkoholu, un pārdod tādu alkoholu citiem spēļu zāles klientiem!!!

S smīkņa 10.04.2013

Un kā tu to zini?

donna b 10.04.2013

Divaini klienti gan, ja iegadajas dargos dzerienus un vel kaut ko atstaj glazees...

Dannii Disaster 10.04.2013

Un kas tad skaitaas 'daargs' alkohols? Taados Feeniksos tikai urlas un bezsmadzenju radiijumi tuseejas, taapeec nedomaaju, ka tur piedaavaa '82 gada Château Margaux!

Varbuut pateiksi baarmenes vaardu? Savaadaak kaada jeega suudziibai?

Ausainītis 10.04.2013

Danii Diaster, kā tu zini ka tur urlas tusējas? Esi viena no viņu pigulētājām?

Dannii Disaster 10.04.2013

Ausainītis: haha, atkal Tu?!

Kaa es zinu? Nu, pirmkaart - reputaacija. Otrkaart - var redzeet kaadi cilveeki iet iekshaa/aaraa. Es dziivoju netaalu no viena Feeniksa - tur vakaros (pie ieejas) TAADS kontingents...

P.S. Un kaada definiicija, peec Tavaam domaam, ir terminam "pieguleetaaja"?

S smīkņa 10.04.2013

Par urlām un padibeni Dannii ir pilnīga taisnība. Cilvēks, kurš kaut minimāli draudzējas ar galvu, uz spēļu zāli neies.

Dannii Disaster 10.04.2013

Smīkņa: Jaa, un skumji ir tas, ka taadu cilveeku, diemzheel, ir diezgan daudz...

Galvenais - neparkot mashiinu pie tiem Feeniksiem! Man pazinja bija tur mashiinu uz 5 minuuteem atstaajis - urals nospeera magnetolu. Un man pashai bija gadiijies interesants variants - noparkojos pie Feeniksa ieejas (jo citur vietas nebija), un viens urla, kas tikko no turienes izliidis, ieseedaas manaa mashiinaa un neiet prom! Saka, ka nekur neies kameer es ar vinju neiedzershu! Daunis - vai neredz, ka es pie stuures?? Knapi tiku no vinja valjaa... bet saulespukju seeklas joprojaam mashiinaa meetaajas!

M Murgz 11.04.2013

Bārmeni sauc Amanda!

Nu, ir redzēts kā viņa to dara, jo viņa grib izcelties Alfor vadības acīs, ka bāra ir lieli plusi!!!

Nu tie cilvēki kas nāk galīgā pāli, neizdzer alkoholu, un aizmirst par to glāzi vispār!