www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Trauksmes signāls

Fēnikss Laimētava - Trauksmes signāls

Rīgā šodien bij nepatīkam gadijums ar spēļu zali fēniks ieslēdzās kāda avarijas sistēma 3 valodas un nekavējoties lika iet arā apsargs neko nepaskaidrojot man ar roko parāda es izeju bet bļāviens palika tajā sudā 12 ls domāju kad varēs iet apakaļ pec pāris min un skatos citus laida iekša kādus mistiskos 1 gāja iekša nebij nekāda uniformā apsargs man priekša neko nepaskaidrojot un nepasakot aizpiš durvis ciet un nepateica vai savu naudu aŗa dabut varēs vai nē apsurds .

Un nevarēju izņemt tos 12 ls + vel 20 brivnes bija un paši pirmie 3 griezieni . protams aizgāju pāest eju apakaļ fēniks vaļā un dajebu manā automāta 0000000000.

R

Nandia 01.11.2012

Kaunējies būtu! No tavas mutes nāk ārā mēsli - katrā teikumā rupjība un neaudzinātība! Un tavas rokas spēj tikai spiest pogu automātā! Fizisku un lietderīgu darbu neesi mēģinājis meklēt vai strādāt.
LIELISKI!!! KAUT VISI AUTOMĀTI RĪTU NOST NAUDU - nav ko spēlet azartspēles! Neredzu šeit nekādas 'sūdzības' iemeslu - Tu paņēmi un pats aizgāji 'paēst' :))) Nevajadzēja nekur iet - varēji mierīgi gaidīt, kad tevi pielaidīs pie sava automāta !!! Tevis nebija - tu palaidi vējā savus 12ls!
Un pasaki labāk, paldies, ka neskatoties uz trauksmes signālu tevi neatstaja tur sēdēt - vot ko tad teiktu tu un tavi tuvinieki, ja izdzirdot trauksmes signālu apsargi teiktu, ka droši vari sēdēt un pofig uz trauksmi un tas Fēniks uzietu gaisā! Vot tad atkal Fēniksa darbinieki būtu vainīgi?!?!
1) Nevajag iet prom un kaut kur ēst vai gulēt, kamēr zini, ka tava nauda vai lietas var nonakt citu rokās, kad pats neesi blakus.
2) Nav ko vainot tos, kas dara savu darbu ...