Fēnikss Laimētava - Pieredze

Sanāca aiziet uz spēļu zāli trešdien, strādāja jauns apsargs, tāds tontoniņš un Tatjana, palasīju ko cilvēki par viņu raksta, tieši ta atī bija divas reizes meitene iebāza labu piķi kabatā, nekādi nodokļi, puse nodokļa Tatjanai! Tāda nepatīkama meitene!
Dzelzavas-51

K

Z zuabs 18.09.2009

ko?

X xxx 21.09.2009

juus uz speelju zaali ejat speeleet vai noveerot ko personaals tur dara?kaada jums raznjica, vai tatjanai pus nodokli samaksaat vai pilnu nodokli valstij?peeksnji visi tik godiigi palikushi, pilniigi riebjas...

K kellija 22.09.2009

man tiešām riebjās ka tādi cilvēki kā tanja vispār strādā šinī nozarē.mēs visi pelnam naudu, bet ja viņa to dara tādā bezkaunīgā veidā tad vienkārši skatīties uz to nevar.ja nav dievs devis saprātu lai to izdarītu tehniski skaisti tad jāstrādā citur!sv etdien atkal nācās noskatīties cik tizli, bezkaunīgi un neprofisionāli strādā tatjana, naudu zagt viņa māk, bet savus tiešos pienākumus pildīt galīgi ir aizmirsusi kā to dara!

L Lisijs 26.09.2009

ko juus apdirshat operatori Tatjanu.man un daudziem klientiem patiik kaa vinja straadaa.cik es esmu iegaajis shajaa zaalee, vienmeer meitenes ir bijushas laipnas un atsauciigas. un katrs normaals klients atstaaj tejas naudu no laimesta.!!!

š šeherezade 26.09.2009

Jāāāā, kādam vai kādai ir riktīgs zobs uz Tatjanu----domāju, ka tā ir tradicionālā latviešu skaudība, nekas cits...Man gan ir vienalga, lai taču ņem tā Tatjana, ja prot!!!
P.s.Kellijai laikam nav ko darīt, ja var visu laiku tupēt Fēniksā un vērot Tatjanas darbības, ej mācīties vai strādāt un neskaiti naudu cita makā!!!

K kellija 27.09.2009

šehrezade un lisijs!vai esat tupi vai vispār neko nesaprotat dzīvē.apskaudt tatjanu-sviests!viņa ir nekāda!viņa māna Zuzānu un citus!

A alina 28.09.2009

to4no, wehrezada i lisij i jestj tanja!TANJA!prekrati etot bred pro sebja pisatj, i takimi sposobami denjgi delatj!vedj administracija v kurse tvoih grjaznih del i ZUZAN dolgo eto terpetj nebudet, jesle konewno ti nezapla4ew naturoi, kak ti uze privikla eto delatj!

š šeherezade 28.09.2009

Hi, hi, hi...es esot Tanja un Lisijs, nu tas nu gan ir jautri, dzirdi, Pufiņ????:)))Da nav man nekāda sakara ar šiem abiem personāžiem, esmu tikai vērotājs no malas, kas izsaka savu viedokli un viss, domājiet, ko gribat!!!:))))
p.s...Tanja, zaplati naturoi, kak ti eto privikla delatj un rabotai daļše!!!Salut!!!:D

A alina 29.09.2009

vsjo pravilno, Tanja zaplati naturoi...i budew jewo dolgo tak rabotatj!ha, ha, ha!ja tak dolgo nabljudaju za etim vsem kowmarom wto tvoritsa v zale i v internete, kak dolgo alfor budet stiditsa za Tanju?

P pohujadievs 27.01.2010

NO AZARTSPĒLĒM NODOKĻI IET VALSTIJ. A ŠĪ PĪZDA IEBĀŽ SEV PEŽĀ TO NAUDU. VISIEM POHUJ? MAN IT KĀ ARĪ-KĀ NEKĀ ESMU POHUJA DIEVS BET KAD PADOMĀ CIK CILVĒKI FĒNIKSĀ SAVU NAUDU VNK PADIRŠ TAD TAGAD KAD IR PADIRSTI 1000 LS PIEMĒRAM TAD TAGAD KAD VINNĒJU 5000 LS MAN IR JĀATDOD KĀDS 1000 ALFORAM??? TIP DZERAMNAUDA? ŅI-HU-JA! DZIRDAT? ŅIHUJA! TĀ IR KKĀDA HUJŅA BĻATJ! NAHUJ...VISIEM BUUTU JAASPEELEE FEENIKSAA UN JAAVINNEE MOZ TAD TIE JOBANIJI VRODI..OLAINIE PEŽĒVATI IZPUTĒTU!!! SUKAS NAHUJ