Fēnikss Laimētava - Attieksme

Mes ar draugiem gajam garam spelu zalie, , Feniksam, , un nolemam iejiet ieksa un mus izraidija tu lit ara no zale un loti brutali izturejas pret klienteim tie kas ienak ieksa . Pasi loti vulgari izrunajas un loti bravurigi uztsjas, kas ta (APSARGIEM ta ir saietu vieta kur var izradit savu bravuribu).Kas ta viniem vairs nav ko darit tiem miglmerkakiem un es neieteiktu tur iegriesties.

U uh 01.05.2009

Nu nu pastāsti sīkāk, kas notika starp ieešanu un izmešanu, ja reiz notika šī brutalitāte?

L Līga 01.05.2009

Viņi uztraucās par Jūsu naudiņu, lai nenospēlētu. Rupjība, ietaupīja Jūsu zaudējumu.

A Anda 01.05.2009

Varbūt arī gribējāt pačurāt?:D

I Inese 02.05.2009

Pie reizes arī pakakāt! :D

B Beril 02.05.2009

tu pat rakstiit isti nemaki...
Es Feniksu regulari apmekleju, draudzenes strada par barmenem... tadus ka Jus, kas isti nezina, kas ir jadara, jasviez araa.. vai nu speelee, vai sedi un dzer... vienigie kresli ir pie automatiem un bara.. tatad tev kaut kas ir jadara.. nevis japastaigajas vai jacuraa!
Apsargi ir labi!

L lieniite 02.05.2009

Leila, Tu raksti kā totāla analfabēte!!!Bāc, kā besī ārā šitie stulbenīši, kas visu raksta vienā lielā, garā teikumā un absolūti nepārvalda latviešu valodas pareizrakstību!!!Un vēl sūdzās!!!

I Imants 02.05.2009

labi vien ir ka izmeta, ja nav kur naudu likt varu iedot savu tel. nr...

L Liene 07.05.2009

varbut vini nevareja apstiprinat savu pilngadibu, ja mums, darbiniekiem rodas shaubas par personas pilngadibu un personai nav personas apliecinosh dokuments(tikai pase vai tiesibas) mes nedrikstam laist ieksha zaalee.kaa ari stipraa alkoholiskaa vai narkotiskaa reibumaa.

2 2pac 07.05.2009

zajebis nah es vienmeer paspeeleeju savu naudu tur? a? bļaģ man liekaas ka tur taks kkas arii jaavinne??

J jo 07.05.2009

"zajebis" a nafig tev vispar spelet??? maz pelni? atrodi tadu darbu kur pelnisi vairak!!! neesi spejigs atrast pats vainigs:D:P

S shalle 23.08.2009

BĻAĢJ NAHUJ KROPLI NEAPDIRS TUPAKU MAN POHUJ KA VINJS MIRIS :D (JAA ES TO KROPLI NOSAAVU) KR4 FEENIKSS TOCNA IR PAJEBAL AHUJENNA BĻAĢJ VISMAZ KKO VAREEJA ATDOT A NAHUJ TIK SPEELEEJU BOOK OF RA UN ŅIHUJA NAVA...

D dex 07.02.2010

Tagad ir atvērusies laba spēļu zāle intrenetā kurā var spēlēt par brīvu un mājās. Spēles tās pašas kas fēniksā pat vairāk. +5 šīs vietnes veidotājam :) www.casinogames.lv

G greidis 07.02.2010

www.casinogames.lv

Z Zane12 18.03.2010

Ārprāts, paldies Dievam, ka izmeta tos apmeklētājus ārā.
Tad jau tikpat labi atdodiet naudu jebkuram uz ielas, jo tas tak ir garantēts zaudējums.
Ja garlaicīga dzīve, uzspēlējiet superbingo un sestdienās salīdziniet cipariņus.
kāds prieks atdod savu naudu?

B Burbulis 18.03.2010

Greidis Labu variantu ieteici, Tagad pat ārā no mājām nav jāiet lai uzgriestu kādu atomātu, , Pat rus versija ir rus.casinogames.lv Pa visu vakaru un pus nakti nospēlēju nieka 3ls +10 saita veidotājam.

B BM 18.03.2010

Labi, ka tikai izmeta. Es tādu gudrinieci vēl izdrāztu riktīgi!

I irina 18.05.2011

17 maja zawli v feniks na perekrestke raunas i kastranes...kupili piva.sidim, igraem...cerez vremja zakazivaem ewce banocku piva i cto mi sliwim v otvet:-gde vaw bokal...otvecaem cto tot ewce polon...nam v otvet letit:-dopjete togda nalju ...ne...ja ponimaju kogda polnij zal...no samoe smewnoe cto na tot moment bil odin posetitelj i nas dvoe...cto eto...xamstvo ili lenj...sprawivaetsja zacem ej(Olge)xoditj togda na rabotu...ja ej mjagko objasnjaju cto eto ejo rabota i ne vazhno skoljko mi piva zakazhem...rezuljt;nam ne dali ni bokala ni piva...(vbanke)polucaetsja ti plati a ne poluciw...xotelosj bi ctob rukovodstvo prisluwalosj i mozhet objasnilo devuwke cto voobwe v ejo objazannosti vxodit...na moj vzgljad v pervuju oceredj uvazhenie k klientu!!!vot na teike v fenikse super obsluzhivanie!!!ocenj poradovali...

M marite 19.05.2011

arite

M marite 19.05.2011

marite

A alex 10.06.2011

Я полностью с ним согласен, что вам соплякам смазливым там делать нечего.