Fēnikss Laimētava - Attieksme

Mes ar draugiem gajam garam spelu zalie, , Feniksam, , un nolemam iejiet ieksa un mus izraidija tu lit ara no zale un loti brutali izturejas pret klienteim tie kas ienak ieksa . Pasi loti vulgari izrunajas un loti bravurigi uztsjas, kas ta (APSARGIEM ta ir saietu vieta kur var izradit savu bravuribu).Kas ta viniem vairs nav ko darit tiem miglmerkakiem un es neieteiktu tur iegriesties.

A alex 10.06.2011

Ja polnostju s oxrannikom soglasen chto vam soplakam smazlivim tam delatj nechego

M [email protected] 23.10.2011

jā mani ari ir izmetuši arā kā tika beidzās nauda, bezmazvai ar varu... butu jau pats izgajis, es citiem ieteiktu tur neiegriesties, sausmiga vieta, ari aparati ir noreguleti apkrapt

V valdeens 12.08.2015

nekad nespelejat feniks.lv online lielaka krapsana mana muza

V Vikamika 13.08.2016

Fenikss bauskā un Latvijā strādā ar negodigu taktiku. Aparati visā latvijā ir saslēgti onlainā un no centra tiek ietekmēts, kurā pilsētā un kurā aparātā būs laimests. VAR LIKT IEKŠĀ , CIK GRIBI, TĀPAT NEKAS NEBŪS, JA TAS NEBŪS IEPROGRAMMĒTS NO CENTRA. SPĒLE VAIRS NAV SPĒLE - TAGAD TĀ IR KRĀPŠANA VISĀ TERITORIJĀ