www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava bārmene apkrāpj uzņēmumu un valsti

Fēnikss Laimētava - bārmene apkrāpj uzņēmumu un valsti

cik jauki jau kuro reizi noskatos ka bārmene Tatjana apkrāpj sia alfor un latvijas valsti!šīs jaunkundzes maiņās nodokļi no laimmestiem valstij gan nnnnnetiek maksāti, bet viņas makam gan!vienmēr ir viens teksts-sia alfor administrācija atļāva jums izmaksāt laimestu bez nodokļa ieturēšanas, bet puse no iespejamā nodokļa jums jāsamaksā man par pūlēm un tehnikim par to ka viņš"pareizi"sagrozīs aparātu!un vai tā nav krāpšana?man nekas tai meitenītei nav jāmaksā!ja es nemaksāju valstij nodokli tad vēlos saņemt savu vinnestu pilnībā.cik atstāt vai neatstat tējas naudu būs manā ziņā, nevis no manis to tejas naudu izspiedīs!administrācija!iesaku jums pievērst lielāku uzmanību šai zālei un šai meitenei Tatjanai, kā arī video novērošanas kameram!!!

š šeherezade 06.09.2009

Andri, Tu esi totāls duraks, kāda Tev starpība, kurš to nodokli kabatā iebāž???Maksājot oficiālo azartspēļu nodokli 25%, Tev no 1000ls paliks 750ls pašam, bet ja Tatjanai ļausi nopelnīt, tad viņa paņem tikai pusi no 25%, tātad 125 paliek Tev ...kas Tev žēl????Jebkurā gadijumā Tu no zāles neiziesi bez nodokļa nomaksas...Nūģis Tu esi!!!

. ....kl 06.09.2009

Točs nūģis!!! Baigi taisnīgais atradies.

A Aman 06.09.2009

Tads lohs, man pienemsim prieks, ka valstij netiek maksati nodokliiii un kadam sleseram vai kalviitim pa to tiek nopirkts jauns uzvalks :DD
un vispar taa ir pilniigi visas mazajaas spelu izklaides vietaas ! Vins ir pilniigs LOL

K Ketrina 07.09.2009

Pikerītu visiem
Pilnīgs IDIOTS Tu esi!
Vārda visstiešākajā nozīmē!

S Shadowbird 08.09.2009

Pareiza attieksme pilnīgi nepareizajā valstī. Ar Tatjanu vismaz ir cerība, ka viņa kādu daļiņu kādreiz noziedos kādai labdarībai vai slimnīcai, atšķirībā no valsts.

P pufa 08.09.2009

Nūģis, skopulis, politiķu roklaiža!

I Ilze 08.09.2009

Nu tiešām! Būtu priecājies par to nevis te sūdzējies... Gribi šai stulbajai valstij vēl nodokļus maksāt???

S sandris 09.09.2009

tatjanu prom-kraapniece un padauza.nemaksaasim taadaam neko, pietiek citu jauku sieviesu.taada uzmaaksanaas un uzbaaziiba jau pieriebusies!

D daniels 11.09.2009

nu kuda vi gonite?vi shodite poobwaitesj s etoi tatjanoi, mozno ostatsa i bez deneg i bez wtanov!srah bozij wto tvorit!kagda jejo uberut?normalnij zal!auuuuuuuuuuuuuuu alfor-usliwte!

S Svetlana 13.09.2009

Puisīt, bet kur tad tu mucā audzis?Maksā tak to nodokli un pieprasi kases ieņēmuma orderi, pēc tam aizej uz VID un pārbaudi vai par tevi ir iemaksāts IIN!!!
Un civilizētā vidē tējas nauda ir pats par sevi saprotama štelle! Es arī strādāju Feniksā un vienā maiņā nopelnu otru algu, ne jau izspiežot no klienta, bet paši atstāj! ko es vainīga, ka tik sasodīti feina meitene!

E edgarsb 13.09.2009

vo cirvis, pizeccc:):)

K kellija 18.09.2009

svetlana, nedzen sviestu.visas jus uz nodokliem varaties, esi tu feina vai tizla normali veči vienmēr tejas naudu atstas, un kura tad ir tada zale kur otru algu pelni pa sutku?nu alga tev maza varetu but ka šad tad gadās!

š šeherezade 18.09.2009

Lai jau vārās uz nodokļiem, ja māk...kas māk, tam nāk un nav ko skaust!!!

R Rita 20.09.2009

HAHAHAHA kur redzeets, ka shitaadas Taņas labdarībai ziedotu savas"suuri un grūti" izkrāptās "dzeramnaudas" KAUNS ZUZĀNAM par tādiem darbiniekiem!

A Aleksandrs 27.09.2009

Es te nedaudz palasiju tos komentārus... man tāda sajuta ka cilvēkiem vispār nav ko darīt ka tikai apskaust un aprunāt citus. Sandris vispār nesapratu par ko runā, pie kā tur "padauza" ja runa iet par nodokļiem??? Bet Danielam gribētos pateikt, ka meitene vai nu ir ļoti skaista vai nu māk labi strādāt, ja viņa prot ar sarunām aizturēt klientu kāmēr viņam visa nauda nebeigsies! :-) Noteikti aiziešu uz to zāli un parunāšu ar to Tatjanu, nu ļoti ieintreģējāt!

š šeherezade 27.09.2009

Pareizi Aleksandr, aizej izlūkot un pastāsti, kas tur slēpjas...Domāju, ka zem šitiem andriem, sandriem un pārējiem mošķiem slēpjas skaudīgas un nenovīdigas bābiņas, kuras cenšas šo Tatjanu nomelnot...

A alina 28.09.2009

da aleksandr shodi v etot zal i posmotri na eto zavislivoje, tupoje sozdanije!i deneg po bolwe vozmi wtob tam ostavitj i tane za uslugi zaplatitj!ja tak smotrju wto lisij i wehrezada i jestj sama tanja!

м Марк 30.09.2009

За свои слова полностью отвечаю! Большинство клиентов в этом зале, знаю лично и поимённо. Все которые здесь пишут гадости про Татьяну, есть один и тот же человек. Кто такие Сандрис, Даниел, Алина??? Вы что в этом зале, в толчке, в бумагу замотаны или, как тараканы в полу прячетесь, что вас никто не знает и не видит? Замечу НИКТО!!!

A alina 02.10.2009

nu mark ploho smotrite!za4em mne predstavljatsa jesle vstre4ajemsja svami po4ti kazdij denj!i vse menja videli i horowo znajut!wto ze vi tak etu gadinu zawiwaete?4em to jei objazanni?ZUZANU nadojest vsjo eto poverjte!lu4we rabotaite horowo na dorogah, a nehodite po igrovim zalam!

E esss 09.10.2009

alina! a davaj ka vstretimsja s toboju 14.10.09 tam zhe na dzelzavas 51! o4enj xotelosj bi posmotretj na tebja kto ti tokaja i 4to ti iz sebja vozomnila! mogu skozatj 4to vsem interestno poslu6atj tvoe mnenie na javu! tebe 4to - sovestj nepozvoljaet tatjane vsjo v glaza viskozatj ili boi6sja otvetitj za svoj gniloj bazar!???? ja znaju vesj kolektiv - kolektiv prosto otli4nij, klientov tozhe znaju i v lico, i po imenam. prisoedenjajusj k komentariju Marka na64et togo, 4to tokie klienti kak Danila, Alina, ... v zal nexodjat! u bolj6enstva padajut podozrenie na zhinu oxranika Aleksandra! pora, dorogu6a, razkrivatsja!