www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava bārmene apkrāpj uzņēmumu un valsti

Fēnikss Laimētava - bārmene apkrāpj uzņēmumu un valsti

cik jauki jau kuro reizi noskatos ka bārmene Tatjana apkrāpj sia alfor un latvijas valsti!šīs jaunkundzes maiņās nodokļi no laimmestiem valstij gan nnnnnetiek maksāti, bet viņas makam gan!vienmēr ir viens teksts-sia alfor administrācija atļāva jums izmaksāt laimestu bez nodokļa ieturēšanas, bet puse no iespejamā nodokļa jums jāsamaksā man par pūlēm un tehnikim par to ka viņš"pareizi"sagrozīs aparātu!un vai tā nav krāpšana?man nekas tai meitenītei nav jāmaksā!ja es nemaksāju valstij nodokli tad vēlos saņemt savu vinnestu pilnībā.cik atstāt vai neatstat tējas naudu būs manā ziņā, nevis no manis to tejas naudu izspiedīs!administrācija!iesaku jums pievērst lielāku uzmanību šai zālei un šai meitenei Tatjanai, kā arī video novērošanas kameram!!!

A alina 13.10.2009

a wto ze Esss nepredstavilsja?i ja nebudu.pridu v zal i budu obwatsa s tanei i drugimi klientami, budet opjatj eta tema podnimatsa, ne tolko ja s4itaju wto tanja izmenilasj v hudwuju storonu.aleksandra kotorij bivwij ja znaju a zenu net.mozet ona wto i piwet, no sudj to ne v etom!tane nado perestatj zaciklivatsa na denjgah!poka u tani v finansah i li4noi zizni krizis lu4we ne budet!

A alina 13.10.2009

ti nepredstavilsja Esss!nu i ja ne budu.skolko ze mozno s tanei govoritj na etu temu.poka u nejo krizis v li4nom i v bablah ona neizmenitsa i budet zaciklivatsa na denjgah!aleksandra kotorij bivwij ja znaju jevo zenu net.mozet ona i wto to piwet.

B Beril 21.11.2009

23% nāk nost!

J Julija 04.01.2010

Андрис-ты явно ИДИОТ!!! вы сами себе хуже делаете!!!теперь будете государству 26% от выйграша платить!!! и без всяких ДОГОВОРИМСЯ!! сами себе хуже делаете когда всякую не нужную информацию сюда пишыте!!!...думай что делаешь!!!потом же сам будешь скулить-давайте договоримся...а тебе ответят-НАЛОГГГГ!!!