www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Pakalpojumu kvalitāte

Fēnikss Laimētava - Pakalpojumu kvalitāte

Gribētos, lai citi "neiekrīt", izvēloties par sava ceļojuma organizatoru firmu "Fenikss".
Sadomājām šovasar aizbraukt uz Franciju ar autobusu - tas bija pilnīgs sviests!! Gide Marija sniedza visai nejēdzīgu informāciju (latviešu valoda viņai sagādā zināmas grūtības), programma bija nepārdomāta - nu nav vērts braukt n-tos kilometrus, lai pēc tam 45 minūtes apskatītu Luksemburgu vai Antverpeni (tieši tuk daudz laika bija atvēlēts šo pilsētu apskatei). Iespaids par gidi - aprobežota un augstprātīga.
Jā, un tad vēl tā kolektīvā biļešu iegāde - piemēram, pērkot biļeti pieaugušajam tā maksā EUR 9, -, grupai - EUR 7, - vienam cilvēkam, bet no mums ceļojuma sākumā tika iekasēti EUR 12, - no cilvēka (lai būtu lētāk?? un ātrāk). Neslikts bizness - peļna EUR 5, - no cilvēka. Jā, un tad vēl bija jāpiemaksā par brokastīm (kaut gan tas bija iekļauts programmā).
Bet tas vēl būtu sīkums, salīdzinājumā ar pēdējo viesnīcu Polijā (Paradise). Kaut ko tādu vēl nebija nācies redzēt!! Daļai grupas tika iedalīti- piesmakuši numuriņi pagrabstāvā, briesmīga un smirdīga gultasveļa, lietotas ziepes dušās - tauta bija šokā!
UZMANIETIES no tūrisma firmas FENIKSS!! (Jā, ceļojumi tiek pārdoti arī caur citām aģentūrām).

I

R raivis 25.08.2011

Var braukt, tikai ar vadošajām, tūrisma firmām.

E Es 26.08.2011

"Paradīze" tranzītam ir absolūti ok! Ar citu firmu braucot tieši pagrabstāvā pirms mēneša dzīvoju. Par lētām naudām ir muļķīgi cerēt uz 5* viesnīcām.
Bet par 45 min. Antverpenē un Luksemburgā - varu ieteikt pirms brauciena programmu izlasīt un dienā plānotos attālumus sarēķināt. Tad nebūs veltas cerības uz neiespējamām apskates vietām... Nu nav reāli izbraukt no Polijas viesnīcas, aizbraukt pāri Vācijai līdz Antverpenei, to apskatīt un vēl nakšņot Francijā.

A aigars 10.09.2011

Gribētos brīdinat visus ar Feniksu braucējus!!!Ja jums brauciens paredzēts ar viņu autobusu Mersedes Benz GZ 1527, varat sākt uztraukties!Cerēto galamērķi varat arī nesasniegt!Mums braucienā augusta mēneī uz Azūra krastu šis *braucamrīks* Alpos gandrīz aizdegās (pazaudējām pāris stundas)!!! Tad vēl gandrīz 40grādu temperatūrā kondicionieris beidzās reizes trīs un salabots tika vienīgi pateicoties grupa esošajam speciālistam šajā jomā (šoferi N E K O!!!)

T ToAigars 10.09.2011

Nav jau vairs padomjlaiki, kad šoferim bija pa dienu jābrauc, bet pa naktīm jālabo autiņi! Tagad ir sertificētas firmas, kuras atbrauc pēc izsaukuma un viss notiek! Cita lieta, ja tas autiņš ir tik sagrabējis, ka tur nav ko taisīt-pa taisno lūžņos! Bet tā jau ir saimnieka-kapeikpisēja vaina, kurš uz tādu lohu rēķina, kā tu, taisa piķi.