Fenikss Casino - Krāpšanas

Nevienam neiesaku, krapniecība, spēles pilnīgi neko nedod, par bonusiem vispār krāpšana.
Reklamē ka jauniem klientiem 100 eiro bonus un bezriska spēles, reģistrējos, ieliku 50 eiro izmēģināju daudz visādas spēles pat nevienu bonusu neiedeva, ieliku vel 50 eiro un brīnums Book Of Ra pa 50 centiem likme dabūju bonusspeli 14 eiro:) ) ) ) un tas bija vis.
Gaidu kad būs tie 100 eiro bonusa un bezriska spēles, izrādās bonus ir sadalīts pa 10 eiro, un lai dabūt 10 eiro jānospēlē 1000 eiro:) ) ) ) ) ) )
tad labāk spēlēt ārzemju saitus, tur bonusi reālie un spēles dod daudz labāk.

20.02.2024

U

L Lt konts 20.02.2024

Visi Latvijas casino ir krapšanas shema, neko nevar vinet un normali uzspelet.
Tapec visi spele arzemju casino, pameiģini vavada vai lucki tur atdeve ir normala un keshback ari 10% no iegulditas summas

G Gonzo23 20.02.2024

Cik legit ir spēlēt ārzemju lapās?

A agents0077 20.02.2024

Atkarīgajiem atkarīgo problēmas .. pats vainīgs .

B barmaleikin 20.02.2024

Kāpēc jūs joprojām kaut ko gaidāt? Tev ir ložmetējs un Kalašņikova triecienšautene!..Iesaku naudu nezaudēt, bet pārskaitīt uz Ukrainas palīdzības fondu! Bet ja esi Latvijas patriots, tad iemaksā savus ikmēneša ienākumus šajā fondā!