Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Sveiki. Gribēju pajautāt vai tas ir normāli ka darbinieki aiziet gulēt darba laikā un tad pazūd uz stundu un vairāk. ! Jāstāv pie Letes un jāmēģina sabļaut bārmene. Tad viņa iznāk neizgulejusies un kašķīgi. Un vispār dažas barmenes darba laika atrodas alkohola reibumā nav bieži bet laiku pa laikam ir atbrauc vainu neizgulejušas dzērumu vai vēl dzēruši katrā gadījumā smaka nav patīkama! Patstāvīgi telefons rokās. Tad sēž ar "taipanu " un savu apsargu apspriež spēlētājus kad pienāk kaut ko pajautāt nu tik neapmierināti apkalpo. Ja nepatīk darbs tad vajadzētu mainīt citu. Cik ilgi klientiem ir jācieš šitāda attieksme. Apsargs viens arī bieži atrodas alkohola reibumā. Laikam ar bārmeni kopā ierauj! Cerams izskatīsiet sūdzību un ņemsiet vērā!

05.03.2023

Papildināts 1.2.3.4.5.6 05.03.2023

Siguldas fenikss

Good Intentions 05.03.2023

Ņemot vēra maiņas ilgumu, tad normāli, bet nenormāli ir stučīt! Guļ, telefons rokā, runā ar apsargu, ko tu vispār tur atnāci darīt?

Good Intentions 05.03.2023

Domā, ka vadība nezin, ka guļ?

G Gonzo23 05.03.2023

Tad jau jāiet uz Klondaiku ne?