www.sudzibas.lv Ieskaties.lv Melo cilvēkiem acīs skatoties!

Ieskaties.lv - Melo cilvēkiem acīs skatoties!

Melo cilvēkiem acīs skatoties!

Tik negodīgus pārdevējus vēl neesmu redzējusi!
Pērku vīram binokli, bet man saka, ka šāds ir slikts, nekam neder un nav pieejams, jo ražots Ķīnā!

Tas nekas, ka vīrs un viņu mednieku kolektīvs, šīs lietas jau sen ir pārbaudījis!

Nopirku pie oficiālā pārstāvja!

Nekad vairs neiešu pie tiem meļiem un neiesaku citiem!

I

I ieskaties.lv 06.07.2016

Sudzibu ievietojis bijushais ieskaties.lv darbinieks Ilvars Štāls, kurš apzaga biroja telpas.

I Ieskaties.lv administrācija Pārstāvja atbilde 06.07.2016

Sūdzību uzskatām par nepamatotu, jo šāda persona pie mums nekad nav griezusies un nekad nav pasūtījusi preci. Uzskatām, ka sūdzību ir ievietojis mūsu bijušais darbinieks (Ilvars Štāls), kuram tika uzteiktas darba tiesiskās attiecības sakarā ar to ka viņš nokopēja vienu no mūsu portāliem un uz tā bāzes izveidoja Levenhuk Baltic. Jāatzīmē, ka šis nav pirmais gadījums kad šī persona cenšas apmelot mūsu uzņēmumu un produkciju. Tomēr, ja tiešām šāda persona eksistē un ir neapmierināta ar produkciju vai klientu konsultāciju, lai tā sazinās ar mums personīgi un mēs noteikti vēsīsim to labu, jo augsts servisa līmenis un reputācija ir viena no mūsu uzņēmuma vadlīnijām.

I Ina.terēze 06.07.2016

Neatļaušos piekrist!

J Jānis Kokins 24.11.2020
Pateicība

Kārtējo reizi, pēc Viestura ieteikumiem, iegādājos nakts tēmēkli pulsar digisight. Super tehnika. Ļoti detalizēts attēls, ļoti precīzi piešaujams, pateicoties klikšķa soļa izmaiņai atkarībā no zoom lieluma. Par servisu neuztraucos, jo Viesturs ļoti pretimnākošs, kādreiz nopirkto termokameru pulsar xd38 ar maziņu defektu, Viesturs uzreiz samainīja pret citu. Kamerai jau pieci gadi un kalpo ideāli. Palīdzēja nogādāt pie dīleriem uz remontu manu veco nakts tēmēkļi pulsar n770a, kaut arī tēmēkļi biju pircis citā, nepareizā vietā. Pateicos!

S Sudzibas.lv Admin 24.11.2020