www.sudzibas.lv Acteks V Algas pilna neizmaksā

Acteks V - Algas pilna neizmaksā

Vēlos uzzināt citu darbinieku un zinošu cilvēku viedokli par turpmāk rakstīto. Jau labu laiku strādāju apsardzes firmā "acteks v" par apsargu, kas sniedz savus pakalpojumus citai firmai. Saņemot algu pamanīju, ka trūkst daļas summas, jautājot darba devējam, kur tā naudiņa paliekot, viņš atbildējis, ka tā tiek novilkta par atpūtas laiku darba vietā, kas ir 4x15 minūtes un par nakts stundas tarifa likmi, kopā 1h. Darba laiks no plkst. 19.00 - 08.00. Darba vietu pārtraukumos pamest nedrīkstu, atpūta jāveic darba vietā. Jautājums, pēc kāda darba likuma darba devējs vadās, izrēķinot 1h no darba laika, pie tam, no nakts darba laika. Saprastu, ka drīkstu aiziet uz mājām un to 1h pagulēt, tad jā, drīkst atrēķināt no darba laika atpūtas laiku. Vēl jautājums: vai nepienākas vismaz 30 min atpūtas laiks pēc 4h darba, ja mans darba laiks pārsniedz 6h, tas ir, 13h no vietas? Kā arī algas lapiņas netiek izsniegtas, jau pēc vairākkārtējiem lūgumiem izsniegt, darba devējs aizbildinoties ar to, ka viņam nav tādas programmas, kas to var aprēķināt. Tālāk teicu, lai uzraksta vienkārši ar roku uz lapiņas, lai izrēķinot uz kalkulatora, bet tā arī nekas nav saņemts. Vai kāda institūcija šo vispār uzrauga? Kā arī darba līgumā atrunāts, ka esot darba forma, kura vēl arvien nav izsniegta, tādēļ jālieto personīgās drēbes un apavi. Esmu lasījis par to, ka man esot tiesības darba uz veselīgu darba vidi, par ko nevar teikt spēļu zālē, kur daudzi smēķē, kurā man jāstrādā, kura nav nodalīta atsevišķi. Vai ir kādam ko teikt par iepriekš izlasīto, paldies!

Работяга 12.11.2017

Neko nevar ieteikt jo darba devejs karalis musu valstij.. 13st nevar stradat, dienas laiks 24 st.. ja jus stradajat 12 st tad 4 st parnes uz citu nedelu lai nebutu parstradasanas jo darba nedela nevar parsniegt 40st.. ja vini to laiku parnes uz citu nedelu ta ta nevar parsniegt kopeju laiku par menesi.. tad ja jums darba menesis 40×4 =160 un jums lielak par ta laiku tad viniem jaapmaksa to dubulta, ja tas ir nakts maina no22-6 tad tapat.. ja taja ir svetku dienas un parstradasana tad triskarsi..

A Apsargs 12.11.2017

Darba grafiks 2 naktis strādā, 4 brīvas, pārstrādes nav.

Работяга 12.11.2017

Lapinus iedod gramatvedis nevis darba devejs.. ja jums darbadevejs resns ar cigari mute un nav smadzenu tad vinam vispar nau ko jautat..

podolansmaksims1 02.11.2023

Sita firma suds.Es stradaju sita firma pie Valdis,vins ir viltis un krapnieks nestradat sita firma viss par.Bez naudas busiet