LV RU
www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Dr.Beinerta paviršiba un vienaldzība noveda pie manas kaķenītes bojā ejas

Dr. Beinerts - Dr.Beinerta paviršiba un vienaldzība noveda pie manas kaķenītes bojā ejas

2018. Gada 7. Aprīlī no rīta aizvedu savu kaķenīti uz Dr. Beinerta Klīniku, jo naktī kaķenīte vēma.
Viņu apskatīja dr. Beinerts, kaķenītei i/v ievadīja šķīdumu, medikamentus. Iedeva kontrastvielu 3x perorāli ar 15 min intervālu un tūlīt izdarīja rentgenogrammu. Dr. Beinerts mani pasauca un teica, ka kaķenīte jāoperē, jo kontrastviela no kuņģa tek tikai mazā straumītē, kaut kas kuņgī esot nosprostojies. Gribēju teikt, lai pavēro kaķenīti, un uzreiz neoperē, bet nodomāju - vetārsts taču labāk zina, kaķenīte garspalvaina, varbūt spalvas... Tikai pateicu-lūdzu izglābiet viņu... Man iedeva parakstīt piekrišanas dokumentu operācijai un narkozei un teica, lai piezvanu pēcpusdienā. Pēcpusdienā piezvanīju un dakteris man teica-nekāda nosprostojuma nebija, atgriezām un aizšuvām, laikam pankreatīts, jūs viņu varat ņemt mājās, viņai stacionārs nav vajadzīgs... Lūdzos, lai atstāj viņu līdz rītam, teicu uzlieciet sistēmu, iedodiet zāles.. Nākamajā rītā man piezvanīja no klīnikas - kaķenīte esot mirusi.. Lai braucot pie dr. Beinerta... Jautāju dr. Beinertam - kādas bija asins analīzes, pankreatītu neārstē ar operāciju, viņš atbildēja - asinis analīzēm stāv, ja vēlaties varam, veikt asins analīzes... Ja būtu veiktas asins analīzes, varbūt tas palīdzētu noteikt pareizu diagnozi... Sapratu, ka galvenais dr. Beinertam ir iekasēt naudu - par nevajadzīgu operāciju, pat par mirušas kaķenītes asins analīzēm... Nekad sev nepiedošu, ka neaizvedu viņu pie cita ārsta, bez operācijas varbūt viņa būtu izglābta...
Šī gada decembrī viņai būtu 10 gadi, varēja dzīvot... Šodien biju pie viņas kapsētā "citi medību lauki"... Viņai vairs nekas nesāp... Man sāpēs vienmēr...
Varbūt mans stāsts pasargās kādu mazu dzīvību no līdzīga likteņa...

Komentāri (8)

C critical thinker 01.07.2018

ai, beidziet šos stāstus par kaķēnītēm, kamēr rakstot otrā rokā turiet un grauziet cūkas karbonādi.

L Linda Lie 03.07.2018

Kāda šeit gudrība slēpjas, salīdzinot kaķi ar cūku? Kaķis taču ir gaļēdājs, ne?

C critical thinker 02.07.2018

beidziet šo. veterināri nesēž un nekillo. kaķim neliek sistēmu, lai dienu ilgāk padzīvotu utt - tas gan/

X xctaps 03.07.2018

Labdien, esam izveidojuši jaunu mājas lapu www.patiess.info - aicinat Jūs izteikties arī Tur, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu par negodpratīgiem uzņēmējiem kā arī lapā ir iespējams izvietot dažādus tematiskos rakstus / pateicības.

D Dženifera 21.08.2018

Visu viņa pareizi saka, lai gan man pašai kaķa nav, bet manu mazo šinšillu vispār noindēja ar zālēm (un pēc tā vēl pieprasīja ap 40€)tieši pēc tā ,kad pateicu ka zāles slikti iedarbojas uz šinšillas organismu(pirms tam tās tika dotas mājās špricēt) , NEKAD MŪŽA NERISKĒJIET AR SAVIEM DZĪVNIEKIEM JO TUR NOTIEK TIKAI NAUDAS IZSPIEŠANA UN ES VISPĀR ŠAUBOS PAR ŠO ,,VETERINĀRĀRSTU,, PROFESIONALITĀTI.

P PravdaMatka 19.10.2018

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Dr. Beinerts
Reģistrācijas numurs 40003717058
Institūta ielā 4, Salaspils novada, Salaspilī, LV-2169
Tālrunis: 67941001, Fakss: 67941272, E-pasts: [slēpt]@vet.lv
IBAN: LV23HABA0551008781498

Salaspils novada Salaspilī

2018. gada 11. jūlijā Nr. N18/07-28

Ļ. Cien. R. Jakušonokas kundze,
Pirmkārt, izsaku līdzjūtību sakarā ar Jūsu mīļotās Kaķenītes Murītes traģisko likteni un pāragro aiziešanu, diemžēl, ar manu piedalīšanos šajā.
Man jau pāris reizes zvanīja Veterinārārstu biedrības priekšsēdētāja Māra Vidužas kundze, aicināja aiziet uz biedrību izrunāties par Jūsu Kaķenītes gadījumu, taču man vienmēr nebija laika, kamēr vakar kopā ar Veterinārārstu biedrības Ētikas komisijas priekšsēdētāju Ilzi Pētersones kundzi uzmeklēja mani klātienē klīnikā Ģertrūdes ielā. Parādīja man Murītes bildi, bet neatdeva, ļāva vien paskatīties. Jūsu vēstuli arī nerādīja un lasīt nedeva, vien pateica, ka Jūs esot dziļi sāpināta par atgadījušos, un lūgusi izzināt situāciju, noskaidrot lietas apstākļus un mēģināt novērst līdzīgu nelaimju atkārtošanos nākotnē. Kas savādi, Jūs neesot pat prasījusi ierosināt oficiālu Beinerta lietas izskatīšanu vai kāda soda vai rājiena izteikšanu Beinertam, vai prakses sertifikāta atņemšanu, vien lai Beinerts izdarot secinājumus, apkaunējies par savu alkatību un palūkojis Murītes bildi.
Pacēlu kartiņu vēlreiz, parādīju tajā veiktos ierakstus abām biedrības pārstāvēm, parādīju arī Rtg uzņēmumus pirms operācijas. Nebija jau tālu jāmeklē, biju tos skatījis pēc Jūsu sūdzības publicēšanas vietnē sūdzības.lv, kurā, starp citu, arī esmu Jums atbildi parādā, atceros, bet - aizņemtība, atvainojiet.
Visu vēlreiz caurlūkojot, kā arī vēlreiz izspriežot ar biedrības pārstāvēm indikācijas operācijai, joprojām uzskatu, ka Murītei tā bija viennozīmīgi indicēta pie attiecīgā klīnisko un anamnēzes datu kopuma, papildināta ar diagnostisko izmeklējumu atradnēm.
Operācija, lai gan nedaudz novēlota, noritēja veiksmīgi, tiešo operatīvo komplikāciju vai sarežģījumu nebija, komplikācijas parādījās vēlāk, Murītei pārāk lēni atgūstoties no narkozes, kopā ar pavājinātu sirdsdarbību un ļoti vāju pulsu, kas arī bija indikācijas stacionēšanai, nevis pēcoperāciju viscerāla rakstura komplikatīvas ordinācijas. Murīti operējušais ārsts ordinēja Murītei sirdslīdzekļus, viņš tajā dienā bija arī dežūrārsts uz 24 stundām, un sekoja līdzi Murītes stāvoklim, un, lieliski būdams lietas kursā par nepietiekami efektīvu sirdsdarbību, pēc tam atkārtoti sirdslīdzekļus ordinēja postoperatīvi atkārtoti 2 reizes 07.04.2018 un nozīmēja vēl atkārtoti nākošā rīta ordinācijās, līdz kurām Murīte, diemžēl, nenodzīvoja. Murītei 08.04.2018.plkst. 08.41 sākās sirdslēkme pēc termometrizācijas, veiktie reanimācijas pasākumi nekādu pozitīvu efektu nedeva un Murīte traģiski gāja bojā.
Pieļauju, ka šo manis izklāstīto variet uzskatīt par kādu neveiklu taisnošanos un vēlēšanos izbēgt atbildības par Murītes bojāeju, tak tā nav. Atļaušos apgalvot, ka daudz esmu domājis tieši par Murītes bojāeju, un cik pamācošs šis gadījums ir arī man, jau 32 gadus nostrādājušam dakterim, nemaz nerunājot par jaunākiem kolēģiem. Vietā ir būtisks Jūsu pārmetums, ka - kā Jūs tur rakstiet Sūdzībās - Jautāju Dr. Beinertam - kādas bija asins analīzes, pankreatītu neārstē ar operāciju, viņš atbildēja - asinis analīzēm stāv, ja vēlaties varam, veikt asins analīzes... Ja būtu veiktas asins analīzes, varbūt tas palīdzētu noteikt pareizu diagnozi... Sapratu, ka galvenais Dr. Beinertam ir iekasēt naudu - par nevajadzīgu operāciju, pat par mirušas kaķenītes asins analīzēm... netika veiktas asins analīzes, jo par tām nebija maksāts, stipri šaubos, ka tajās būtu signifikanti redzami aizkuņģa dziedzera iekaisumu uzrādoši parametri, kā arī par sirds mazspēju neko tajās mēs netiktu atraduši, bet asins analīzes vajadzēja taisīt, neatkarīgi no tā, vai Pacienta saimnieks ir vai nav par tām maksājis un vai vēlas vai nevēlas par tām maksāt, tad atkristu vismaz daļa no jautājumiem par pamatotu/nepamatotu diagnozi, indicētu/nevajadzīgu operāciju. Ačgārns gan šķiet Jūsu izdarītais secinājums, ka galvenais Beinertam ir iekasēt naudu par mirušas Kaķenītes asins analīzēm - tak tieši otrādi, Ļ. Cien. R. Jakušonokas kundze, Beinerts nekādu maksu par Jūsu Kaķenītes asins analīzēm NETIKA IEKASĒJIS, kā varbūt vajadzēja darīt, bet tieši otrādi - atstāju Jūsu ziņā lemt, vēlaties Jūs ko tiešāk zināt par faktiskajiem Murītes ārstēšanas pamatotības/iespējas/kontrindikatīviem uc momentiem, vai nevēlaties. Jūs nevēlējāties, un līdz ar to analīzes neveicām. Neveicām tās arī pirms operācijas, jo, kā jau teicu, operācija bija pilnīgi kategoriski indicēta ILEUSA dēļ, nevis pankreatīta dēļ, ko mēs ar Jums arī izrunājām, ja atminieties. Ja neatminieties, varam izrunāt vēlreiz, esmu atvērts un gatavs diskusijai, ja Jūs tādu vēlētos. Ja Beinertam, kā Jūs to deklarējiet, GALVENAIS ir iekasēt naudu, tad ko man te taisnoties - galvenais ja seko Jūsu loģikai, jau vairs nenotiks, nekādu naudu no šīs skaidrošanās nesaņemšu nu noteikti, ja nu vienīgi jaunus pārmetumus.
Patiesībā - pat nedaudz žēl, ka nevēlējāties lietas ierosināšanu un izskatīšanu, Jūsu gadījums varētu būt patiešām pamācošs gan Beinertam, gan jaunajiem kolēģiem.
Varbūt vēl pārdomāsiet?- tikpat tak nerodiet mieru, rakstiet visur, mēģiniet meklēt taisnību, tak varbūt vajag mēģināt to noskaidrot kopīgiem spēkiem, tā teikt - visus sasaukt, visu atklāti izrunāt, lai visiem tiek mācība, Beinertam pirmajam. Ja Jūs klusētu un nekur neko nerakstītu, neiedrošinātos ko tādu Jums piedāvāt, bet rakstiet taču. Vēl pie šī - ja esiet Medicīnas Zinātņu Doktore, varbūt Jūs varētu izskatīt vai pat pieļaut, nu, vismaz tīri teorētiskā plāksnē, tādu lietu, kā ekshumācijas iespēju? Protams, ļoti delikāts moments, nopietni riskēju izsaukt Jūsu dusmību un apvainojumus Beinerta adresē visādā necilvēciskumā un čerstvostj (piedodiet, nemāku pārtulkot latviski), bet vēlreiz - esiet tak Mediķis. Piedodiet, lūdzu, ja manis izteiktais pat ne piedāvājums - drīzāk ieteikums apsvērt, Jūs sarūgtina vai sāpina vai sanikno, piedodiet, lūdzu.
Cerībā saņemt kādu Jūsu atbildi,

Ar cieņu,
Veterinārārsts J. Beinerts

D Dezha Vuu 22.10.2018

Esmu nolēmis par šo sūdzību vērsties Latvijas Ārstu biedrībā.

Par Hipokrāta Zvēresta pārkāpšanu

Uzskatu, ka Cien.(Dr.?) Ruta Jakušonoka met kauna traipu uz visu Ārstu saimi, lūdzu izvērtēt viņas atbilstību profesionālās ētikas kanoniem, jo vispārpieņemtajiem priekšstatiem par to, kādam jābūt Ārstam, viņa neatbilst, ja paskatās uz viņas rīcību.

Pat vairāk - arī jebkurām vispārcilvēciskajām normām viņas rīcība nekādi neatbilst, jo viņa atļaujas publiski apmelot un nomelnot, TĪŠĀM sagrozot faktus, lai gan pati, izcili medicīniski skolota un medicīniskās darba pieredzes bagāta, pati ta saprot, ko apgalvo, un KĀPĒC! Tāpēc, lai parādītu Beinertu nejēgas un alkatīga krāpnieka izskatā, kurš veic nevajadzīgas operācijas un inkasē naudu par mirušas kaķenītes asins analīzēm! Jautājums vienīgi - atriebības vai šantāžas nolūkos?

Cien. R. Jakušonokas kaķenīte nomira otrajā dienā pēc veiksmīgi veiktas operācijas, un viņa nomira nevis operācijas dēļ, bet no sirdslēkmes stacionārā pie termometrizācijas. Es tiku ieteicis kaķenīti ņemt mājās, jo stress kaķiem ir ļoti bīstams, daudzkārt bīstamāks, kā cilvākiem, - bet cien. R. Jakušonokas kundze uzstāja - labāk lai paliekot stacionārā kādu dienu. Domāju, ka, ja būtu paņemta mājās, dzīvotu vēl šodien.

Cien. R. Jakušonoka apzināti sagroza faktus, melīgi apgalvojot, ka veikta operācija it kā pankreatīta dēļ, kas ir pilnīgas muļķības, operācija tika veikta akūta ileusa dēļ, un tā bija simtprocentīgi indicēta! Sk. Rtg pielikumā. Ka operācijas gaitā atklājās ne tikai ileuss vien, bet arī viegla, nebūtiska pankreatīta iezīmes, tikai norāda papildus par op indikativitāti, jo pie ileusa bija sākušās arī aizkuņģa dziedzera iekaisīgas izmaiņas skartās 12pirkstu zarnas apvidū!

Cien. R. Jakušonokas kundzei tas viss tika izstāstīts, un viņa visu saprata, pat ”Baba Ņura” saprastu, kur nu vēl pieredzes bagāta ... hmm...Daktere!? Un Cien R. Jakušonoka visu šo labi saprotot, tenku vietnē internetā izķengāja mani, kā tādu pēdējo neģēli un alkatīgu nemākuli, kurš it kā es esot operējis pankreatītu! Bezkaunīga cūcība!

Cien. R. Jakušonokas kundze tīši sagroza arī faktus par asins analīzēm - tās tika paņemtas, kad kaķenītei jau tika veikta narkoze, un, tā kā operācija bija indicēta par 100 %, tās netika veiktas uzreiz, bet atliktas, lai aiztaupītu R. Jakušonokas kundzei 47.50 eiro, jo neatkarīgi no tā, kādas būtu analīzes, operācija tiktu veikta jebkurā gadījumā. Kad kaķenīte bija jau mirusi, R. Jakušonokas kundze vaicāja par asins analīzēm, un es izskaidroju, ka tās ir paņemtas, bet nav izpildītas, ja R. Jakušonokas kundze vēlas, varam tās intereses pēc uztaisīt, bet neredzu jēgu. Piekrita. Respektīvi - piekrita netaisīt analīzes. Tagad R. Jakušonokas kundze sagrozījusi tā, ka es esot mēģinājis izspiest no viņas naudu par to! - viss tīšuprāt sagrozīts, lai parādītu mani par bezprincipu negausi naudas rausēju! Ek, vajadzēja tak uztaisīt un likt rēķinā - tad kaut vai daļēji būtu patiesība.
Piezīmēšu, ka veterinārārstu ētikas kodekss liek man pēc iespējas minimizēt pacienta izmaksas, izvairoties no nevajadzīgām darbībām, šim principam tad arī tiku sekojis.

Un tas vēl nav viss!

Cien. R. Jakušonokas kundzei ar šo visu izlikās par maz, un viņa apmeloja mani draudos, ka es esot it kā viņai izteicis LVB PĒK sēdes laikā draudus veselībai un dzīvībai! Tie nu ir pavisam klaji meli, ko var apliecināt vismaz komisijas locekļi un protokolētāja, kuri, neapšaubāmi, klāt būdami visi var apliecināt to, ka šadu draudu nebija. Protams, ka par šādu apmelošanu vērsīšos visdrīzāk tiesu instancēs, bet pats fakts signifikants, un, kā domāju, cien. R. Jakušonokas kundzi atbilstoši raksturojošs, jo vērojami paranoīdi, disociatīvi simptomi.

Ja cien. R. Jakušonokas kundze šo visu samurgojusi aiz atriebības un ļaunprātīgi, tad viņa nevar būt ārsta statusa cienīga,
savukārt - ja cien. R. Jakušonokas kundze patiešām tā visu arī uztver, kā raksta, un saprāts aptumšojies kaķenītes zaudējuma dēļ , - tak arī nevar strādāt par ārstu neadekvāts paranoīds!

Dr. Jānis Beinerts
Veterinārārsts

K kristine8 22.11.2018

Daudz cietušo ir no Beinerta...
https://www.sudzibas.lv/search?q=beinerts&fbclid=IwAR0zMwl9Z89yNOavkcmbecxdmDIzSdWPxazSC0toekgy6AfKjr0opbkzLu4

Un

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes