Meklēšanas rezultāti

Vittrans SIA - Обман ( Komentārs)

Ну конечно, думаете больше делать нечего, как на вас фейки писать ! Мне больше делать нечего как вам названивать и ждать когда вы отзвоните. Я это говорю лично за себя, как есть. Audi a6 c5 2.8i (GN761) Проверьте по записи работ , если они у вас есть, там будет мой телефон.

Cityparks - Nepamatoti uzlikts sods ( Komentārs)

Nepamatoti uzlikts sods Šodien 24.01.2023 Citypark ir uzlicis sodu 30 EUR Opel NN9863 nepamatoti uzlikts līgumsods. Apmaksa tiek veikta automātiski. Atsauciet nepamatoti uzliktu sodu. Atsauces numurs 6795474

Prece1.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Ieraudziju facebook reklamu ar skaistam letam cenam un iekritu :))))) Facebook krapnieku platforma N1 un pirms ko sutit nu miļie cilveki ierakstiet google firmu, palasiet atsauksmes, te ir pilns saits ar to firmu un atsauksmem.

A anse22 07.12.2023
Komentāri 2 Reklāma

Ronalds Dancis, DEW SIA - Krāpšana, solījumu nepildīšana ( Komentārs)

Diemžēl var negaidīt. Iesaku doties uz policiju. Ja satiksiet viņu pilsētā, ar Citroeen busu NE8709, naski sāks bēgt... Sola tikai.

S SandraPV 19.10.2023
Komentāri 10 Ražošana

Ronalds Dancis, DEW SIA - Krāpšana, solījumu nepildīšana ( Komentārs)

S SandraPV 19.10.2023
Komentāri 10 Ražošana

707.lv - Bojāta prece+atteikšanās novērst, bojājumu, nomainīt preci vai atgriezt naudu. ( Komentārs)

Bojāta prece+atteikšanās novērst, bojājumu, nomainīt preci vai atgriezt naudu. Šitas ir vnk bomba - "Atļaušos sevi saukt, kā kafijas aparātu pazinēju, jau no1990. Gada, pa šo laiku esmu iegādājies sev, draugiem, radiem, organizācijām 30 - 50 dažādas klses kafijas pagatavošanas aparātus - automātus. Esmu daudzus konsultējis šajā jautājumā," Atļaušos izteikt hipotēzi, ka autors sevi drusku pārvērtē, ja reiz ar šādu pieredzes bagāžu nopirka dāvanai s**u.

Rd Electronics - Плохая доставка ( Komentārs)

Плохая доставка Заказ N1771845

Veselības Centrs Valeo Liene Palmbaha otolaringologs - Neadekvāta rupja rīcība ( Komentārs)

Ho4ju ot vsego serdca poblagodaritj Doktora Lienu Palmbahu! Eto vra4j s bolj6oj bukvi! Ona edinstvennaja, kotoraja realjno vislu6ala moi trevogi po povodu detok i pomogla re6itj priblemi, kotorie tjanulisj azh s samogo roddoma. V to vremja kak ja obo6la do nejo mnogo vra4ej i vse govorili ni4ego, zazhivjot, vsjo projdjot i... , no vremja 6lo i ni4ego ne menjalosj! Blagodarja ej u moego rebjonka neuhud6ilsja sluh, hotja k etomu vsjo o4enj 6lo. P. S: ja pro4itala, 4to nekotorie roditeli pi6ut...

Maxima - Nezin likumus ( Komentārs)

Nezin likumus MAXIMA nav bērnu rotaļlaukums un bērni ir N1 kas izplatā COVID19...

LMT - LMT e-veikals slikts serviss ( Komentārs)

LMT e-veikals slikts serviss 100% согласен! Cтолкнуся с таким же наплевательским отношением сегодня заказ N552552 Последнее изменение на сайте по товару 18,02 . Утром мне звонят еще 3 недели ждат , в обед на сайте меняют на дату 19,02,2021 - Тесть уже знают что в лучшем случае будет через 3 недели -но врут клиентам! Отказался от заказа и приципиально ухожу всеми телефонами к другому оператору ( после потраченого времени на общение с call центром Мне непонятно куда смотрит цент по защите прав потребителей на такое вранье . Обман же конкретный ( не поленюсь напишу туда)

Ieskaties.lv - Melo cilvēkiem acīs skatoties! ( Komentārs)

Melo cilvēkiem acīs skatoties! Kārtējo reizi, pēc Viestura ieteikumiem, iegādājos nakts tēmēkli pulsar digisight. Super tehnika. Ļoti detalizēts attēls, ļoti precīzi piešaujams, pateicoties klikšķa soļa izmaiņai atkarībā no zoom lieluma. Par servisu neuztraucos, jo Viesturs ļoti pretimnākošs, kādreiz nopirkto termokameru pulsar xd38 ar maziņu defektu, Viesturs uzreiz samainīja pret citu. Kamerai jau pieci gadi un kalpo ideāli. Palīdzēja nogādāt pie dīleriem uz remontu manu veco nakts tēmēkļi pulsar n770a, kaut arī tēmēkļi biju pircis citā, nepareizā vietā. Pateicos!

Siguldas dzemdību nams - Pazemojoša attieksme, ņirgāšanās dzemdību laikā ( Komentārs)

sitie 2in1 stila "mees dzemdejam,zinaajam,teicam,bijam neapmierinati" teksti tak nav nopietni uztverami! Tikpat nopietni,ka nu jau ar 3 berniem draudzene joprojam ir tikai draudzene!

really? 29.08.2019
Komentāri 7 Ārsts

Latvijas gāze - maksas zvani ( Komentārs)

maksas zvani fui, ne1,par tavu blondumu! Tā vieta,lai apjēgtu problēmu,ko cilvēkiem nevajadzīgi uzrīko lieluzņēmumi, lielāka daļa, tu te izklāsti gaso jaunos kontaktus un žēlabaino politiku,cik maz viņi saņem no mākslīgi paildzinātajiem un bieži vien nesekmīgajiem sazvanīšanas mēģinājumiem. Strādā gāzē par sabiedrisko attiecību glābēju? Arī jau par maz maksā,ja tik rupja?

Rīgas Dzemdību Nams - Ārstu profesionalitāte ( Komentārs)

Ārstu profesionalitāte Es dzemdeju savu primo delu 2007 gada un ta man ir palikusi ka sapiga ,bet spilgta atmina!aceros to ka lielako murgu sava dzive! Man bija sausmigs arsts JANIS kurs bija sausmigi rupjs un nepieklajigs,jutos ka lopkatuve.Man jau bija doma izlegt pa logu del vina attieksmes!Paldies Dievam,ka pec paris stundam nomainijas vecmates un vecmate Aina ta bija pati supperigaka uncattsaucigaka taja joma,kad vina kliedza arstam,ka te jataisa keizars Tad arsts preti kliedza ka iemacijas pisties lai iemaca...

Cityparks - Lietas neizskatīšana pēc fakta ( Komentārs)

Lietas neizskatīšana pēc fakta Подъехал к Римми в Елгаве.Пошел зарегистрировал машину. Закупился. Пришел к машине ,а там бумажка со штрафом Там караулят подъехавших машин. 918123 М-64N. 10.1218

Swedbank - Negodīga rīcība ( Komentārs)

Negodīga rīcība Var uztaisit Revolut vai N26.

Dr. Beinerts - Dr.Beinerta paviršiba un vienaldzība noveda pie manas kaķenītes bojā ejas ( Komentārs)

Dr.Beinerta paviršiba un vienaldzība noveda pie manas kaķenītes bojā ejas Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Dr. Beinerts Reģistrācijas numurs 40003717058 Institūta ielā 4, Salaspils novada, Salaspilī, LV-2169 Tālrunis: 67941001, Fakss: 67941272, E-pasts: [slēpt]@vet.lv IBAN: LV23HABA0551008781498 Salaspils novada Salaspilī 2018. gada 11. jūlijā Nr. N18/07-28 Ļ. Cien. R. Jakušonokas kundze, Pirmkārt, izsaku līdzjūtību sakarā ar Jūsu mīļotās Kaķenītes Murītes traģisko likteni un pāragro aiziešanu, diemžēl, ar manu piedalīšanos šajā. Man jau pāris reizes zvanīja...

P PravdaMatka 19.10.2018
Komentāri 9 Ārsts

Jelena Samsonova 20088387 - Krāpniecība ( Komentārs)

VLADISLAVS NOZARENKO DE91100110012625880326 В цели платежа вы можете указать сами что посчитаете нужным. И перевод вам нужно делать как Европейский (Eiropas un Latvija maksajums) так как у меня к сожалению только зарубежный счёт. И будет очень хорошо, если после перевода пришлёте мне платежку, можно прямо сюда в Whatsapp или на Mail : [slēpt]@gmail.com Банк : N26 Bank GmbH. Адрес : Klosterstrabe 62, 10179 Berlin. Страна : Германия

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris ( Komentārs)

Nepiegādā preci pasūtījuma N2376. Ne naudas ne preces.Nekad internetā neveiciet samaksu pirms piegādes. Krāpnieku kantoris.

Top Shop - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Piekriitu autorei! Šitas pats mērkaķis man liekas man tiesi to pasu pārdeva. Saucas steam mop 3in1. Ir tas? Ja ja tad vinam mācību vajag par klientu krāpšanu! Izskatas ka daudzus smaucis..